Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőket érdekli egyáltalán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket érdekli egyáltalán a külső, vagy mennyire? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nekem mindig elég jó volt a külsőm, mégsem volt még kapcsolatom. Ezzel csak annyit lehet elérni, hogy szép nők megnéznek, páran mosolyognak néha, de ha nincs önbizalmam, hogy megszólítsam őket, és utána jól beszéljek, a külső semmit sem ér. A világ legesztétikusabb férfija sem hozna össze a külsejével kapcsolatot. A nők sosem fognak odajönni, elhívni valahova, és végigsegíteni a bénázáson. De elkeserítő is, hogy úgy látom, sok nőnek alig számít a külső, a legrosszabb külsejű emberek is lehetnek akár a legszebb nőkkel. Pedig a külső is az egyén egyik tulajdonsága... nekem pl. számít, hogy azért ne legyen kifejezetten csúnya számomra egy nő, sok nőnek mintha ez nem számítana. Csak a sikeresség, magabiztosság, agresszivitás, férfiasság, csupa férfias dolog. Az, hogy valaki csúnya, büdös, igénytelen, buta, alávaló, nem számít. Sokan beadják a derekukat annak, aki megszólítja őket és magabiztos, hiába dobja őket mondjuk egy hét után, vagy csalja meg őket fűvel-fával, stb. Azzal sosem jönnének össze, aki pont jó lenne nekik, csak (pillanatnyilag, vagy 20, 25, 30 éves koráig) kevés az önbizalma, nem alfahím. Ez elkeserítő. Igazából még a belső kvalitások sem számítanak, csak az erő, magabiztosság, férfiasság. Legalábbis én ezt tapasztaltam. Többször voltam szerelmes, nagyon bénáztam, hiába mondtam volna meg az illetőnek, hogy látom, mennyire összeillünk, hogy ugyanúgy beszélünk, ugyanazok az erősségeink, stb., nem érdekelte volna, amíg lúzer vagyok.

2019. jan. 14. 11:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A külső a legfontosabb, és a pénz. Ha egy kőgazdag, magas, szép arcú, kigyúrt, napbarnított adonisz vagy akkor lesz olyan nőd, amilyet megálmodtál. :) Egyéb esetben maradnak a rusnya, kövér bányarémek. A belső tulajdonságok semmit se számítanak, lehetsz akár bunkó is velük. :) F
2019. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Előnytelen a külsőm és sajnos nem ezt tapasztalom, hogy nem számítana, eddig az összes lány rendre ezért hajtott el.


Persze önmagában nem elég a jó külső, a kezdeményező szerep attól még ugyanúgy a férfiaké és a kommunikáció sokat számít. Ezek viszont könnyű javítanod, mert ahogy írták is, az első lépcsőfokon már túl vagy, hidd el, ha külsővel lenne gond, az sokkal rosszabb, mert úgy már eleve óriási hátrányból indulsz már akkor is ha ismernéd az adott lányt, arról nem is beszélve, ha még csak akkor találkoztok először.

2019. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!