Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok pasi fél hogy barátzónába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi fél hogy barátzónába kerül, de jó pár kapcsolat barátságból lett. Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Félnek hogy bekerülnek a barátzónába és hogy onnan már nehéz összejönni a nővel.

De én több olyan esetről is hallottam hogy barátságból lett szerelem és úgy jöttek össze.

Akkor most hogy is van ez?


2019. jan. 27. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azok a fiúk fordítva gondolkodnak.

Apukám házat épít: Először a kéményt, jó nagy füsttel...

2019. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az 51-es zónába szeretnék kerülni.
2019. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Aki randit kér és barátzónába kerül az onnan soha nem jön ki. Aki eleve barátzónából indul, mert ismerkedés során kapcsolatban volt, közös ismerős, kolléga és még sorolhatnám, ott van esély arra, hogy lehet belőle komoly kapcsolat.
2019. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó írja jól.



Akinél barát zónába kerültem sosem tudtam előre lepni. A barát zóna a nem kellesz, de jó, hogy tepersz terepe, nem az egyenrangú haverságé.


Akit megismertem társaságában, de nem mozdultunk egymásra, abból többször lett kapcsolat előbb-utóbb.

2019. jan. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Maximum úgy lett "barátságból" kapcsolat, ha mindkettő foglalt volt előtte. A barátzóna a pasi nyílt kihasználásáról szól, egy megalázó helyzet, és aki ezt eltűri, azzal egy nő sem akar kapcsolatot.

Ha kapcsolatot akartok, akkor a kiszemelt csajt egy rövid határidő után rögtön kényszerítsétek válaszra. Ha mismásol, ha nincs egyértelmű igen, akkor kuka, és vond meg tőle a figyelmed.

2019. jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátzóna és a barátság nem ugyan az. Barátzónából a legritkább esetben lesz kapcsolat, barátságból meg lehet simán.

A barátzóna az, amikor az egyik fél párkapcsolati céllal közelíti meg a másikat, aki nem elküldi, hanem beskatulyázza oda. A kezdeményező fél pedig félelemből és/vagy reményből ott marad és inkább szenved, csak hogy ne veszítse el. Ez nem barátság.

2019. jan. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne keverd össze a barátságot a barátzónával. A barátság két ellentétes nemű ember között is kialakulhat és itt előállhat olyan helyzet is, hogy csak azért nem kapcsolat lett, mert a körülmények nem voltak megfelelőek (még gyerekek voltak, valamelyikük vagy mindegyikük kapcsolatban volt a megismerkedésükkor...). Ha ezek az akadályozó körülmények megszűnnek, akkor az ilyen barátságokból lehet akár kapcsolat is.

A barátzóna viszont arról szól, hogy "emberileg megfelelsz, de mint férfi nem indítasz be igazán". Innen viszont maximum a szexkapcsolatig esetleg a szeretői szerepkörig juthatsz el.

2019. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!