Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell letagadni nőként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell letagadni nőként, hogy számít a férfi külseje és egzisztenciája?

Figyelt kérdés
Inkább magamnál kicsit többet elért férfi társaságát kedvelem, mégis csak rá lehet felnézni. Másrészről a kövérség szerintem kevesebb nőnek tetszik, mint ahány nőnek nem tetszik. Nem vagyok anyagias, de azt azért szeretem, ha normális módon tudunk élni, nem pedig kuporogni és minden program költségét kétszer átszámolni.
2019. jan. 20. 09:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Mert, ha bevallod, hogy ez neked számít, csak ennyi, amit utolsó mondatban leírtál (nem anyagiasság, csak ne kelljen kuporgatni), már pénzéhes örömlánynak vagyunk elkönyvelve.
2019. jan. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
A külső passz, nekem az idővel változott, elfogadóbb lettem, nem csak elhízás, hanem arc kapcsán is. Belső jobban számít már. Stílus kell. Most épp egy nagyon nem helyes pasi foglalkoztat pl., ilyen sose volt, nekem is furcsa még.
2019. jan. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
Mindenki idióta, és felszínes születésekor. De van, aki kinövi. ;)
2019. jan. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Én nem tagadom, hogy vonzó férfit keresek, aki legalább annyi pénzt keres, mint én. Ha ezek után egy felszínes aranyaso vagyok, oké. Szerintem alap, hogy számodra vonzó emberrel szeretnél járni. Illetve eddig nagyon sok nálam rosszabbul keresi pasim volt, elég rossz volt úgy tervezni velük a jövőt, hogy nem tudtam anyagilag számolni velük. 24 évesen nagyon nem tartom okenak, hogy az a hosszú távú terv, hogy eltartom a pasimat. Ezek után hoztam egy olyan elvárást, hogy keressen a férfi legalább annyit, mint én. Nem tartom túl nagy elvárásnak. Vagy esetleg legyen olyan terve, hogy x időn belül eljut idáig. Nekem is van tervem diploma utánra.
2019. jan. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Miért kell letagadni férfiként, hogy számít a nő külseje, és, hogy mit ért el?



Ha azt mondom nem kell kövér nő, instant 0 pontos leszek.

Ha azt mondom nem kell olyan nő, akinek annyi pénze van, hogy vagy én fizetek mindent, vagy soha nem megyünk sehova, instant nulla pontos leszek.



És jönnek a nők a dumával, hogy a belső értek, a felszinesseg, meg a pénz nem számít ha szereted, hogy anyagias vagyok, meg spur...



Pedig látod, minden kérdés megválaszolása előtt egy egyszerű tesztet kellene csak végezni: ha megcseréled a szereplőket, akkor is igaz marad a véleményed?


És ez mindenre igaz, legyen szó nőről, politikáról, bármiről

2019. jan. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
09:19 : Nem arról van szó, hogy mindent Ő fizessen. Ellenben nem én szeretnék még nála is többet beleadni mondjuk egy nyaralásba. Ha viszont csak annyit adok bele, mint ő, akkor abból nem lesz semmi, mert kevés.
2019. jan. 20. 09:35
 7/14 anonim ***** válasza:

Számítni számíthat.. de ez nem jelenti azt, hogy akármelyik nő összejönne egy jellemtelen faragatlan bunkóval, csak azért mert sok pénze van, vagy mert “jól néz ki.

Nem tagadom, hogy akadnak ilyen nők is, akiknek csak ez számít.

2019. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Nem kell letagadni, ezen csak lúzerek pörögnek.

Én férfiként is vállalom, hogy nem jövök össze akár milyen kinézetű nővel és a végzettsége is számít.

2019. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%

Mert a feminizmus szélsőséges irányzata ezt követeli, hogy azt mutassák, hogy a nő nem egy ösztönlény, ezért terjedt el a "csak belső értékek" maszlag, kamuszöveg, amire válasz a (gúnyolódásból, szembesítésből) leqrvázás, golddiggerezés.


(Amúgy a férfi külseje nem csak a fizikai külső, hanem a KÜLSŐSÉGEK, tehát egy danny devito is lehet vonzó mint egy jóképű magas, ha nagy az arca, jól öltözik, jó kiegészítői vannak, magas státusza, menő)

2019. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igazat veled kérdező, hogy szerencsésebb ha a nő keres kevesebbet, jobban mondva a férfi elég jól keres. Ismerek olyan kapcsolatokat, ahol a férfi nem tud jó ideje már elég pénzt szerezni, és gyakorlatilag a nő vállalkozásából élnek ketten. Mindkettőben rosszul viseli a férfi, ez neki nagyon megalázó, igyekszik fordítani a helyzeten, de van amikor úgy pörög egy működő vállalkozás, hogy nagyon nehéz a másik oldalon a semmiből nagyobbat villantani. Ezzel együtt szeretik egymást, de nyilván a frusztráltságok miatt vannak feszültségek. Egyébként ez meg is próbál egy meglévő kapcsolatot, ilyenkor kiderül, hogy mennyire erős az egymás iránti ragaszkodás, vagy mennyire felszines/külsőséges a kapcsolat, illetve van-e tényleges elfogadás, tisztelet a másik felé.... még akkor is, ha ilyenkor a válságos helyzet miatt úgymond nem talál tisztelnivalót egyik a másikban.


Egy másik helyzet, hogy te most építed fel az életed, és ha pl családalapítás lenne, akkor a férfinek "partiképes" jövedelemmel kéne rendelkezni, hogy a te kieső kereseted miatt ne szívjatok éveken keresztül.

Szerintem ha valaki így nézi, akkor ez nem anyagiaskodás, hanem egy komoly kapcsolat előre tervezése. De ezeket megbeszélni nyilván nem kellemes.

2019. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!