Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez már kimeríti a manipuláció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már kimeríti a manipuláció fogalmát?

Figyelt kérdés

Pasik és csajok véleménye is érdekel. Szóval ismerkedtem valakivel és nagyon egy hullámhosszon voltunk. De a pasi elkezdte elmesélni a múltbéli dolgait, mert elkezdtünk így mindent elmondani egymásnak, ilyen hurrá őszinteség alapon. És elmesélte, hogy fiatalabb korában nagyon durván kihasználta a lányokat, akit csak ért és nem érdekelt, hogy szerencsétleneknek fájt meg hogy tudta, hogy szenvednek miatta. Fűt-fát lefektetett, rendszeresen több nővel is volt egyszerre, meg csoportosan is mindenféle variációban, krvázott is, kapcsolatban volt akit megcsalt. De állítása szerint a korral rájött, hogy mekkora egy szar ember volt és megváltozott és már nem csinálja ezt és odafigyel mások érzéseire, stb. Szóval én mondtam neki, hogy szerintem nemhogy szr ember volt, hanem egyenesen egy igazi görény, nem tudom már milyen szót használtam, de tényleg undorító dolgokat csinált és el is ismerte. Aztán elkezdte azt nyomatni, hogy ő csak őszinte volt, mert én kértem (ez igaz) meg hogy higyjem el, hogy a férfiak 100%-a (nem 90%, nem 99%, hanem 100%-a) pontosan ilyen, csak hazudnak a nőknek és nem mondják el, hogy mekkora tetű dolgaik voltak. Ja meg hogy mindegyik beindul egy tinikorú csajra is, csak ezt se vallják be soha. Az más kérdés, hogy nem feküdnének le vele, de akkoris beindulnak rájuk. De hogy ő milyen őszinte, ő elmondta, aztán meg sose értékeli egy nő se, mert nem azt mondja, amit a nők hallani akarnak. Ezt addig nyomatta, míg már totál elbizonytalanodtam a saját, férfiakba vetett hitemben és elkezdtem úgy érezni, hogy tényleg minden férfi ilyen, csak kihasználják a nőket meg a testüket, stb. Pedig én mindig úgy gondoltam, hogy vannak rendes pasik, csak mondjuk nem valami sok. De vannak. Szóval ez már manipuláció? Mert szerintem akkor sem igaz, hogy mind ilyen és szerintem saját magát akarja ezzel igazolni, hogy "hidd már el, hogy egytől egyik minden férfi ilyen". Nem jártunk, mert odáig nem jutottunk el. Szóval a kérdéseim:

1. Manipuláció? (Lehet ez nem pont a jó szó erre, de befolyásolás a saját érdekei szerint?)

2. Csajok: Nektek kéne ilyen pasi?

Pasik: Mit tanácsolnátok, érdemes egy ilyen pasival bármit is kezdeni?

Nagyon kiábrándító.

Légyszi semmi leoltást meg hülyézést, csak mert valamiért ezen az oldalon annyian bunkóznak más kérdéseknél ahogy látom, légyszi legyetek jófejek :))))



2019. jan. 28. 13:57
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
nem érdekeltE
2019. jan. 28. 14:00
 2/24 anonim ***** válasza:
77%

Ez a pasi és csaj kifejezés olyan meh...


Férfiként mondom, hogy ilyen férfival nem érdemes kezdeni. Amúgy ha én az ő helyében lettem volna és tényleg megváltoztam volna, akkor messziről kerültem volna ezt a múltbeli témát. Maximum akkor mesélném el a helyében, hogyha tényleg nagyon érdekli azt a lányt/nőt, akivel ismerkedek és komolyan gondolnám velük a kapcsolatot.


Máskülönben értelmetlen hülyeségnek tartom azt, hogy olyan dolgokat meséljek el magamról, ami miatt minden józan embernek az lenne a véleménye rólam, hogy egy gerinctelen féreg vagyok és ami miatt megbélyegeznének.

2019. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Igen, manipulació és nem ismerkednek vele tovabb.
2019. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

Nem igaz,hogy megváltozott.

Igen manipulál.Egyrészről az ellenálhatatlan kisugárzására apellál,másrészt a befolyâsolhatóságodra,majd arra,hogy elgondolkodsz tényleg minden férfi ilyen,és el is hiszed majd,de azt is elhiszed,hogy ő legalább ôszinte volt.Végül addig beszél,amíg beveszed azt is ,hogy rendes gyerekké formálódott.De ez erre a férfira nem igaz.Sztem van az az eset,amikor igen,de ez nagyon nem.

N36

2019. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

Ez a pasi szimplán csak azt akarta, hogy ő legyen a mindened, hogy ő a mr. tökéletes.

Az őszinteség becsülendő, ez szerintem alap, de hogy bemocskolni a másikat, az már gáz.

Mind a két nemnél vannak férgek, de ugyanúgy, nagyon jó és becsületes emberek is.

Aki ennyire hangoztatja, hogy ő mennyire őszinte, becsületes, miközben a másikat mocskolja, szerintem valójában ő a nem becsületes.

A tolvaj is állandóan másra mutogat, miközben ő a tolvaj, csak a figyelmet akarja elterelni magáról.


Én visszakérdeztem volna, hogy apukája is 100%-ban hazudott? Vagy honnan vagy te abban biztos, hogy ő igazat mond?


