Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok már ilyen erőszakos ismerkedési szándékot itt?

Figyelt kérdés

Írnak neked privátban, megmondod, hogy te nem ismerkedési szándékkal válaszoltál az adott kérdésre. Közlik, hogy ők sem ismerkedni akarnak, csak beszélgetni, majd amikor kiderül, hogy hol laksz, mennyi idős vagy, stb. felszívódnak.

Ezek az emberek nem értik meg, hogy nincs szükséged kapcsolatra, szexre, vagy úgy lehetnek vele, hogy hátha meggyőznek? Vagy ennyire magányosak?


2019. jan. 9. 17:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem szoktam válaszolni privát levelekre privátban éppen ezt elkerülendő.
2019. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Újabban én is olvasás nélkül törlöm. Azóta, hogy sok ilyenbe belefutottam itt.
2019. jan. 9. 17:36
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Édesmézes... Folyton szeretőt keres.. Törlöm a privátokat...
2019. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen, évekig írt. Már nálam is tiltva van.
2019. jan. 9. 17:41
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

" Közlik, hogy ők sem ismerkedni akarnak, csak beszélgetni,"


Az még a szolid fajta. Örülj, hogy nem valami trágárság volt a válasz.

2019. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Olyat is kaptam már.

Engem inkább az értetlenség oka érdekelne.

2019. jan. 9. 17:43
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Tapasztalni már tapasztaltam pár dolgot és véleményem szerint a direkt ismerkedés ezen az oldalon nem működőképes. Nekem soha nem ment úgy a beszélgetés, hogy az volt a célja, hogy kötelezően párkapcsolati szándékkal ismerkedek bár ez igazából minden platformra és a való életben is igaz. Sokkal jobb, a kötetlen beszélgetés és majd úgyis alakul.


Személy szerint én sem ismerkedem különösebben itt, mert teljesen alkalmatlan vagyok az emberi kapcsolatokra és jelenleg egy hatalmas roncs vagyok, így maradnak a beszélgetések, ha úgy alakul.


Az agresszív részt tekintve szerintem ezzel inkább a lányok találkozhattak, hogyha közli, hogy nem akar ismerkedni akkor rendesen el van küldve a 3.1415926535csába.


Remek példa:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2019. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Igen sokszor
2019. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen,már találkoztam ilyennel. Ma is,sokszor ezért már nem válaszolok,mert ez lenne a vége.
2019. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%
Trágya pasik gyűjtője az oldal.. Épp írogat egy és nem érti hogy nem válaszolok 20x leírja.. :O
2019. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!