Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem túl nagy elvárások ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl nagy elvárások ezek egy 32 éves középkategóriás nőtől?

Figyelt kérdés

"Sya. Ha kölcsönös a ❤️,vedd a fáradalmat és îrj is,mert én soha senkire nem szoktam és nem is fogok :) Komoly kapcsolatot szeretnék,alkalmiból nem kérek köszönöm. Amit rólam tudni lehet,szeretem a darts-ot🎯,teniszt 🎾 és a focit is 😍⚽. Szeretek utazgatni,félreértés ne essen,ez nem azt jelenti,h.pénzéhes lennék! Szeretek jönni-menni,focimeccsekre járni,kirándulni. Elég komoly és határozott nőnek tartom magam,de persze attól függetlenül vidám vagyok és néha bolond 😁 Olyan pasit keresek aki megbecsül és büszke arra,h.velem lehet. Nekem igen is számít a külső,szeretem a vagány,de nem beképzelt pasikat. Nálam magasabb,kicsit testesebb pasikat szeretem. Az agyongyúrt pasikért nem rajongok és a beképzelteket sem szeretem...Röviden ennyi 😘"



Nekem úgy tűnik, hogy ő semmit nem adna bele a kapcsolatba, csak azt ami a lábai között van, de azért meg ne várjon ilyen sokat.


Nekem maga a nő nem ellenszenves a képeken, viszont az írása nagyon az. Vagy lehet csak nekem jönnek be inkább a cuki aranyos lányok, mint az ilyen határozott nők, aki centire pontosan tudja hogy neki milyen csávó kell.


Kicsit mintha nem lenne arányban amit a nők akarnának a pasiktól. Nem lehet 10/10 es csávód, ha te csak 10/6-os nő vagy. Illetve lehet csak az ugye a szexkapcsolat, mert másra úgy sem vagy jó egy 10/10 es pasinak.



Egyébként én focizok, izmos is vagyok

Viszont nem vagyok és nem is akarok testes lenni, ez is ilyen női logika, focizzon és fusson úgy mint Ronaldo, de legyen nagydarab, viszont drágám ha valaki nagydarab az sosem lesz gyors focista, esetleg kapus vagy hátvéd, de azért ott sem lehet rajtad sok felesleges súly.

Mellesleg aki 30 on alul van az ha sportol rendesen sosem lesz nagydarab, mert olyan gyors az anyagcsere, akinek meg apateste van az sosem lesz jó sportoló.

Szóval ez a női okoskodás nagyon felidegel.


26 F



#butanő
2019. febr. 3. 23:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
A Sya-nál abbahagytam az olvasást.
2019. febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%
Nem ki bszottul k¤rva mindegy ha vissza sem írnak...?
2019. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
50%

Én végigolvastam de ilyen sya nőre tuti nem írnék.

Meg:

"büszke arra,h.velem lehet"

Mi van?! Mért ki vagy te?.... Egó az egekben!


"szeretem a vagány,de nem beképzelt pasikat."

Ez a két dolog mondhatjuk hogy üti egymást :)


Azzal nekem nincs bajom hogy határozott valaki, és tudja mit akar, milyen partnert szeretne stb...

2019. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%
Aki ilyen stílusban ír, az még 20 évesen is felejtős. Nem, hogy még 32.
2019. febr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%

Azon sem csodálkoznék, ha ez egy mű vagy kamu profil lenne..

Mesterséges intelligenciával random generált képekkel...

Ugyanis már van ilyen..

2019. febr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%
Aki 32 évesen ilyen "sya" színvonalon tart, az elég felejtős. Mifelénk ez már 25 éveseknél is gáz.
2019. febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Rockarc ***** válasza:
82%

Szerintem nem annyira gaz. Annyit irt kb, amennyi karaktert az app engedet neki. En az ilyeneket jobban szeretem, akik komolyan gondoljak, irnak magukrol es tobb kepet is feltesznek.


Probalt fiatalos es laza lenni. Ha ez alapjan sem tudsz hozzaszolni, akkor tenyleg felejtos. Amit kiemeltel azon a legtobben nem akadnak fenn. Hidd el, ha nem vagy testes, de megvan a magadhoz valo eszed, nem fogja erdekelni.


42F

2019. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
Én már az emojiktól rosszul vagyok, ilyen nővel nem is foglalkoznék.
2019. febr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%
Ha felidegel, akkor lépj tovább. Valószínűleg ő sem téged keres.
2019. febr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
44%

Rockarc te is pontosan tudod milyen arányban írnak vissza ezeken az oldalakon...

Felépni sincs értelme.. 100 ból 100 vissza sem ír a srácoknak. És nem a troll tahókról beszélek.

Amugy a kommunikációs levelezés cseti szinten mozog a badoon és a thinderen is és ha véletlenül vissza is írnak akkor jönnek az agyilag zokni tőmomdatok meg a harapofogó effektus aztán ignorálás.

Hidd el nem vagyok egy kommunikációs analfabéta..

2019. febr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!