Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nagyon nem férfias férfina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon nem férfias férfinak milyen nöknél lehetne esélye szerinted? Lehetséges hogy senkinél?

Figyelt kérdés
Sajnos én egy ilyen férfi vagyok, 26 éves és szüz. Mit lehetne tenni?? Sportoltam regen de hiàba. Létezhet nö akinek igy is tetszhetek?? A velem egykoru férfiak sokkal férfiasabbak nàlam. Még azok is akiken alig van izom és szinten sovanyak. Egyszer olvastam hogy a szex eleg jol noveli a tesztoszteront illetve a szervezet sokkal tobbet termel annal aki rendszeresen szexel. Ök valoszinuleg mar szexeltek kamaszkent is sokat es ha igaz amit olvastam akkor az megmagyaràzza miert ferfiasabbak nalam meg a szinten nem kigyurt ferfiak is. Viszont en mit tehetnek?? Gondolom nekem mar annyi hiaba szexelnek sokat szerintem az mar ram nem hatna. Szerintem igy maradnek akkor is.

2019. jan. 13. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem attol lesz valaki ferfias, mert kamaszkora ota szexel es ezert sok hormon termelodik benne... :DDD


A ferfiassag eredhet a kinezetbol es a szemelyisegbol is. Lehet valaki kigyurt, ha egy nohoz hozza se mer szolni, ellenben ha nem nez ki elonyosen, de jo a szovege es mindenkivel megtalalja a kozos hangot, leheznek sikerei.

2019. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az is kozre jatszik mivel a rendszeres szexualis eletet eloknel a szervezet sokkal tobb tesztoszteront termel. Es ha megnezed azokat akik mindig is sokat szexeltek azok kozott nem talalsz meg egy olyan embert mint en.
2019. jan. 13. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a férfias. Alapvetően attól lesz valaki az, ha minél távolabb van a nőiestől és a gyerekestől... Van, akinél ez a fizikum, de azért egy szint és egy kor felett inkább a viselkedés kérdése.
2019. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Jaj nekem, nem attól leszel férfias, kérdező, ha végig b..szod a fél várost.


Mit sportoltál és mennyi ideig? Odafigyeltél az egészséges étkezésre is? Foglalkoztál önismerettel? Fejlesztetted magad?

És miért vagy még mindig szűz 26 évesen? Te alakítottad így az életedet. Ha valamit elrontasz, akkor miért nem tanulsz a hibádból és miért nem javítod ki?

Voltál orvosnál kivizsgáláson, ha szerinted nem tudsz hízni? Lehet, hogy hormonális problémád is van.

2019. jan. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Egyszer olvastam..."

Ez annyira naiv volt. En is nagyon sok mindent "olvastam egyszer"...

A hormonrendszer nem igy mukodik, szep is lenne, ha kulso dolgok ennyire befolyasolnak. Az olimpikonok is a hancurtol olyan izmosak, igaz?

Mit is akarsz? Not vagy izmot? Ha izmot akkor irany a youtube, a blogok, muveld ki magad az edzesformakbol es a taplalkozasbol, ha ugy konnyebb akkor keress szemelyi edzot, aki osszeallit neked egy tervet es szamon ker, igy nem tudod ellustalkodni.

A ferfias stilus is egy bizonyos szintig tanulhato. Megint csak youtube, tele van ingyenes tartalommal a net.

A nokhoz meg emberismeret kell. Ezt mar nem lehet tankonyvbol kiolvasni, kivancsisag, rugalmas gondolkodas es egy kis egyutterzes kell hozza, valamint egy kis alap biologia ismeret. Az emberi szaporodas egy kicsit bonyolultabb a gimszarvasokenal, de vegso soron mind a termeszet gyermekei vagyunk. A termeszet pedig megismerheto es megertheto, tehat a nok is. Egy kicsit mi bonyolultabbak vagyunk, mint a tobbi emlos allat, ezt elismerem.

2019. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!