Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a férfiaknak párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a férfiaknak párt keresni olyan, mint állásinterjúkra járni?

Figyelt kérdés
Látok hasonlóságot a kettő között. A "lúzer" típusú embereket sok állásinterjún ugyanolyan lekezelő módon hajtják el, mint a nők az ilyen férfiakat. A kettő között sokak szerint nincs összefüggés, mégis úgy néz ki, hogy van! Aki úgymond "lúzer", az nagyon nehezen tud boldogulni az álláskeresésben is, és a barátnő keresésben is.Ha elvileg a nők érzelem alapján választanak párt, miért fontos nekik, hogy egy pasas sikeres ember legyen?

2019. jan. 20. 15:43
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
23%
Igen, pont olyan. A nők bőségesen válogathatnak, a férfiak meg igyekezniük kell megfelelni és örülhetnek, ha egyszer-egyszer rájuk esett a választás.
2019. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
46%

Én soha nem kerestem nőt még is összejöhettem volna 8-al is. Szerintem csak szimplán szerencsétlen vagy.


30 F

2019. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
29%

Igen. Az a durva, hogy egyesek nem veszik észre a két dolog közti összefüggést. Jellemzően burokban élő, jól kinéző, egyszerű gondolkodású emberektől hallom, hogy nem olyan. Értelmes, összeszedett, tapasztalt emberektől meg azt, hogy olyan.

Állásinterjún és társkeresésen is általában egy nem túl nyerő férfi próbálja a legjobbat megmutatni magából, a legrövidebb idő alatt. Beakar vágódni. Aztán, az interjúztató (akár állásnál, akár társkeresésnél), az első pár benyomás alapján dönt. Ezek a benyomások nem a kedvesség, törődés, gondoskodás és hasonlók, hanem többségében külső dolgok, azon felül pedig anyagiak, dominancia és hasonlók. Az, hogy egy nyerő megjelenést keltsen az ember.

Én pl. kipróbáltam, hogy a "mit csináltál ma?" kérdésre sokszor írtam azt, hogy edzettem, haverokkal lógtam és hasonlók. Mintha állásinterjún azt mondanám, hogy nagyon érdekel a munka, sokat dolgozok szabadidőmben is vagy azt, hogy szeretek aludni. Tippelhettek, melyik szöveg volt sikeresebb...

2019. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
28%
Manapság sokmindenben meg kell felelni a nőknek.A nők nem érzelmi alapon választanak párt,hanem üzleti alapon.Magyarán eladják magukat pénzért,aki többet kínál értük azé a jackpot.Egyedül nem képesek finanszírozni a hedonista életmódjukat.
2019. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
24%
Pontosan! Nem látok külömbséget egy netről találkozásos randi, és az állásinterjú közt. Pontosan olyan. A férfinak (vagy álláskeresőnek) el kell adnia magát, elhitetni a másik féllel, hogy jó választás, jó üzlet. A másik fél pedig szinte csak figyeli a műsort, és dönt, hogy felveszi, vagy sem, persze a többi jelentkező műsorának meghallgatása után.
2019. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
52%
Aki így érzi, az valószínűleg kívül-belül szar ember, azért kell vért izzadva eladnia magát.
2019. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
67%

Érdekes, mert a többi párhuzamot sose veszitek észre.

Gondolok itt arra, amikor valaki nyolc általánossal bepályázza az igazgatói posztot, árufeltötőnek is csak nettó 500 ezerért menne el, és sír, hogy neki miért nincs olyan munkája, amiből utazgatni tud.

Meg amikor bármit elvállal, fillérekért, és egy életen át szidja a főnököt, és mindenkit utal, aki nem gyűlöli a saját munkáját.

Meg amikor azt hiszi, hogy ha kitartóan küldi a legjobb állásokra az önéletrajzot, akkor egyszer biztos lesz állása, mert kell az ember, csak behívják.

És ott van, aki olyan cégéknél kilincsel, ahol nincs felvétel, és nem érti a nemet.


Tessék olvasni a sorok között.

2019. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes, hogy az utolsó válaszolót hogy lepontozták a lúzerek, pedig teljesen jogos a felvetés.
2019. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
47%
Én ezért nem tinderezek. Ha húzkodnom kéne ide-oda embereket, úgy érezném magam, mint egy hr-es, aki önéletrajzokat szemezget.
2019. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
50%

Nálam nem volt összefüggés. 5 interjúból 4-en megfeleltem, és én választottam ki, hogy hol fogok dolgozni.

25 évesen még nővel nem voltam, pedig próbálkoztam és elhajtottak a fenébe mindig. Ha nem úgy nézel ki, ahogy kéne, akkor a siker sem elég.

A HR-es csajok (jobb esetben) azt nézik, hogy el tudod-e végezni a munkát és be tudsz-e illeszkedni a csapatba, nem pedig, hogy lefeküdnének-e veled. Az utóbbit esetleg akkor nézik, ha már ott dolgozol egy ideje.

2019. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!