Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lesz hosszútávon a 22 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lesz hosszútávon a 22 év korkülönbség?

Figyelt kérdés

Én most vagyok 29 éves, a férfi pedig 51.

A férfi szerint ez a kapcsolat csak pár évig lenne működőképes...

Vélemények akik már voltak hasonló kapcsolatban?


2019. jan. 16. 09:16
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
50%

Ez attól függ, a pasas milyen egészségi állapotban van. Ha kifogástalanban, akkor semmi gond, jó lesz ez hosszú távon is.

De pl hallottam olyat 35 éves nőtől, hogy azért volt kevés a szex, mert a párjának fájt a dereke. Na az ilyen nem működik sehogy sem. Aki betegnek tartja szituációt, az meg hülye.

Mivel jobb egy szép, összeillő pár, ahol férfi 2 naponta elveri a nőt? (mert sok ilyen van)

2019. jan. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
37%
#4 teljesen igazad van, a kor az csak egy szám, aki egézségesen él, az többnyire tovább marad életerős, bőven nem kell lehúznia a redőnyt. Tom Cruise most 56, mégis kaszkadőröket megszégyenítő mutatványokat csinál a filmekben. Igaz, a párod mar 61, de ha pl. Stallonét nézzük, még 70 évesen is akciófilmet forgat. Én is imadok túrázni, és még sok sok évig tervezem is folytatni a barátnőmmel. De köztünk is van 1,5 év, és a férfiak eleve korábban halnak meg. Sajnos az élet az ilyen. Arra fel kell készülnöd, hogy habár simán eltölthettet együtt 20-30 boldog évet, neked utána másik 20-30-at kell majd eltöltened nélküle. És az nagyon sok idő.
2019. jan. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
13%

Tudom #12.

Tudom, hogy ha a kronológiàt nézzük, én élek tovàbb, de esküszöm, ha erre gondolnék, nagyon mélyre zuhannék, mert nekem két ember van az életemben: a gyerekem és a pàrom.

Talàn az ami megnyugtat, hogy figyel magàra, és pl. tavaly míg nekem volt négy csillag a vérképemben, neki egy sem!

Sokkal jobban odafigyel magára mint én.

Hàla az égnek egészséges.

2019. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
77%

22 év korkulonbseg?! Sok hát!

Te josagosatyaisten😅

De menjel csak bele a kapcsolatba aztan majd akkor ugyis koppani fogsz rovid idon belul! Sok sikert

2019. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
79%

“Ez attól függ, a pasas milyen egészségi állapotban van. Ha kifogástalanban, akkor semmi gond, jó lesz ez hosszú távon is“


Gondolta minden ember valaha. Hát persze, hogy ez így működik, “hát most egészséges vagyok mi történhet velem? Hahaha” Elmondom a magyar statisztikákat és valóságot: bekerülsz a kórházba mert fáj a hasad, fáj a mellkasod, fáj a lábujjad. De kifele már dobozban visznek. Mind a három eset sajnos megtörtént, személyesen ismertem az illetőket. Mindegyik mosolyogva ment be, teljesen egészségesen, minek is utalt be az orvos felesleges. Ez a magyar valóság szóval olyan nagyon ne bizakodjál.

2019. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
17%

Akkor ha jól értem, egy 50-es, 60-as embernek kapcsolata se legyen, mert úgyis meghal?

A 20 éves is meghal egyszer, nem?

Azért az csúnya dolog, hogy egy 50 éves embert küldenétek koporsót venni, csak azért mert kis sz@rosak vagytok hozzá képest, de ő már a sírhelyet is vegye meg?!

2019. jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
17%

Nagymamàm 75 éves, igen aktív, most is Európàt jàrja.

A férje (pótnagyapám) 87 volt mikor elhunyt.

Mi van, itt most komolyan meg kell halni annak aki a 40-et betöltötte??

2019. jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
71%
Nem meg kell halnia, mert 50 éves, hanem a 29 éves nőnek lehetne annyi esze, hogy jóval idosebb nala a ferfi..es inkabb korban hozzavaloval kene kapcsolatot kialakitani, de mindenki ugy eli az eletet ahogy akarja csak két evtized kulonbseg megfogja mutatni magát idovel!
2019. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
81%
Sok. Bárki bármit mond, 10-20 év múlva a megszokásban nem lesz ez olyna vidám. Te meg bőven középkorú leszel 50 évesen is, ő meg... Majdnem 30 évesen hogy nem lehet ezt felmérni?
2019. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
16%

Értem.

Tehàt szerinted nekünk akkor viccből megy flottul a kapcsolatunk 4 éve...hiszen ki kellett volna, hogy ütközzön a korkülönbség.

De ha a Kérdező ebbe a férfiba szeretett bele, kinek àrtanak vele?Nem írta, hogy nős lenne a férfi, sem ő férjnél.

És elmondod, hogy mit kezdjen egy 29 éves kisfiúval?Fogja a kezét, még xboxozik vagy mit csinàljon?

Vannak nők, akiket már nem gyerekes majomkodàsok vonzanak, hanem a stabilitàs, a biztonsàgérzet.

Hogy ez miért olyan rettenetes egyeseknek, soha nem tudom meg.


Én példàul imádok főzni, imàdom ezt a hatalmas udvart, imádok a növényekkel szöszölni.Egy kisgyereket ez hol fog érdekelni?Telibe sz@rja a főztöm, inkàbb beugrik egy gyorskajàldàba.

Ha megszúrja az egyik kaktusz/fenyő/bokor, sírva telefonàl anyucinak, hogy "jajjajj, megszúrt, és még fàj is, ühümümüm". Anyuci meg persze, " jaj, édes kicsi fiam, szemem fénye, gyere, anyuci beköti majd, ad rà gyógypuszit!"

Na köszi, 88-ban kezdtem az ovit.

2019. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!