Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lesz hosszútávon a 22 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lesz hosszútávon a 22 év korkülönbség?

Figyelt kérdés

Én most vagyok 29 éves, a férfi pedig 51.

A férfi szerint ez a kapcsolat csak pár évig lenne működőképes...

Vélemények akik már voltak hasonló kapcsolatban?


2019. jan. 16. 09:16
1 2 3 4
 31/36 D. Brasco ***** válasza:
67%

"

Én nem akarom egy kalap alà venni a fiatal fiúkat, biztos köztük is van életrevaló, csak engem (és még pàr nőtàrsamat se) nem vonz."


Látod,ennyit kellett volna írnod már az elején,nem pedig itt osztani az észt hogy a fiatalabbak mind anyu szoknyája mellett álnak meg a többi baromág......

2019. jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
58%

Mindig is úgy gondoltam, hogy azokkal a nőkkel valami nagyon nincs rendben pszichológiailag, akik képesek összeállni egy, hozzájuk képest, öregemberrel.

A férfi szempontja még érthető, hiszen az egó nagy úr és ki nem hagyná, hogy feszes feneket kúrogathat, addig, amíg impotens nem lesz.

Női szempontból viszont hihetetlen, hogy az ilyen nőknek mennyire nincs tartásuk és mennyire naívak. Nem tudom milyen lehet a szexuális kultúrájuk, hogyha képesek egy öregemberrel összeállni. Gondolom nem élvezik a szexet, vagy tárgyként tekintenek magukra.

Hosszú távú gondolkodás szintén hiányzik. Hihetelen, hogy ezek a nők bele sem gondolnak, hogy egyedül fognak megöregedni és meghalni. A férfiak amúgy is előbb halnak.

És, aki még gyereket is vállal az öregembertől az már tényleg klinikai eset.

2019. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%

Egyenlőre a szexuàlis életünkben sincs probléma, ha lesz, majd megoldjuk, elég sokféle potencianövelő van úgy tudom.

Nem tekintek magamra tàrgyként, egyszerűen csak boldog vagyok, ami nem hiszem, hogy ekkora bűn lenne.


Nem azt mondom, valamikor a 20-as éveimben volt kapcsolatom 30-as hapsival, de nem talàltam azt meg, amire vàgytam.

Tudom, hogy nem ez a megszokott korkülönbség.

Egyébként nagymamàm és pótnagyapàm között 22 év volt, több mint 30 évet boldogan éltek le együtt.

2019. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
70%
Nem bűn egyáltalán nem az! Csak inkább nem elfogadott, hogy egy fiatal nő egy nála sokkal idősebbel van mivel fura képet mutat. Én valahogy szorongóan érezném magam ha egy "apukám" korabeli vagy annál idősebb ferfival kellene az utcán kézenfogva járni-kelni, csókolózni, szexelni.. de nem is az a lényeg, hogy én hogy érezném magam mivel engem nem vonzanak a nálam 20 vagy több évvel idősebb férfiak így nálam ez abszurd dolog. Nektek meg sok boldogságot még ha te boldog vagy!
2019. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
57%-os, te szerencsétlen! Az egyik unokatesóm 20-on évesen már vállalkozó lett, építőipar, úgy kezdte a pályafutását, hogy kitanult egy gáz-központi fűtés szerelő szakot, aztán megtanult ezt-azt, saját kezével építette a házát jóformán, burkol, csempézik, gáz-víz, ezek mennek neki, sőt, már 20-on évesen is vágta ezeket a dolgokat, tudom, mert dolgoztam vele. Most 37 éves, van egy felesége, 3 gyereke, foglalkozik velük, viszi őket nyaralni, stb. Tehát jó lenne ha befejeznéd ezt a 30-as férfi egy óvodás hülyeségedet. Tudom, hogy fáj, hogy annak idején a korosztályod rád sem nézett, így csak a tata jutott, és próbálod magad meggyőzni, hogy milyen jól jártál vele, de ez így nagyon gáz. Még annyit, hogy nem az unokatesóm az egyetlen, aki már 20-on évesen gondolt a jövőre, komolyan vette, veszi az életet, a nyakam rá, hogy vannak még egy jó páran ilyenek.
2019. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%

Ràm nézett a korosztàlyom, csak engem nem érdekelt, volt is kapcsolatom korombeliekkel, de nem azt nyújtotta amire én vàgytam.

Mindenki azzal boldog akivel akar, és aki mellett tud.Semmi nem kényszer.

2019. jan. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!