Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Internetes ismerkedési tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedési tapasztalatok? Rossz élmények?

Figyelt kérdés

Szerintetek nagyon meglehet bántani az interneten azzal a másik felet ha nem válaszolsz neki? Csak sokkal később? És ha valakit megbántotok akkor azon ti hamar túl lendültök?

Lelkiismeretfurdalás?


2013. aug. 13. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
egész jó :D
2013. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Interneten ismerkedni: SOHA!
2013. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az intelligenciáért és az illemért sokaknak 2x kell sorbanállni, ez köztudott:DD


Az a minimum, hogy elköszönsz mikor befejeztél egy beszélgetést, és nem az, hogy nem válaszolsz neki.


Ezzel nem bántod meg a másikat, csak leírod magad.Te önmagad azzal amit teszel.

2013. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kamuzás, szemfényvesztés, hazudozás, álszenteskedés, sumákolás. Soha többé nem kérek az internetes ismerkedésből.
2013. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kb mennyi idővel később nem válaszolni vissza?1-2 nap? vagy több?

Mondjuk facen az az idegesítő h kiírja h látta :D De e-mailba a másik fél simán gondolhatja azt h még nem voltál gép közelbe így nem sértődik meg.De persze sok függ attől h a másik felet te mennyire kedveled,na meg h a másik fél téged mennyire kedvel.

Az internetes ismerkedéssel nekem személyszerint nem sok problémám van,de az biztos h lényegesen rosszabb mint élőben.

2013. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt ismerkedtem már pár emberrel, de semmiből nem lett semmi... Egy Facebookos barátság is lett egy csajjal már majdnem egy éve, de az sem ér semmit, csak akkor ír, ha én ráírok. Egy hónapja nem is "dumáltunk".
2013. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ilyen internetes társkeresőn ismertem meg a férjem. Egyébként szerintem bunkóság nem válaszolni valamit. Még akkor is, ha csak visszautasítod az illetőt.


Megbántani nem fogod, de saját magadat minősíted.


27/N

2013. aug. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első "párkapcsolatom" egy netes ismerkedésen alapult, akkor voltam 12 -.-"

Mivel még csak akkor kezdtem felfedezni valójában az internetet, eléggé óvatlan voltam. Persze, az alap dolgokat, amikre felhívták a figyelmemet a szüleim is, betartottam, mint pl. ne jelölj vissza ismeretlent, ne tegyél fel magadról képeket, mert súlyos következményei lehetnek! ne adj ki magadról személyes infókat!' stb. stb. Ezekre mind odafigyeltem. Az internetnek ám egy másmilyen, úgymond, nem fizikális veszélye is van, ami most nem is igazából a megaláztatás, nem az, hogy megbántanak, nem az, hogy megsértenek, hanem az, amikor pofára esel. Ugyanis az interneten az emberek nem feltétlen adják a saját személyiségüket egy beszélgetésben. Mert a valóságban ez más... Ott, ha valakit random megismersz, ő az igazi énjét mutatja, ha pedig nem, egy kicsit később kibukik belőle és észrevehető, hogy nem őszinte. Ezeket a testbeszéd apró jelzéseiből lehet levenni.

Hát én megismertem egy fiút a neten. Elég messze laktunk egymástól, így találkozni nem tudtunk. De minden nap beszélgettünk a közösségi portálokon, a skype-om ha életre kelt volna, szerintem elrohant volna visítozva...

És hát ezeket a kis beszélgetéseket mi "járásnak" neveztük. És nagyon szerettem ezt a fiút. Legalábbis azt a képét, amit ő megkreált saját magának, amit nekem mutatott.

Kis idő múlva összebarátkozott az akkori legjobb barátnőmmel is és szerelmes leveleket írtak egymásnak, amiről én csak később tudtam, mikor már a srác nem jelentkezett és a barátnőmmel is megromlott a kapcsolatom. Jó, lehet, hogy csak néhány szerelmes levél volt, de egy kislány számára, aki semmilyen tapasztalattal nem rendelkezik ilyen téren ez elég nagy csapás tud lenni. Nagyon összetörtem. Leromlottak akkoriban a tanulmányaim is, amit mára már rendbe hoztam szerencsére.

Szóval mondhatni az első szerelmi csalódásomat az interneten szereztem. :S

És nem bánom, mert azóta rádöbbentem sok mindenre, legfőképp arra, hogy mi is az a szerelem, miről szól IGAZÁBÓL ez a dolog és hogy akkoriban nagyon okosnak hittem magam, pedig közel sem voltam az.


Az pedig engem egyáltalán nem zavar, ha valaki később ír vissza, akkor sem, ha napok telnek el egy levélre való válaszolásig. Mindenki úgy ír, ahogy kedve/ideje akad, meg amúgy is... Ha annyira nagyon fontos dologról szeretnék valakivel beszélgetni, akkor azt nem interneten teszem. Inkább felhívom, vagy átmegyek hozzá, jó ősmagyar módjára.

Lelkiismeretfurdalásom meg nincs, mert... Hát mert én úgy gondolom, hogy nem bántottam senkit.

Engem már sokan bántottak. Voltak, akik csak azért bejelölgettek, hogy a fejembe vágják, hogy csúnya vagyok pedig szerintem ez nem igaz. Ezt nem egóból akartam írni, csak én teljes mértékben meg vagyok magammal elégedve, egyáltalán nem tartom magam csúnyának és ha valaki így gondolja azt nem illik ilyen stílusban közölni, pláne úgy, hogy egyáltalán nem kérdeztem... Mindegy. Ebbe nem szeretnék belemenni. Mesélhetnék még a végtelenségig a netes ismerkedésekről, mert az internet ma már jelentős szerepet játszik az ember életében. Szóval leírtam egy töredékét a tapasztalataimnak. :)

2013. aug. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem vegyes tapasztalataim vannak, de lazán kezeltem, lehet szelektálni és semmi sem kötelező.

A mostani párommal is interneten találtuk meg egymást és ott kezdtünk el beszélgetni. Majdnem fél év után újra összefutottunk a világhálón és randi majd kapcsolat lett belőle és szerencsésnek érzem magam. :)

Szóval nincs a netes ismerkedésben semmi rossz.


27/N

2013. szept. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!