Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jol erzi magat velem erdeklem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jol erzi magat velem erdeklem de megsem tudna ugy szeretni? Ez mit jelent? Miert van ez igy?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel talalkozgatom.. azt mondja jo velem erdeklem van koztunk tuz stb.. de ugy erzi nem tudna ugy szeretni..nem ertem pontosan mi jatszodik le benne kene egy kis segítseg
2019. jan. 10. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk azt én sem értem, ha van tűz, akkor az miért nem szerelem, de azt javaslom, fogadd el, amit mond és ne magyarázgasd sehogy, nem szerelmes beléd és nem is lesz az. Nyilván vannak emberek, akikbe te se tudnál beleszeretni, ha a fejed tetejére állsz, akkor se.
2019. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Van benned valami, amit nem tud elfogadni. Én ha ilyet mondanék biztosan szépen akarnálak lekoptatni. Nem tennék ilyet, őszinte lennék, de szerintem érted h mire gondolok. Hagyd őt szerintem. Mindegy hogy hogyan fogalmazza meg, de nem akar téged őszintén.

Keress inkább olyat aki téged akar.

2019. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Vagy inkább van valaki akihez érzelmileg kötődik,és nem tudod őt beelőzni.Tisztességes,legalább nem megy bele a kapcsolatba úgy,hogy nem érzi ebből lehet tartòs.
2019. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
A szerelem az szerelem. Ha nincs akkor nincs. Ezt nem lehet logikusan megindolokni. Attól, hogy valakivel jól elvagy vagy vonzódsz hozzá közel sem biztos, hogy bele is tudsz szeretni. Ez egy ilyen dolog sajnos.
2019. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Dugásra érdekled, többre nem. Mit nem értesz?
2019. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%

Csak nem akar megbántani, vagy pedig ennyire komplikált ember.

Ha az első, akkor azért hagynám, mert lekoptatott, ha a másokig, akkor azért, mert egy ilyen ember mellett úgysem lesz boldog, de ő sem.

2019. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Emberileg bír, testileg tetszel neki, nem szerelmes. Jó kis barátság extrákkal lehetne ebből ha te is így állnál hozzá. De úgytűnik te többet akarsz, engedd el.
2019. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!