Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők mit szólnátok ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mit szólnátok ha a pasitok eltitkolná a múltját?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy bejön külsőre és pénzes is. De kiderül h korábban sokszor járt prostihoz, szwingerezni stb. Plussz szeretőt is tartott a bnője mellett. Mikor kiderül a dolog aztmondja hogy azért nem mondta el mert mellettetek 180 fokos fordulatot vett a személyisége és már teljesen más ember lett az utóbi egy évben.
2019. jan. 29. 09:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
33%
Megint le lettem pontozva, mily meglepő... Miért nem tudják felfogni az emberek, hogy mindenki tud változni, hogy ha valaki elkövetett egyszer valami hülyeséget, attól még nem egy roh*adék jelenleg is? Nem járok prostizni, sem swingerezni, szeretőm sincs, de gyűlölöm a múltban vájkálást, mindenkinek megkéne hagyni az esélyt a változásra. Ilyen logikával, ha én is kiszorhatnám azokat akik alá feküdtek egy éjszakára valami alfának, azokat akiknek sok partnerük volt, akit egyszerre többen húztak, szeretők voltak stb. Szerintem nem sok nő maradna, pedig ezek a szemünkben az a szint, mint nektek akik prostihoz járnak, csak mondom.
2019. jan. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki megtud változni. Az idő múlásával is változik az ember. Nem egyedi jelenség, hogy valaki kiéli magát fiatalon, sok partnere van. Aztán elmúlik a varázs,már nem hódítani akar, hanem csak egyel lenni. Az ellenkezője is előfordul. Amikor az első vagy második partner lesz a feleség. Férj példaértékű életet él, aztán 40 után "megbolondul", elkezdi hajszolni a kalandokat.

Én sem értem, mint az előttem válaszoló, hogy miért kell valakit egy életre elítélni régebbi dolgai miatt.

2019. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%

Alap, hogy kapcsolatban nem titkolózunk egymás előtt. Értem ezt úgy, hogy ha titkolózik, össze se jövök vele.

Olyan emberrel, aki prostizott, nem ugyanazt gondoljuk férfi és nő kapcsolatáról, és magáról a szexualitásról, tehát nyilvánvalóan semmi keresnivalónk egymás mellett egy párkapcsolatban.

Haverok lehetnénk persze, bajom nincs az ilyen emberekkel, van 2 nagyon jó barátom is, aki élt ilyen lehetőségekkel, semmi rosszat nem gondolok róluk, de kapcsolat szempontjából tökéletesen érdektelenek számomra.

N

2019. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

Semmit.

Ő dolga, ő múltja.

Ha nem érdekli az a világ, és velem van, mit aggodalmaskodjak?

2019. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%

Ja és bocs, de remélem ott hagy téged:

"bejön külsőre és pénzes"

Gratulálok, ha ennyit látsz a pasidban!

2019. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
80%
Senki nem változik. A vágy mindig ott marad. Persze pasiknál a sunnyogás a menő.
2019. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
25%

Engem nem érdekelne a múltja, az érdekelne, hogy most milyen. Nekem sem ő lenne életem első pasija, ez nyilvánvaló. A prostizást nagyon sok pasi kipróbálta, a swinger meg egy olyan dolog, hogy ha az akkori partnerét nem zavarta, akkor most engem miért zavarjon? Nőljünk már fel szexuálisan, nekem nem is kellene egy olyan pasi, aki egész életében csak egy pózban, nulla szenvedéllyel képes együtt lenni a párjával...

Amíg nem sunnyog, amíg velem osztja meg a mostani vágyait, amíg nem megy félre a hátam mögött, addig feltétlen bizalmamat élvezi.

Más kérdés, hogy ha túl pénzes, akkor nekem nem kellene, mert a legtöbb ilyennek nem barátnője, hanem nőnemű tárgya van, és akként is kezel.

2019. jan. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
47%

#17

" nekem nem is kellene egy olyan pasi, aki egész életében csak egy pózban, nulla szenvedéllyel képes együtt lenni a párjával..."

Ja, mert aki nem swingerezik meg prostizik, az biztos csak gyerekcsinálás miatt csinálja, kötelességből, leoltott villanynál, misszionáriusban.... smh

Ilyen marhaságok honnan jönnek az embereknek? :D

2019. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
39%

#18:


Aki soha semmi extrát nem próbál, annak nincs fantáziája. Van, akinek ez elég, nekem nem lenne az.

2019. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
72%

#19

Miért, csak a prosti meg a swinger lehet az extra? :D Aki így gondolja, annak r0hadtul szegényes lehet a fantáziája.

2019. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!