Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem túl nagy elvárások ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl nagy elvárások ezek egy 32 éves középkategóriás nőtől?

Figyelt kérdés

"Sya. Ha kölcsönös a ❤️,vedd a fáradalmat és îrj is,mert én soha senkire nem szoktam és nem is fogok :) Komoly kapcsolatot szeretnék,alkalmiból nem kérek köszönöm. Amit rólam tudni lehet,szeretem a darts-ot🎯,teniszt 🎾 és a focit is 😍⚽. Szeretek utazgatni,félreértés ne essen,ez nem azt jelenti,h.pénzéhes lennék! Szeretek jönni-menni,focimeccsekre járni,kirándulni. Elég komoly és határozott nőnek tartom magam,de persze attól függetlenül vidám vagyok és néha bolond 😁 Olyan pasit keresek aki megbecsül és büszke arra,h.velem lehet. Nekem igen is számít a külső,szeretem a vagány,de nem beképzelt pasikat. Nálam magasabb,kicsit testesebb pasikat szeretem. Az agyongyúrt pasikért nem rajongok és a beképzelteket sem szeretem...Röviden ennyi 😘"



Nekem úgy tűnik, hogy ő semmit nem adna bele a kapcsolatba, csak azt ami a lábai között van, de azért meg ne várjon ilyen sokat.


Nekem maga a nő nem ellenszenves a képeken, viszont az írása nagyon az. Vagy lehet csak nekem jönnek be inkább a cuki aranyos lányok, mint az ilyen határozott nők, aki centire pontosan tudja hogy neki milyen csávó kell.


Kicsit mintha nem lenne arányban amit a nők akarnának a pasiktól. Nem lehet 10/10 es csávód, ha te csak 10/6-os nő vagy. Illetve lehet csak az ugye a szexkapcsolat, mert másra úgy sem vagy jó egy 10/10 es pasinak.



Egyébként én focizok, izmos is vagyok

Viszont nem vagyok és nem is akarok testes lenni, ez is ilyen női logika, focizzon és fusson úgy mint Ronaldo, de legyen nagydarab, viszont drágám ha valaki nagydarab az sosem lesz gyors focista, esetleg kapus vagy hátvéd, de azért ott sem lehet rajtad sok felesleges súly.

Mellesleg aki 30 on alul van az ha sportol rendesen sosem lesz nagydarab, mert olyan gyors az anyagcsere, akinek meg apateste van az sosem lesz jó sportoló.

Szóval ez a női okoskodás nagyon felidegel.


26 F



#butanő
2019. febr. 3. 23:11
1 2 3
 11/30 Rockarc ***** válasza:
87%

#10


Nezd, valszeg mas korosztaly koreiben mozgunk, en tok normalis nokkel talalkoztam. Igen, volt 1, amelyik sose irt vissza, meg volt egy darabos, aki hetente egyszer irt. Unmatch. De a tobbi siman atjott viberre meg messengerre. Van akivel meg ugy is tartom a kapcsolatot, hogy mindketten tudjuk, hogy mar nem lesz belole tobb. Nekem sem lejt a palya, mindenkinek megvan a maga keresztje. Megis a noknek nagy lelke van, en tisztelem oket nagyon. Tenyleg nem talalkozok, vagy csak erintolegesen azokkal a problemakkal, amiket emlitesz.


Vagy masik eset az lehet, hogy kommunikacios geniusz vagyok. Bar nem tartom magam annak. Az viszont mar erdekes, hogy nem egy no megjegyezte, hogy nicsak vegre egy ferfi, aki 3 mondatot le tud irni helyesen. Vajon ezt miert hangsulyozzak ki? Vajon miert erzik fontosnak ezt megemliteni? Talalgassunk, hatha rajovunk a valaszra.


Szoval nincs olyan magasan az a lec, amit meg kene ugrani.


42F

2019. febr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Elvárást én nem sokat látok, gyakorlatilag semmi.

Viszont a stílus a fejbe vágott. Ez még egy 18 évestől is extra gáz.

2019. febr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Rockarc akkor biztos bennem van a hiba hogy nem írnak vissza és ignorálnak vagy ultr tré képeket rakok fel nekem nem tünt fel vagy alapból bánronda vagyok vagy dögunalmasan írok. A badoon és a thinderen az üzenetváltás el van silányodva chet szintre én volt hogy próbáltam megtartani a levelezési normákat de az sem járt nagyobb sikerrel..

