Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag alatti szépségűek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag alatti szépségűek nektek megy a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Igazából nem siránkozni akarok, csak kiváncsi vagyok más nem szép, hogyan boldogul az életben.


Megvagyok egyedül is, csak rossz nézni ahogyan másoknak rengeteg párkapcsoluk volt, nekem meg egy lány volt idáig akivel csak randiíg jutottunk.



Nem nézek ki jól, bár pár lány mondta, hogy ez nem igaz.


Utcán anno kaptam olyan beszólást c. Lányoktól, hogy csúnya vagyok.



Most, már hogy dolgozók és jobb ruhákba járok és jobb a kisugárzásom nem kapok beszólásokat.


Bár nem érdekelnek, mert lassan mindenem meglesz csak a pár és barátaim nincsenek.



2019. jan. 9. 17:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Pontozzatok le, de én úgy gondolom, hogy nem csak a párkapcsolat, hanem kb minden nehezebb az életben azoknak, akik nem olyan gyönyörűek. Valószínűleg az önbizalom téma miatt.

Én nő vagyok, és mindig ámulva néztem azokat a csajokat, akik tökéletes arcberendezéssel, hajjal és alakkal lettek megáldva, nekem meg küzdenem kell hogy kinézzek valahogy.

Ennek ellenére már boldog párkapcsolatban élek, és szerencsére a párom szépnek talál.:)

2019. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
A szép emberek nem többsége nincs tisztában azzal,hogy szép.Amikor a szépek panaszkodnak,hogy rondák,komolyan azt hiszik,nem bókokat várnak el.Ugyanakkor szàmukra fontos a külsô,ezért igyekeznek (egészséges életmód,sport,alvás,kezelések,divat stb.).A szépek is megcsunyulnak ha elengedik magukat.Erről ennyit
2019. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

1-es én is így gondolom. Bár én nem vagyok szép, mert akkor már lenne barátőm, meg a facebookról és a tinderről nem némulnának be a csajok.


Élőben meg jópár szór kinevettek bulikban. Ezért nem is járok szórakozni már egy ideje.

2019. jan. 9. 17:54
 4/23 anonim ***** válasza:
12%

Átlag alatti nőknek: nagyszerűen.

Átlag alatti férfiaknak: sehogy.


Pareto-elv, férfitöbblet, hipergámia.

2019. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves négyes: Gondolom, voltál már átlag alatti nő is, és átlag alatti férfi is, hogy ezt ilyen "tökéletesen" tudod.


A kérdésre válaszolva: Nem. Világéletemben szingli voltam, és az is maradok.

2019. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatom nincs, nem is lesz szerintem, de minden másban van részem.

Bár volt egy párkapcsolatam, de csak azért jöttünk össze mert ő nem talált jobbat. Én belementem mert kedvesnek ismertem meg és helyes is volt - főleg hozzám képest (meg persze sose volt senkim).

De kiállhatatlan voltam, ő meg nem az volt akinek megismertem, szóval szakítottunk.

Utána sokáig boldog voltam, egyre jobban ment a sorom... de ahogy nő az életszínvonalam, úgy erősödik bennem a vágy is, hogy megosszam valakivel.

Nem tudom ezen hogy lehet túljutni, ráadásul bele is bolondultam valakibe akinek sosem leszek az esete.

Remélem neked több szerencséd lesz.

2019. jan. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Továbbra is nincs senkim, Facebook és Tinderen próbálkozom nem egy csajózos dumával.


De semmit nem értem még el.... Nem baj mindig egyedül voltamtalán így halok meg ez van.

2019. jan. 12. 22:26
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

5-ös: Nem a 4-es vagyok, de tudok válaszolni helyette. Valószínűleg nem volt átlag alatti nő, csak még egy olyan átlag alatti nőt nem talált, aki ne talált volna magának párt, ha akart volna.


Értsd: Ha a herceget várod fehér BMW-vel, de még annyit sem teszel meg érte, hogy az utcán visszamosolyogj az emberekre, vagy itt a Gyakorin megnyomd a Privát üzenet gombot, akkor úgy nehéz lesz. Akkor is, ha 10/10-es vagy.


Szerintem ugyanaz lehet a problémád, mint a 6-osnak, 100-ból csak 1 férfi jön be, akinek te nem kellesz és nem érzed úgy, hogy emiatt benned lenne a hiba, amiért csak a férfiak 1%-a felel meg az ízlésednek.

2019. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon rossz emberismerő vagy. Velem van a baj, én is ezt állítom, de nem úgy, hogy túl magasak lennének az elvárásaim... Na ez az, ami rám abszolút nem igaz, 1000%-ban az ellentéte vagyok ennek...
2019. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

#8-as kérlek mondd el, miből vonod le azt a következtetést, hogy nekem túl magasak az elvárásaim és hibátlannak állítom magam?

Azt kellett volna írnom az exemről (akit őszintén szerettem mikor megismertem), hogy ocsmány és akkor "hozzám való"? Akkora nagy baj hogy nekem tetszett az akivel jártam? A másik felvetésedet az előző válaszommal cáfolnám, hiszen emlitettem: rajtam is múlt, hogy nem működött, ahogy az is rajtam múlik miért nem találok új partnert.

#6-os voltam

2019. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!