Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők mit szólnátok ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mit szólnátok ha a pasitok eltitkolná a múltját?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy bejön külsőre és pénzes is. De kiderül h korábban sokszor járt prostihoz, szwingerezni stb. Plussz szeretőt is tartott a bnője mellett. Mikor kiderül a dolog aztmondja hogy azért nem mondta el mert mellettetek 180 fokos fordulatot vett a személyisége és már teljesen más ember lett az utóbi egy évben.
2019. jan. 29. 09:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Beszéljünk őszintén mindenről, megértem, hogy mindenkinek van múltja, de ne előttem titkolja.
2019. jan. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
Ez sok mindentől függ a világnézetéttől vallási, erkölcsi hovatartozásától nemcsak az alapján fogok ítélni hogy a szexuális igénye milyen. Ha eltitkolta annak nyilván oka van, vagy félt bevallani, félt hogy esetleg elítélem emiatt ha utólag elmondja vagy kiderült - eldönthetem mindezek ismeretében mit tudok elfogadni - de feladatom az is, hogy ha szeretem, érezze azt, hogy bennem megbízhat. Máskülönben nincs értelme semminek. :)
2019. jan. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Most úgy írom, mintha én lennék a helyedben, tehát ez a vélemény "teljesen beleképzeltem magam " módon jött létre :

Aggasztana a swinger része, ugyanis neki erre volt igénye. Aki a swinger iránt érdeklődik, és ki is próbálta, nyilván kap valami pluszt tőle. Mivel ez a stílus engem hidegen hagy, tehát én azt a fajta pluszt nem tudom megadni, félnék, hogy mi van ha továbbra is igényli, és idővel ebből problémák lennének.

A párkapcsolat alapja persze az őszinteség, és a bizalom. De mi van, ha a másik fél titkolózni kezd, és eljár swingerezni...

2019. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
45%

Igaza van. Sajnos nemelyik ember annyira keves szexualisan,h szeretot kell mellette tartani.

N

2019. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

Az, ami a múltjából engem, a kapcsolatunkat is érinti, igenis érdekes.

Az már más dolog,hogy mérlegelném a jelentőségét, súlyát annak, ami Vele történt, és azt is,hogy abban mennyire tud változni.


Érdekes,hogy a külső mellett rögtön azt emeled ki,hogy pénzes...Engem a swinger nem zavarna, de az már igen,hogy a barátnője mellett szeretőt is tartott.Még a prosti is elfogadható ha nem volt kapcsolata.


A barátnő mellett szerető...ez bizalmatlanná tenne Vele szemben, nem biztos,hogy nem kételkednék a hűségében.


Az természetes,hogy azt mondja, Melletted más ember lett, vajon mit is mondana? De legyen őszinte, mondja el ami érint a múltjából, Te pedig mérlegeld,hogy valóban változott-e.


Mindenkinek van múltja, és mindenki múltjában van bizonyára olyan amire kevésbé büszke.

2019. jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%
Amint kiderülne, otthagynám. Ezen nincs mit szépíteni. Ráadásul a külső meg a pénz egyáltalán nem elégséges feltérel. Aki így próbálkozik nálam, alapból vesztett.
2019. jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
20%

Ha eltitkolja előlem, mégis hogy jönnék rá? Azért elég ritka az a beszélgetés, hogy drágám mondd csak, nem jártál swinger klubbokba teljesen véletlenül? Most, hogy mondod, drágám, de igen, gyakran. Ja jó, akkor ez nekem így nem oké, de vártam egy évet ezzel a kérdéssel, tudva, hogy az én életemben ez kardinális kérdés. Nem túl életszerű.


Egyébként engem személy szerint nem érdekelne, ha nincs semmi nemi betegsége.

2019. jan. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%

Annyira más ember lett, hogy hazudozik és titkolózik. Jó kezdet.

Valahogy nem hihető, hogy megjavult.

2019. jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21%
Nem járok swingerezni, prostizni, de bírom ezt a női gondolkodást, amikor férfiként az exekről, partnerek számáról, egyéb érdekes dolgairól (r**banckodasairól) kérdeznénk, hát az múlt, MÚLT ügye, semmi közünk hozzá, rég volt. Fordítva meg azzal kéne nyitni, hogy prostihoz jártál nem? Biztos sok esélye lenne utána, gondolom ti is a perverségeitekkel kezdtek :)
2019. jan. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen elmondok mindent, ugyanis vagy nem csinálok meg valamit, vagy felvállalom, akkor is, ha nem kellek amiatt a másiknak. Nem akarok átbszni senkit, csak hogy velem legyen.
2019. jan. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!