Gagyi szelfikkel szerintem meg sem érdemes próbálkozni nekem pedig többnyire csak azok vannak.

2019. febr. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

32 éves nőként mondom, hogy sya-t nem írunk... már amennyiben felnőttek vagyunk. Egy barátnőm is full le van maradva, és mennek ezek a tinis cukiságok, de engem már irritál.

A csajról amellett, hogy nem nőtt fel, még illetve nem vállal teljes felelősséget magáért (ami ugyanaz), nos látszik, hogy egoista és baromira le ment a hülyék szintjére. Erre két rész is utal. Azt nem tudom, hogy a sok rossz élmény miatt tér ki erre, vagy mert tényleg így gondolkodik. Ha az előbbi, akkor nem para annyira, de ha az utóbbi, az nekem nagyon gáz kategória - ha férfi írna ilyet és vica verza ezt làtnám.


Alapvetően viszont azt mondom, hogy ne külső alapján ítélj CSAK, és ne is ítélkezz ennyiből. Ha szimpi, beszélgess vele. Kár ezen ennyit dilemmázni, mert egy laza ismerkedős chatelés még nem jár kötelezettségekkel, és két levél váltás - amiből már többet szűrhetnél le, sem olyan sok idő - kb mint ezt a kérdést kiírni, elolvasni a válaszokat és esetleg vitázni. Szóval, mit veszthetsz?

2019. febr. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
97%

"Egyébként én focizok, izmos is vagyok

Viszont nem vagyok és nem is akarok testes lenni, ez is ilyen női logika, focizzon és fusson úgy mint Ronaldo, de legyen nagydarab..."


Nem tudom te mit olvastál, de sehol se írja a hölgy, hogy sportoljon vagy focizzon a kiszemelt. Lehetőleg legyen testes, ennyi.

A focit, teniszt stb. a nő szereti, de nem teniszpartnert keres, nyilván van már neki. Csak leírta mit szeret, nem kell feltétlenül ugyanazt szeretni a férfinek is. És meccsre járni, dartsozni, kirándulni aputesttel is lehet.


A stílusa nekem se jön be, de az más kérdés.

2019. febr. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
90%
A végén magyarázod a bizonyítványt, úgyhogy látszik, csak azon húztad fel magad, hogy nem felelsz meg az elvarasoknak. Amúgy mit akarsz 30-as nőktől, ha ennyire lenézed őket? Hajts a tinikre, majd meglátod, miket írnak ki. Nadon cuki kislányok :D
2019. febr. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként nem Badoo-n vagy fent? Ott jönnek (elvileg) felnőtt férfiak ezzel az ostoba pontozgatassal. Meg középkategoria, mint valami kocsinal.
2019. febr. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező, ilyenkor kell lapozni, jót nevettél rajta, én is, de nem kell vele foglalkozni. Buta, primitív nő.

Ehhez még öntelt is.

Rengeteg ilyen van a társkeresőkön, gyanítom, ez a love.hu, és az adott nőszemélynek nincs kitöltve, mennyi darab csemetéje van.

Ehhez képest vannak igényei.

Ez az a kategória, amelyik még 63 éves korában is ugyanevvel a regisztrációval lesz fent, de lehet, már kitörli pár igényét, de nem biztos...

2019. febr. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
24%

A legtöbb nő ilyen. A kisujjukat sem hajlandók mozdítani egy kapcsolatért, hiszen ők egy életre eleget letettek az asztalra azzal, hogy puncival a lábuk között születtek.

Viszont annyival jobb az átlagnál, hogy legalább írt bemutatkozást. A nők többsége még ahhoz is lusta (vagy buta).

2019. febr. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
93%

Ez a nő nem egy okos /nem akarom jobban lebecsülni/. intelligens nő.

Szerintem leírta azt igényként amiből visszakövetkeztetve egy pasi úgy gondolja,hogy ez egy igényes, vonzó, vagány nő.


Ha a pasi is ezen a szinte mozog értelmileg egymásra fognak találni. Ha ettől több esze van azonnal továbblapoz.

2019. febr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!