Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek van olyan személy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van olyan személy a múltból, akivel szívesen találkoznátok?

Figyelt kérdés
Szívesen összefutnátok vele. Ha van ilyen ki az? Egy ex, vagy valami régi szerelem...?

2019. jan. 9. 04:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Igazából már nincs, beletörődtem, hogy ami elmúlt elmúlt.

Mi is így veszünk majd ki a világból.

2019. jan. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van, igen. De jobb, ha nem találkozunk... Csak még jobban fájna utána.
2019. jan. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Van, igen.

Az egyik sajnos meghalt, így vele már nem lehet. Ő szerelem volt. Nem újrakezdeni akarnám, de lenne mit mesélnem neki.

A másiknak csak tartozom egy hatalmas öleléssel. Vele sosem volt semmi, nem is lesz, és jól van ez így, távolról szeretjük egymást évtizedek óta. Szerintem erre lesz még lehetőségem az életben.

2019. jan. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs. Mert akik eddig voltak, mind csak tönkre tettek és teljes csalódásként éltem meg őket. Ha találkoznék is vele, egyrészt rossz lenne látni, másrészt nem érne semmit.
2019. jan. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, egyrégi mentorom, és talán egy régi fősulis évfolyamtársnőm.
2019. jan. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem még nincs ilyen. Nem igazán kötöttem eddig még olyan mély kapcsolatokat ami esetleg megszakadt volna és talakoznék vele jelenleg

N24

2019. jan. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Óriási dolog lenne látni azokat a lányokat újra, akik tetszenek. De ha már képzelődök, tovább gondolom a dolgot, és úgy képzelem el, hogy most már végre oda is mernék menni hozzájuk, meg merném őket szólítani, illetve az egyiket, akármelyikükkel találkoznék közülük. Ha még tovább gondolom, elképzelem azt is, hogy ő ezt viszonozná, és elkezdene alakulna valami.

Na de, mielőtt teljesen elszállnék a képzeletem világában, leírom azt is, hogy ha csak látnám újra valamelyiket, az megint pusztán csak szenvedést okozna, ahogyan annak idején történt a valóságban.

2019. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"elkezdene alakulni valami" - ezt akartam írni.
2019. jan. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
3-as :nem egy hatalmas öleléssel hanem egy hatalmas dugássat adj neki :)
2019. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van. Nem ex, nem is igazán szerelem, inkább egy lelkitárs, egy nagyon jó barát, akivel több is lehetett volna...
2019. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!