Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok már ilyen erőszakos ismerkedési szándékot itt?

Figyelt kérdés

Írnak neked privátban, megmondod, hogy te nem ismerkedési szándékkal válaszoltál az adott kérdésre. Közlik, hogy ők sem ismerkedni akarnak, csak beszélgetni, majd amikor kiderül, hogy hol laksz, mennyi idős vagy, stb. felszívódnak.

Ezek az emberek nem értik meg, hogy nincs szükséged kapcsolatra, szexre, vagy úgy lehetnek vele, hogy hátha meggyőznek? Vagy ennyire magányosak?


2019. jan. 9. 17:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Néha még én érzem rosszul magam, amiért szépen és udvariasan visszautasítom ezeket. De akkor ezek szerint ez itt általános.

Köszi mindenkinek, érdekes volt a tapasztalataitokat olvasni.

2019. jan. 9. 18:46
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja válaszoltam valamire,már nem emlékszem milyen témában erre kapok egy privátot azzal kapcsolatban.Én hülye válaszoltam is és kb 2 levél után kérdezte beszélgetünk e másról is. Kedvesen leírtam,hogy bocsi de nem ismerkedni vagyok itt.Erre tök bunkó módon azt írta, én sem csak beszélgetni akarok.Én voltam a paraszt meg a gyökér k@rva,szóval többé nem válaszolok én sem privátokra
2019. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég ünnepek előtt volt ilyen erőszakos üzenet élményem. Valami nő kérdést írt ki hogy mit csináljon, mert a pasija nőket hívogat erről az oldalról ebédelni stb. Erre viccesen írtam oda valamit, aztán jött privát üzenetben hidegzuhanyként egy ajánlat (gondolom a kérdés írója volt), hogy ő ismerkedni akar velem. Erőszakosan képet mutogatott magáról, mondom atya ég... Közel 50 éves nő volt, de szerencsére lekopott rólam. Rájött hogy 15 évvel idősebb tőlem.
2019. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Ja és nagyon ronda volt egyébként. :)
2019. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szokott ilyen lenni. Pár mondat után kiderülnek dolgok. Elég zavaró, mert mi van, ha valaki valóban az igazit keresi, mégis belefut ilyen értelmetlenségbe? Csak a csalódás marad.
2019. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Igen, tulajdonképpen az zavar az egészben, hogy nem tart tiszteletben. Én nem akarok sem ismerkedni, sem beszélgetni, egyszerűen segíteni akarok a véleményemmel a kérdezőnek. Még azt bírom, mikor addig kedves, míg kiderül, hogy te nem akarsz semmit. Utána kimutatja a foga fehérjét.
2019. jan. 9. 20:47
 17/21 anonim ***** válasza:
Volt nekem is ismerős szitu... Pont a napokban válaszoltam egy férfiideálos kérdésre, mire az egyik (itt említett) felhasználó írt, hogy szia, én is ilyen típusú srác vagyok, akarnék-e beszélgetni. Mivel nem ez volt az első eset, hogy ő írt nekem, plusz van elég tapasztalatom abban, hogx gyakorin a csak beszélgetés nem épp haverkodásra megy, így elnêzést kértem tőle, van barátom meg nem is ismerkedni vagyok itt. Ő válaszolt, hogy de nem is párjapcsolatot akar vavy ilyesmi (az előző leveleiben pedig ugyanilyen kezdés után igenis intimebb viszonyt akart, ha nem is párkapcsolatot), aztán meg még megvolt sértve, hogy megírtam, ettől függetlenül nem szeretnék vele beszélni, de elnézést, hogy mást feltételeztem...
2019. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Szerintem ha összegyűjtenénk a nickneveket, sokunknak ismerősen csengenének:)


Olyan is volt, hogy mondtam, nem keresek kapcsolatot, erre azt felelte, ő sem, csak szexet. :/

2019. jan. 9. 21:00
 19/21 anonim ***** válasza:
Volt még egy esetem, de azt nem szeretném ide kiírni, ha esetleg érdekel (mármint a kérdezőt) akkor szívesen leírom privátban.
2019. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán olvasom el a privátot, max. akkor ha én írok rá valakire, de ez eddig kb. 2-3 alkalom volt. Már a névből sejtem sokszor, hogy na ez tuti h-lyekrvázni fog, de általában vannak olyan kedvesek, hogy már a levél témájában leírják a trágárságot. Törlöm olvasás nélkül. :D Édesmézes írt egyszer, azt is olvasás nélkül töröltem, mert már figyelmeztettek rá itt másik kérdésnél.
2019. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!