Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell letagadni nőként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell letagadni nőként, hogy számít a férfi külseje és egzisztenciája?

Figyelt kérdés
Inkább magamnál kicsit többet elért férfi társaságát kedvelem, mégis csak rá lehet felnézni. Másrészről a kövérség szerintem kevesebb nőnek tetszik, mint ahány nőnek nem tetszik. Nem vagyok anyagias, de azt azért szeretem, ha normális módon tudunk élni, nem pedig kuporogni és minden program költségét kétszer átszámolni.
2019. jan. 20. 09:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
* Egyetértek veled kérdező
2019. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#6: erről van szó. Olyan not keresek, aki velem azonos színvonalon van anyagilag, így kb felesben tudunk állni egy nyaralást, programot.



Mégis ha ezt kimondom, akkor anyagias, szarrago férfi vagyok.

Fordítva egy nő simán elvárhatja ezt.

2019. jan. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb nőtársadtól semmi sem áll távolabb, mint az őszinteség. Te legalább megmondod az igazat.
2019. jan. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem unalmas még? Ha van két fél, mindegyik égészségés, a férfi legyen szakmunkás 200ezer a nő diplomás 400 ezer, ha szeretik egymást szerintem nem ez lesz a mérvadó, nem fogják azt nézni,hogy ki adott többet bele a házba vagy ki költött többet a gyerekre mivel az a gyereké lesz, nem tudják magukkal vinni a sírba, az már régen rossz ha úgy kezdünk neki egy kapcsolatnak, hogy elkérjük az éves bérpapírt és matekozunk, hogy ki mennyit keres! Marhára nem számít ez!
2019. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!