Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akik itt keresnek párt azok...

Akik itt keresnek párt azok sikerrel szoktak járni?

Figyelt kérdés

Látom hogy sokan itt akarnak barátot/barátnőt keresni és azok sikerrel is járnak?

Mert ha igen én is kipróbálnám hátha. 18/f


2014. aug. 7. 15:41
 1/8 Kerida ***** válasza:
100%
Sok veszteni valós nincs. Semmivel sem rosszabbak az esélyed mint a neten bárhol.
2014. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van, aki igen és van, aki nem. Én még nem jártam sikerrel, de ez leginkább annak köszönhető, hogy eléggé elbsazott helyen lakom.
2014. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem
2014. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a néma mesélte a süketnek, hogy a vak látta a magas vékonyat egy lánnyal randizni...


én is ismerek innen olyat akinek itt sikerült :) remélem nagyon boldogok lesznek :) nem rég jöttek össze eddig minden jó :) szóval lehetséges :)

2014. aug. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem összejött 2-szer is! De többször is össze jöhetett volna ha nem laknak messze!
2014. aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor teszek majd egy próbát hátha sikerrel járok én is :)
2014. aug. 7. 16:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sikerrel jártam:)

Próba szerencse!

2014. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DreamWeaver ***** válasza:
Mint sokminden más, ez is két emberen múlik. Ha Te komolyan gondolod a párkeresést, az már félsiker. ;)
2014. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!