Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lesz hosszútávon a 22 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lesz hosszútávon a 22 év korkülönbség?

Figyelt kérdés

Én most vagyok 29 éves, a férfi pedig 51.

A férfi szerint ez a kapcsolat csak pár évig lenne működőképes...

Vélemények akik már voltak hasonló kapcsolatban?


2019. jan. 16. 09:16
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
80%
De idegesítő ez az 57%-és az arrogáns stílusával, szerinte egy 30-as gyerekes, meg kisfiú. Annak idején normális körökben kellett volna mozogni, ahol egy 30-asnak nem a hétvégi buli meg a lerészegedés az első!
2019. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
83%
Ezt az 57%-ost zúzza már le valaki komolyan mondom. Látszik akkora kétely és szorongás van benne a korkülönbségük miatt azért próbálja ennyire bizonygatni, hogy az ő kapcsolatuk ilyen meg olyan, meg aki 30 éves az óvodás :D Groteszk! Óvodásnak nevezni egy 30 éves férfit, ez beteg. Ráadásul egy kalap alá veszi az összeset így megbizonyosodhatunk az ostobaságáról is ha eddig ennyi nem volt elég. Persze minden 30 körüli férfi ugyanolyan, xboxozik és sír ha megszúrja a kaktusz meg felhívja az anyját?! Mivan?? Ez beteg. Szörnyű trauma érhette valami nagy gáz kapcsolata lehetett.
2019. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
2%

Utoljàra tudod mikor volt 30-as hapsival dolgom?20 évesen.

Egy férfi 40 felett kezdődik, minden téren.


Pàromnak nem burkoló a szakmàja, de kint Németbe beletanult, ő burkolta a teraszt végig, és nem egy egérfutóról beszélek.

Nem fakad sírva, ha kiég a villanykörte.

Sajnos az én korosztàlyom egy szöget bele nem tud ütni a falba, azt sem tudja melyik végével kell ütni a kalapàcsnak, de ha mégis, akkor azt a körme bànja.

Nekem attól sosem volt férfias egy férfi, hogy anyja szoknyàja mellett picsogott.

2019. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
78%

Hagyjuk már ezt a te 4 eve boldog vagy a nem tudom hany evvel idosebb paroddal meg h a 30 evesek kisovisok szoveget!

En 23 vagyok es el nem tudnam kepzelni magam egy kozel 50 evessel.. es 29 evesen se tudnam elkepzelni egy otvenessel! Es szerintem nem velem van a problema, mert nem allnek ossze joval idosebbel!

30 eves korosztalyba is lehet talalni ertelmes embereket! Azert mert neked nem volt szerencsed a korosztalyoddal azt meg lehet visszakene vezetni a gyermekkorodra!

2019. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
0%

És nincs problémàm, csak nem kell merőben elítélni azt, ahol jelentős a korkülönbség.

30 évesen egy férfi még nem férfi, csak egy kisfiú.

2019. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
0%

#24

Soha nem is kerestem, mert nem vonzott.

2019. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
84%
23# Nem hát bmeg 30 alatt senki nem szerel össze semmit, nincsenek szakiskolák se ahol ezt tanulják, de amint Pistike eléri a 40-et ISTVÁNNÁ válik és hirtelen mindent megtanul amit eddig nem tudott.
2019. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
73%

57%-os válaszoló!

A saját bevallásod szerint, amiket korábban már jó párszor leírtál itt magadról, te a húszas éveidben prostituáltként dolgoztál, utána pedig teherbe estél egy férfitől. Most egy olyan 60-as férfivel élsz házasságban, aki ezt elfogadja, sőt, dolgoznod sem kell, mert eltart téged és a gyerekedet is. Én elhiszem, hogy ezt értelmes, korodbeli férfi nem fogadná el, ezért rászorultál, hogy egy idős bácsival legyél együtt, de azért még nem kellene ennyire degradálóan ítélkezni a húszas-harmincas férfiakról. Neked bevált ez az érdekkapcsolat, te azért cserébe, hogy ő elfogad a múltaddal, és lehetővé teszi számodra, hogy ne kelljen dolgoznod, biztonságos életed legyen, hajlandó vagy nagyon boldogan együtt élni egy idős férfivel, de azért hadd ne legyen már mindenkinek az a vágya, hogy a saját nagyapja korabeli férfi mellett kelljen a legjobb éveit eltöltenie.

2019. jan. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
3%

Nem dolgoztam prostituàltként, lehet nem én vagyok az egyetlen ebben az orszàgban (vagy az oldalon) akinek idősebb élettàrsa van.(nem élek hàzassàgban, és nem is olyan fiatalon lettem terhes)

Mellesleg dolgozom.


Én nem akarom egy kalap alà venni a fiatal fiúkat, biztos köztük is van életrevaló, csak engem (és még pàr nőtàrsamat se) nem vonz.

2019. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
16%

De itt pont te vagy az, aki el akarja dönteni, hogy akik nagy korkülönbséggel élnek együtt, azokat màglyàra kéne vetni.

Miért?Miért nem lehet mindenki azzal boldog akivel akar, akivel tud?

2019. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!