Jobb, hogy ennek nem lett folytatása.

2019. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

Nehéz megmondani, hogy ilyen értelemben vett manipulációról van szó, mert nem lehet megmondani, hogy a srác hiszi-e azt, amit mond, vagy direkt kamuzik. De nem is igazán fontos.


Szerintem akkor lenne kerek a dolog, ha a srác, azután, hogy így kiteregeti a múltbéli szennyesét, azt is bemutatja, hogy hogyan és miért változott meg, és hogy milyen módon képzeli el a bizalom kiépítését és fenntartását egy kapcsolatban. Megmutatta, hogy szar ember volt, most azt kéne megmutatni hihetően, hogy már "jó" ember lett. Ehelyett ő azt mondja, hogy szar ember volt, de mindenki más is szar, ezért igazából ez így rendben is van. Szóval én erre koncentrálnék, ha még érdekel a srác: értse meg, hogy milyen képet fest ez róla a te szempontodból, és reagáljon erre. Hogyan és miért kéne bíznod benne, hogy működhetne ez?


>higyjem el, hogy a férfiak 100%-a (nem 90%, nem 99%, hanem 100%-a) pontosan ilyen, csak hazudnak a nőknek és nem mondják el, hogy mekkora tetű dolgaik voltak. Ja meg hogy mindegyik beindul egy tinikorú csajra is, csak ezt se vallják be soha. Az más kérdés, hogy nem feküdnének le vele, de akkoris beindulnak rájuk.


Ez gagyi szöveg. Igen, (szinte) mindenki beindul egy szép fiatal csajra. És akkor mi van? Én nem hazudom azt, hogy ez nincs így. A hűség nem azt jelenti, hogy soha többet nem tetszik meg más, vagy nem is veszel észre mást, hanem azt, hogy nem csapod be a párodat, nem árulod el, nem szeged meg a közösen meghozott szabályokat. És ezt egy kalap alá venni azzal, hogy szánt szándékkal hazudott a volt nőinek, megcsalta és kihasználta őket, eléggé övön aluli. Ezeknek semmi közük egymáshoz, nem következnek egymásból. Úgyhogy nem, nem minden férfi ilyen.

2019. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

1. Látom nem bírtad ki, muszáj volt belekötnöd valamibe :D Ha tudnád, én hány számomra nem tetsző szót és kifejezést olvasok itt nap mint nap, amik egyenesen irritálnak... "mert csak". Meg kb az összes ember. Pont erre írtam, hogy legyen már mindenki jófej, ne akadjunk már fent jelentéktelen szavakon. De neked sikerült. De azért köszi a választ.


A többieknek külön köszönet és mindenkinek ment a zöld kéz! :) Sajnos totál egyetértek...

2019. jan. 28. 14:13
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Menekülj!!! Mintha az exemről írtál volna. Nagy csajozások stb, de miattam érdemes megváltoznia, soha senkit nem szeretett úgy mint engem, köszöni hogy vagyok neki stb... Aljas manipulátor volt,elérte hogy totálisan belegabalyodjak, majd úgy kihasznált, hogy észre sem vettem.
2019. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

Igen, manipuláció.

Összejöttem egy hasonló fiúval, akivel egy hullámhosszon voltunk (de visszagondolva látom, hogy ha nagyon akar, akkor ő elég sokmindenkivel tud egy hullámhosszon lenni, legalábbis olyanokkal akik elég naivak ehhez sajnos - utólag leesett hogy folyamatosan váltogatta a véleményét, csak hogy behódoljon másoknan), szóval ő nem csajozott összevissza, de bevallotta, hogy prostizott. Na most ez nálam eléggé kicsapta a biztosítékot és ugyanezekkel jött, hogy dehát nézzem meg, ő őszinte volt, és hogy minden férfi ezt csinálja, csak hazudnak, szóval sokkal görényebbek, mint ő.

Sajnálom szegény fiút, ha ilyen társasága volt/van, hogy az ő környezetében mindenki csinálja...

Az ilyet nagy ívben el kell kerülni! Saját gyávaságát és hibáit nem felvállalva (még úgy is, ha elmondott mindent..) próbál mutogatni másokra, magát meg fényezni és sajnáltatni.

2019. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Na igen, dettó ugyanezt csinálta ő is, hogy váltogatta dolgokról a véleményét és többször mondtam neki, hogy ellentmondásba ütközik saját magával. De azt is kimagyarázta, mondván, hogy van amikor két ellentétes dolog igaz. Gondolkodtam és tényleg van ilyen, de nagyon ritkán és pont nem olyan dolgokban, mint amikről ő beszélt... amúgy az a durva, hogy az ember érzi belül, mikor valaki ennyire nem okés...csak próbáltam teljesen elnyomni magamban, mert megfogott. Senkinek se kívánom :SS Aztán végülis összeállt a kép végre, először tök haragudtam rá, hogy mekkora szemét, aztán meg már csak magamra haragszom, amiért ilyen kis hülye voltam, nem is értem magam. Tök nem vall rám. Még jó, hogy nem lett belőle semmi végül.

Jaj tök jó, hogy ennyien írtatok és ilyen részletesen! Nagyon köszi!

2019. jan. 28. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!