Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a férfiaknak párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a férfiaknak párt keresni olyan, mint állásinterjúkra járni?

Figyelt kérdés
Látok hasonlóságot a kettő között. A "lúzer" típusú embereket sok állásinterjún ugyanolyan lekezelő módon hajtják el, mint a nők az ilyen férfiakat. A kettő között sokak szerint nincs összefüggés, mégis úgy néz ki, hogy van! Aki úgymond "lúzer", az nagyon nehezen tud boldogulni az álláskeresésben is, és a barátnő keresésben is.Ha elvileg a nők érzelem alapján választanak párt, miért fontos nekik, hogy egy pasas sikeres ember legyen?

2019. jan. 20. 15:43
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
35%

#30: Egyik nap az egyik facebookos oldal megosztott egy cikket a a magas érzelmi intelligenciáról. A cikk lényegében a hiperérzékenységről és a hisztiről szól, ami egyáltalán nem egyenlő a magas érzelmi intelligenciával.

Majdnem minden lájk nőktől jött. A legtöbb nő leírta, hogy ő bizony ilyen, milyen nehéz, milyen jó. Volt, aki még a spiritualitásos bullshitet is belekeverte a dologba.

Leírtam normálisan, hogy a cikk nem a magas érzelmi intelligenciáról szólt. Rajtam kívül még egy férfi és egy nő tette meg.

Akkor mégis miről beszélünk? :D Hagyjuk már azt, hogy az ember eldob valami hangzatos szóösszetételt és megveregeti a vállát. A legtöbb ember érzelmi intelligenciája nemtől függetlenül a béka feneke alatt van. Ráadásul társadalmilag a paraszt, de domináns férfiakra mérföldekkel nagyobb a kereslet, mint a magas érzelmi intelligenciájúakra.

2019. jan. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
30%

#30 nekem volt egy barátnőm aki magát magas érzelmi intelligenciájúnak tartotta. Az volt a baja, hogy nem vagyok elég vagány, nem egykerekezek a motorommal, és nincs német kompenzátor autóm. Úgyhogy az exével is újra elkezdett kavarni, 1 hónapig mindkettőnkkel, a másik tudta nélkül. Aztán őt választotta még is (engem alázva, ócsárolva), mert egykerekezik, és vagy egy 8 millás, 3 millát max érő semmilyen autója.

Aztán csalta velem (is), és olyan elviselhetetlen volt, hogy a faszi kidobta. Aztán összejött egy "gyönyörű bmw-je van, és olyaan kedves", azt is csalta (velem is), meg az is csalta, vége lett. Aztán "húdekedveees tetkója van, és kommunikációs" aztán dobta a csajt, hiszti. Aztán megint egy kiszolgáló típusú pasi, akivel szakítanak, mert "nem működik", aztán még is, becsúszik egy gyerek meg akartja tartani, de sajnálja, hogy nem egy milliomosnak szül, mert a srác 400 nettója szerinte nem lesz elég, vagy legalább nekem, mert van félretett pénzem, dehát brühühü (akkor is teherbe esett mikor velem volt, tőlem, de elvetette, hogy az ex ex-el lehessen)... Alig hiszem, pedig végignéztem, átéltem. BORZALOM tiszta zakkant. De igaz.

Na ilyen egy magas érzelmi intelligenciájú nő...

2019. jan. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

"az egyik facebookos oldal"


Ööö... nincs több kérdésem.

2019. jan. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
59%
#33: Nincs több kérdésed, mert egy facebook oldalról van szó? Feltűnt, hogy utána írtak egy személyes tapasztalatot is? De, ha a facebookos oldal nem üti meg az általad elképzelt szintet (ettől függetlenül a facebook oldalak alatt emberek kommentelnek, akikről beszélünk a kérdésben), akkor nyugodtan beszélhetünk kocsmázásokról, sima baráti kajálásokról és hasonlókról. Valahogy nem találkoztam még olyan nővel, akivel kapcsolatban, ha szóba került volna az érzelmi intelligencia, nem állt volna neki nagy mellénnyel büszkélkedni, hogy az övé magas.
2019. jan. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!