Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat gyermekkel rendelkező nővel?

Figyelt kérdés

Jelenleg 30 éves vagyok, volt már pár hosszabb kapcsolatom de egyik sem aratott osztatlan sikert.

Igazából már elég régóta bennem van az a gondolat, hogy családot szeretnék és valamiért egyre jobban érdeklődöm azon nők iránt, akiknek már van gyerekük.


Szeretnék jót tenni, egy gyermekkel, akinek hiányzik az apa szerepe és egy nővel, akinek hiányzik egy férfi az életéből.


Arra volnék kíváncsi, hogy hol lehetne a legjobban ismerkedni hasonló helyzetű nőkkel? (Természetesen magába a személybe szeretnék beleszeretni és nem a "helyzetébe" ez csak egy extra.)

Gondoltam olyan helyekre, ahová járhatnak a nők, de igazából azok közül majdnem mind olyan, ahova azért mennek, mert a gyermek is szeretné.

Én pedig nem szeretnék csak úgy odamenni egy játszótéren vagy hasonló helyen. Nagyon bizarr volna. :)

Illetve ugye mert egyedülálló, nagy valószínűséggel a munka mellett nincs sok szabadideje szórakozni.


Online társkeresők, talán?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. jan. 11. 15:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha ezt őszintén mondod, akkor beteg az agyad.

32/f

2019. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%

Kedves egyes! "Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha ezt őszintén mondod, akkor beteg az agyad." Ha ezt mondod, beteg a szíved. Akár meg is haragudhatsz.


Kedves Kérdező!


Igen, az online társkeresők egy részén látható a bemutatkozó adatoknál, h van-e az illetőnek gyermeke v sem. Sok szerencsét és boldogságot kívánok!

2019. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Több nézőpontból is megtudnám cáfolni, hogy miért nincs probléma az agyammal de inkább visszakérdeznék, ahelyett hogy hencegnék azzal, amit ezzel a "beteg aggyal 30 évesen elértem". :)


Szóval az már betegesnek számít, ha jót szeretnék tenni két emberrel is?

Nem arról volt szó, hogy ez az egyetlen kritériumom egy kapcsolatban, de elsődlegesen hasonló helyzetű nőkkel szeretnék ismerkedni, akikből biztosan lesz egy olyan, akivel megvan a közös hullámhossz.

Az pedig szerintem tény, hogy számtalan olyan egyedülálló nő van és azoknak gyermeke/gyermekei, akik igenis vágynának arra, hogy egy normális családban nőjjenek fel, ahol megvan a férfi szerepe is.

Emellett sokkal könnyebb egy nőnek is, ha van mellette egy társ és egy gyereknek is sokkal könnyebb, ha van egy olyan személy, aki bizonyos mértékben felveszi az "apai" szerepet ha az igazi nem akarja.(Persze erre is van ellenpélda)


Ez nekem egyáltalán nem hangzik betegesnek. Szimplán jót akarok tenni és miért ne tenném? Mert egy anonim emberke azt mondja, hogy rossz.. és egyetlen egy érvet sem hozott fel az állítása mellett? :)

2019. jan. 11. 16:02
 4/21 anonim ***** válasza:
8%

Azért egyedülálló az egyedülálló (ha az özvegyeket nem veszem számításba), mert a nő nem tudta kezelni a másik szarságait, tehát rossz értékítélettel rendelkezik, ugyan ezzel az értékítélettel fog megítélni téged is vagy a férfi nem tudta kezelni a nő szarságait, amit valszeg te sem fogsz. A gyerek.... elmélyülhet a kapcsolatod vele, nézhetsz rá saját gyermekeként és ő rád apjaként. Ha az anya szarságait nem tudod kezelni vagy ő nem a tiéd, akkor mivel nincs jogod ahhoz a gyerekhez semmilyen formában, bármikor elszakíthatják tőled, amire a válási statisztikák alapján kényelmetlenül nagy esélyed van.

#2. Pont a szív egészségének érdekében mondtam amit. Nem hiszem, hogy erre pozitívan hat amit írtam.

32/f

2019. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%
Megértem, hogy kanos a répád, de ennyire? 🤣
2019. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
20%

Én is hasonlóan álltam hozzá kérdező és ki is próbáltam. Túl sok a "ha" túl sok a "de" ahogy a bukta valószínűsége is, a te szempontjaid pedig másodlagosak csak. Ha akarod, természetesen próbáld ki, mert hasznos tapasztalat, csak előtted kipróbálták már sokan, így neked nem muszáj. Majd sok szerencsét, legyél te a kivétel, ami erősíti a szabályt.

32/f

2019. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"Azért egyedülálló az egyedülálló (ha az özvegyeket nem veszem számításba), mert a nő nem tudta kezelni a másik szarságait, tehát rossz értékítélettel rendelkezik, ugyan ezzel az értékítélettel fog megítélni téged is vagy a férfi nem tudta kezelni a nő szarságait, amit valszeg te sem fogsz."


Ez ugyanúgy minden egyedüállóra igaz lehet. Azért van egyedül, mert nem kell senkinek (selejtes), azért van egyedül, mert nem tolerálta más szarságait (selejtes), azért van egyedül, mert más nem tolerálta az ő szarságait (selejtes). Akkor csakis kapcsolatban, házasságban élővel szabad kezdeni, mert aki szingli, az selejtes.

2019. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

#7. Ez igaz. Viszont egy sima szinglinek van ideje és elegendő erőforrása dolgozni magán, hogy újra "egészséges" legyen, egy szingli szülőnek erre jóval kevesebb ideje és erőforrása jut, mivel a gyerek érdekeit a saját rovására is előrébb veszi. Ez pedig rendben is van, de elég vékonyka esély van így egy normális kapcsolatot kialakítani.

32/f

2019. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk sikerült 4 éves gyerek mellett is. És a gyerekem sem látta kárát, mivel sok közös programot is szerveztünk. De volt szabadidőm is, mivel rugalmas volt a munkám, ahogy férjemé is. Most már 13 éves és nagyon jó a kapcsolatuk. (Hogy újra "egészséges" legyen. Nem volt nekem semmi bajom. Túlléptem a váláson, ami az én döntésem volt, és éltem az életem.)
2019. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"de elég vékonyka esély van így egy normális kapcsolatot kialakítani."


A környezetemben azért elég sok embernek sikerült, tehát nem olyan vékonyka az esély rá.Minden hozzáállás és türelem kérdése mindkét fél részéről.

2019. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!