Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elviselni a párkapcsolat hiányát?

Figyelt kérdés

Rengeteg magánnyal kapcsolatos kérdést olvastam már - a válaszok többsége negatív volt - viszont voltak páran akik azt írták jó nekik így...


Őket kérdezném hogyan csinálják, mert nekem vannak barátaim, munkám is, ott a családom, a hobbijaim, eljárok szórakozni és lassan rászokok a sportolásra, de nem értem mit tehetnék még, hogy ne legyen hiányérzetem.



2019. jan. 10. 07:15
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen és boldogan. :) F
2019. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
55%
Alkoholizmussal
2019. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Régebben én is teljesen boldog voltam egyedül - sőt, imádtam - aztán (pár éve) megismertem valakit és azóta napról napra rosszabb.

Úgyhogy mehet a levesbe az introvertált személyiségem meg minden pótcselekvés... olyan mintha gyászolnék valakit akihez soha semmi közöm nem volt.


De többen is írták más kérdésekben, hogy ezen túl lehet lendülni, csak azt nem írták le hogyan csinálták.

2019. jan. 10. 16:35
 14/40 anonim ***** válasza:
65%

Én egy boldog remete vagyok, lassan már 3 éve egyedül élek, a válásom óta. :)

Nekem csak a gyerekeim hiányoznak, a többit lexarom nagy ívben. :)

Nekem segít a kemény zene, a hobbim, a munkám, a sport és az a tudat, hogy sokkal jobb egyedül, mint elbaxott kapcsolatban. :) Mindig arra gondolj, hogy lehetnél sokkal xarabb helyzetben is, mint amiben most vagy. Elvált emberként már tudom milyen egy hosszú kapcsolat, a gyerekeken kívül semmit nem sajnálok az egészből. Mondogasd magadnak, hogy rajtad nem fog ki semmi, kemény vagy, mint a fal, amit majd felépítesz magad köré. :) A nőked meg xard le, egyik se ér annyit, hogy fölöslegesen tipródjál miattuk. :) F

2019. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
60%

Én házas vagyok, de sokkal jobban érzem magam egyedül. Arra jöttem rá, hogy a befektetett érzelmi, fizikai és időleges energiám nem kapott viszonzást. Én is tök boldog lennék, ha mondjuk 1 hónap alatt kapnék egy kedves szót. De semmi.Ha viszont már egy rosszat kérdezek, az máris fel lesz írva a bűnlajstromomra. Porrá lett rombolva az önbecsülésem ebben a nagy és híres házasság intézményében.


Mára viszont rájöttem, hogy egyedül 100X jobb, a magam ura vagyok, újra jól érzem magam, nincs aki büntessen, nem kell sóvárognom egy jó szóért. Nem kell hogy tetszelegjek, nem kell hogy idegeskedjek. Saját elképzeléseimet, céljaimat tudom megvalósítani, nincs egy ellenszél, ami mindig, mindenben akadékoskodna. Nincs aki megvonja a szexet.


Tudok főzni, mosni, vasalni, vezetni, házat építeni.


Soha, soha többé kapcsolatot.


Egy férfi.

2019. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
2%

"Én pont azt nem értem, hogy miért hiányzik az emberek többségének a párkapcsolat és miért keresnek görcsösen társat amikor épp egyedül vannak"



Ez azért van, mert nő vagy. Elárulok neked egy nagy titkot: a férfi úgy működik, hogy van benne ez a tesztoszteron nevű hormon, aminek következtében úgy hajtja a vére, mint téged soha semmi. Ha egészséges, fiatal/középkorú férfi, akkor minden 2-3 nap szüksége lenne szexre, és szenved ennek hiányában. Jajj, tudom, mi állatok vagyunk, meg oldjuk meg magunknak. Hát, képzeld, az nem olyan. Képzeld, csak akkor elégülünk ki valójában és vagyunk boldogok, ha van valaki, akivel rendszeresen le lehet feküdni, és meg lehet ölelni. Tudom, hogy ez egy nagyon újszerű és absztrakt gondolat, de ha a matematikát sikerült iskolában megérteni, akkor hátha ezt is fog. És képzeld, még az se megoldás, hogy "ne akard olyan görcsösen", mert a hormonoknak senki nem parancsol. Ez megint egy nagyon újszerű és forradalmi gondolat, ezt is próbáld megemészteni. Ha ezt sokszor elolvasod, akkor lehet, hogy tudatosul az agyadban, hogy hogy lehet, hogy vannak emberek (az emberiség 50%-a), akiknek van ilyenjük, hogy állandó igény a kielégülésre, és enélkül frusztráltak, depressziósak vagy önpusztítók lesznek. Női aggyal nagyon nehéz lehet ezt megérteni, de próbáld meg, gyakorlat teszi a mestert.

2019. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
86%
#16 bmeg ezt úgy mondod, mintha ő a hibás, amiért nem ért meg egy olyan dolgot, amit soha nem tapasztalt meg, és nem is volt rá lehetősége. A másik meg hogy nincs is igazad, mondom ezt egészséges hetero férfiként.
2019. jan. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
0%
17-es. Pedig igaza van, még akkor is, ha élt adott a mondanivalójának. Melyik része nem működik úgy? Én egészséges ember vagyok, és majd megveszek a szexért, de mivel nincs, így elfoglalom magam mással. Viszont azt is tudom, hogy így csak elnyomom az érzést. Amúgy házas vagyok, de a feleségem képtelen a szexre. Na ezért mondom én azt, hogy inkább egyedül, mert ez brutálisan önpusztító is tud lenni, rengetegszer van nekem is öngyilkossági gondolatom. Mondjuk minden nap legalább 5X. Ezt egy nő sosem fogja megérteni, nekik ez csak siránkozás. Aztán jön a nagyon okos kérdés, miért nem válsz el, és miért nem keresel mást. Azért, mert az elmúlt 20 évemben benne van a komplett életem, az összes energiám, a pénzem, az időm. A másik meg az, hogy mivel tökéletesen megsemmisült a személyiségem, így 100% hogy a kutyának sem kellenék. Szóval a válás= anyagi és morális csőd, + szembesülni a futószalagon szállított kudarcokkal, emellett pedig ugyanúgy szexmentes lenne az életem. Így meg legalább megmaradnak azok a dolgok, amikért vért izzadtam.
2019. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
73%
18 jó, akkor másképpen fogalmazok. Vannak a nő, a férfiak, és a fáról csak fizikai valójukban lejött férfiak, akik szex nélkül csak frusztrálódnak, vagy épp vegetálnak. És így mindenkinek igaza van.
2019. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
67%

Én már beletörődtem, nem keresem a társam, ha jön akkor élek a lehetőséggel ha nem, akkor nem. Úgy tapasztalom, hogy manapság nagyon nehéz érzelmes társat találni, és mint szentimentális férfiként talán még nehezebb is, úgy hogy eddigi tapasztalataimból kifolyólag nem nagyon foglalkoztat a kérdés. Majd egyszer, ha az élet is úgy hozza.


26F

2019. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!