Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura, ha nem tetszenek a kifejezetten jóképű férfiak?

Figyelt kérdés

Már tiniként is észrevettem magamon, hogy akiért a barátnőim, vagy esetenként a fél iskola odavolt, az engem teljesen hidegen hagyott.

Illetve az sem tetszik (sem nőben, sem férfiban), ha valaki "tökéletes". Azaz beállított haj, hétköznapra is olyan ruhák, mintha valami komoly eseményre készülne...Ugyanemiatt nem vonzanak az öltönyös férfiak se, túl "sok".

Többnyire olyan srácok szoktak tetszeni, akik a többségnek nem, és/vagy elmondásuk alapján egyáltalán nincs sikerük a nőknél.

Van egy csoporttársam egyetemen, akiért a fél csoport odavan, mivel nagyon jóképűnek számít, dús, sötét haj, kidolgozott test, valamivel 185cm feletti magasság, hibátlan mosoly, és szép, szimmetrikus, mégis férfias arc. Én is látom, hogy jól néz ki, ad magára, nagyítóval se lehetne hibát találni benne.

Nem lep meg, hogy sokaknak kéne, mivel emellé még jó humorú, közvetlen, extrovertált, társasági ember is.

Én viszont sosem éreztem azt, hogy nekem kéne, mint pár, vagy szívesen felmennék hozzá.

Lehet, ezért is van velem jóban (mindig mellettem ül, ill tavaly amikor még egyszerre végeztünk az órákon 5-ből 4 nap, rendszeresen együtt jártunk haza is.

Mármint, úgy értve, azért van velem jóban, mert el tudunk beszélgetni, és úgy kezelem, mint egy "átlagembert", nem úgy, mint a többi lány, hogy bámulják meg pirulnak, ha csak hozzájuk szól.

Egyszer gondoltam rá úgy, hogy milyen helyes amugy, érdekesmód pont akkor, amikor valamiért (elaludt, vagy nem tudom, nem kérdeztem) úgy jött be órára, hogy nem állította be a haját, hagyta kócosra kicsit.

Ekkor egy pillanara tudtam rá úgy nézni, hogy milyen helyes srác amugy, de ez is csak egy pillanat volt.


Többnyire olyan férfiak szoktak tetszeni, akinek inkább van érdekes arcuk, mint szabályos, és vonzónak tudom tartani az apró hibákat valakin.


(Hetero vagyok, de a nők közt is azokat tartom szépnek, akik nem hibátlanok, hanem van valami az arcukon, ami miatt "érdekesek")


Mennyire furcsa ez annak fényében, hogy állítólag a nők nagy része egy adott férfi típusra bukik? (az ismerősi körömre pl igaz szintén)


2019. jan. 18. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem olvastam el végig, de abszolút nem fura. A férfiaknál se mindenkinek jön be a tökéletes nő vagy az a nagyon szépség. Mindenkinek egyedi az ízlése hála Istennek.
2019. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon feminin nő vagy, azért tetszenek neked az igazi férfiak.
2019. jan. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Éééééééén vagyok a te embered! :)
2019. jan. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Valahogy nekem sem jöttek be ezek a típusok, szóval nem vagy egyedül vele. Nálam azon lepődnek meg sokan, hogx ki nem állhatom az izms, kidolgozott testeket, a kockahasat (nemcsak a Schwarzenegger típust, hanem a szálkásabbakat is). Valahogy nekem nem tetszik rz egy férfin (nőn se), akkor már inkább legyen valaki kövérkés/pocakos/vékony.
2019. jan. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem sem a tökéletes arcú-testű nők tettszenek. Nem fura, mindenkinek más az ízlése.
2019. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Nekem se tetszenek az "ilyen" tökéletes nők.Nagyon picit legyen introvertált picit magának való.Külsőre nem baj ha egy kicsit fura vagy picit elvont.
2019. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Te sem leszel már betegebb.
2019. jan. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Engem az is vonz ha a nőnek van egy kis saját világa amit nem nagyon ért meg a környezete emiatt nem is tud és nem is akar beilleszkedni.Különc és fura egy kicsit.Ha egy ilyen nővel összehangolódsz nagyon különleges bizalmas kapcsolat alakul ki köztetek
2019. jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem se nagyon jönnek be nőként az ilyen öltönyös, magazinból kilépett szépfiúk. Nekem az kell, hogy valami megfogjon a másikban, és az itt leírt tipikus "hibátlan" férfiak annyira egy kaptafák.

Szerintem nem furcsa, nem vagyunk egyformák. Férfiaknál sem mindenkinek a szőke nagy mellű nő tetszik.

2019. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Szintén zenész. Totál más az ízlésem.
2019. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!