Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találtam egy velvetes cikket/l...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy velvetes cikket/levelet. Kedves hölgyek urak, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
velvet.hu/randi/2018/12/28/20_perccel_az_elso_tali_utan_az_agyban_voltunk/? utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
2018. dec. 29. 23:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Az az oldal egy szemétdomb, egy szavát se vedd komolyan.
2018. dec. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
OK köszönöm, igyekszem szűrni a mondandót :)
2018. dec. 29. 23:24
 3/17 A kérdező kommentje:

"„A férfiak főleg azért pózolnak autók mellett, nyaralós képekkel, mert ha nem tennék, akkor te, és sok hasonló egyből balra húzná, vagy átsiklana fölötte."


"Az exbarátnős kép közismerten működő taktika, mert a nőkben felébreszti a versenyszellemet, és a „ha neki kellett, akkor tudhat valamit” benyomást."



"És igen, a gyors haladás a nőtársaid hibája, hiszen a sok felhőztetett, talonban tartott pasinak nincs türelme, hogy aztán hónapokig tartó udvarlás után megkapja a „bocsmégse”-t, hogy visszamenjen a nő az exéhez, vagy hasonlók"

2018. dec. 29. 23:27
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Hányinger. Szerintem csak kitaláció minden levél, nulla valóságtartalommal. De ezt a "levelet" egy idióta, frusztrált, nulla érzelmi intelligenciával rendelkező véglény írhatta, nem is bírtam végigolvasni.
2018. dec. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%

Én ezt az exbarátnőset tökre kipróbáltam volna, csak sajnos egyikkel sincs olyan képem, csak nekem róluk, meg nekik rólam. Személy szerint reflexből szoktam mindent balra húzni, amin egy darab lány 3 méteres körzetében hüllőnél bonyolultabb létforma van.

32/f

2018. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#4: Én nem érzem a "nulla érzelmi intelligenciát". Sok igazság van benne. Mégha lehet kamu is.


Nyílván valóan frusztrált, és ez érthető. Ez az, ami szerinted hányinger?

2018. dec. 29. 23:33
 7/17 anonim ***** válasza:
Állítólag ha belelépsz egy velvetes cikkbe, akkor szerencséd lesz. :)
2018. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Ollókezű Edward ***** válasza:
83%

"A férfiak főleg azért pózolnak autók mellett, nyaralós képekkel, mert ha nem tennék, akkor te, és sok hasonló egyből balra húzná, vagy átsiklana fölötte." - Ha addig nem kukáztam, akkor az autóval pózolós fotó miatt le fogom selejtezni.



"Az exbarátnős kép közismerten működő taktika, mert a nőkben felébreszti a versenyszellemet, és a „ha neki kellett, akkor tudhat valamit” benyomást." - Hát nem, inkább "ő is csak eddig bírta a gyűrődést mellette" hatást kelt, vagy azt gondolom, hogy barátnő mellett akar kis p!csäkra vadászni.



"És igen, a gyors haladás a nőtársaid hibája, hiszen a sok felhőztetett, talonban tartott pasinak nincs türelme, hogy aztán hónapokig tartó udvarlás után megkapja a „bocsmégse”-t, hogy visszamenjen a nő az exéhez, vagy hasonlók" - Ha a férfiak is válogatnának, és nagyobb igényeik lennének, Istenem, hol tartana az emberiség...

2018. dec. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
11%

#8 nem biztos, mert már megismered, és megfoghat valamivel, nem megy balra rögtön.


Nem, nem azt a hatást kelti, ez jól látszik a sok, családapákra nyomuló szeretőként működő fiatal fruskánál, és az itteni pont ilyesmikről szóló kérdéseiknél.


Válogatnak a férfiak is, de nem annyira mint a nők, mert akkor már kihalt volna az ember, vagy úgy simán, vagy a belterjességből adódó degeneráció miatt :) Na meg ha még jobban válogatnának, akkor azért IS szemetek lennének.

És tényleg, aki válogat most is ilyen, annyira fel tudnak háborodni a nők, ha leválogatják őket, olyan hisztiket tudnak csapni, tragikomikus látni az ilyet, sajnos láttam már jópárat.


#4 nyilván frusztrál, ha betalál neked/nektek, és a nulla érzelmi intelligencia miatt csak ilyen acsarkodást sikerül összehozni, az önelemzés helyett.

De te, és a többi ilyen is írhat nekik, ott az email cím. Viszont valami jobbat találjatok ki, mert az ilyen fröcsögéseidet nem valószínű, hogy kiteszik.

[link]

[link]


Na pontozzatok le, és hadd lássak valami jóféle acsarkodást felém is, mert a nevetés jót tesz! ;)

2018. dec. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Ollókezű Edward ***** válasza:
93%

"Nem, nem azt a hatást kelti, ez jól látszik a sok, családapákra nyomuló szeretőként működő fiatal fruskánál, és az itteni pont ilyesmikről szóló kérdéseiknél." - De rám olyan hatást kelt, amit leírtam, a családapákra hajtó fruskákat leszarom.



"Válogatnak a férfiak is, de nem annyira mint a nők, mert akkor már kihalt volna az ember, vagy úgy simán, vagy a belterjességből adódó degeneráció miatt :)" - Aha, mindegy, csak ne anyád meg nővéred/húgod legyen? Brávó, brávisszimó!


"Na meg ha még jobban válogatnának, akkor azért IS szemetek lennének." - Egyesek szemében igen. Vannak, akik jobban megbecsülnének titeket, de nehogy elhidd, mert a végén még át kell értékelned magad, attól pedig Isten őrizz! :o


"És tényleg, aki válogat most is ilyen, annyira fel tudnak háborodni a nők, ha leválogatják őket, olyan hisztiket tudnak csapni, tragikomikus látni az ilyet, sajnos láttam már jópárat." - Én ugyanezt láttam férfiban, akkor minden férfi nyomuló, erőszakos, hisztis dög? Ja nem, az általánosítás csak egy irányba működik.


Puszi

2018. dec. 30. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!