Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem túl nagy elvárások ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl nagy elvárások ezek egy 32 éves középkategóriás nőtől?

Figyelt kérdés

"Sya. Ha kölcsönös a ❤️,vedd a fáradalmat és îrj is,mert én soha senkire nem szoktam és nem is fogok :) Komoly kapcsolatot szeretnék,alkalmiból nem kérek köszönöm. Amit rólam tudni lehet,szeretem a darts-ot🎯,teniszt 🎾 és a focit is 😍⚽. Szeretek utazgatni,félreértés ne essen,ez nem azt jelenti,h.pénzéhes lennék! Szeretek jönni-menni,focimeccsekre járni,kirándulni. Elég komoly és határozott nőnek tartom magam,de persze attól függetlenül vidám vagyok és néha bolond 😁 Olyan pasit keresek aki megbecsül és büszke arra,h.velem lehet. Nekem igen is számít a külső,szeretem a vagány,de nem beképzelt pasikat. Nálam magasabb,kicsit testesebb pasikat szeretem. Az agyongyúrt pasikért nem rajongok és a beképzelteket sem szeretem...Röviden ennyi 😘"



Nekem úgy tűnik, hogy ő semmit nem adna bele a kapcsolatba, csak azt ami a lábai között van, de azért meg ne várjon ilyen sokat.


Nekem maga a nő nem ellenszenves a képeken, viszont az írása nagyon az. Vagy lehet csak nekem jönnek be inkább a cuki aranyos lányok, mint az ilyen határozott nők, aki centire pontosan tudja hogy neki milyen csávó kell.


Kicsit mintha nem lenne arányban amit a nők akarnának a pasiktól. Nem lehet 10/10 es csávód, ha te csak 10/6-os nő vagy. Illetve lehet csak az ugye a szexkapcsolat, mert másra úgy sem vagy jó egy 10/10 es pasinak.



Egyébként én focizok, izmos is vagyok

Viszont nem vagyok és nem is akarok testes lenni, ez is ilyen női logika, focizzon és fusson úgy mint Ronaldo, de legyen nagydarab, viszont drágám ha valaki nagydarab az sosem lesz gyors focista, esetleg kapus vagy hátvéd, de azért ott sem lehet rajtad sok felesleges súly.

Mellesleg aki 30 on alul van az ha sportol rendesen sosem lesz nagydarab, mert olyan gyors az anyagcsere, akinek meg apateste van az sosem lesz jó sportoló.

Szóval ez a női okoskodás nagyon felidegel.


26 F



#butanő
2019. febr. 3. 23:11
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Ez badoo

De már beszéltem más hasonló nővel

Neki azért nem írtam mert kreditet kért, ezért meg nem fizettem


Egyébként ha járnék utazni, biztos nem őt vinném magammal hanem ott csajoznék, vagy mást vinnék oda.

Vagy ha nagyon telilennék akkor prosti.

2019. febr. 4. 12:04
 22/30 anonim ***** válasza:
21%
Ebben a bemutatkozásban több red flag is van. Nagyon helyesen ismerted fel őket. Le ne állj vele. Ez egy éppen a fal előtt álló, értéktelen vénlány elvárásokkal.
2019. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
78%
Jó kis gumicsont ez a kérdés a 20 éves szűz kisfiúknak akiknek a nők szidása hozzátartozik a napi elfoglaltságaikhoz. Ennek szánta a kérdező, semmi többnek. Úgy tűnik bejött, kevesebb mint 1 nap alatt 22 válasz érkezett rá és a többségük a nőt szidja. És nem kevés szexizmus is megjelent a kérdező kérdésében, amikor "női okoskodást" emlegetett. Én erre azt mondom, hogy a férfi sírás amit itt egyes pasik művelnek, mert nincs barátnőjük és nem jön össze nekik egy randi sem, az legalább egy létező fogalom és nem kell idézőjelbe tenni.
2019. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
76%
Milyen jól tippeltem, hogy badoo. Tele a kerdezohoz hasonló férfiakkal. Amúgy a 22% valami pedofil lehet, mert neki már minden nő vénlány meg öreg :D
2019. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként tele van iszonyat randa de felettébb igényes férfiakkal. A 30-asok már úgy néznek ki, mint az öregapam. Elhizva, fejük behizva hozzá, tiszta ránc, kopasz stb. Elvaras meg a 20 éves cicababa. Na, az mekkora beszras :D
2019. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
66%
Utálom ha valaki másokon jól szórakozik és negatív értelemben véve. Gúnyolódj csak tovább a többi hasonló szinten lévő hozzászólóval. Úgy látszik az előítélettől elvakultál. Jobb is ennek a nőnek is, hogy távol tartod magad tőle. Amúgy tisztára gyerekes ez a viselkedés, nemcsak a társkereső nő leírása az. Minden rosszindulat nélkül mondom hogy te is és a másik illető nő is találjátok meg a párotok, akkor legalább te sem fogsz itt rosszinulatoskodni.
2019. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
52%
Badoo? Nem is csodálom, ott még értelmes nőt nem láttam.
2019. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
50%
27 vagyok. Valaki neked talált be, te 50 éves nőgyűlölö
2019. febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen nyomorék kinek kell, mint te, köszi
2019. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"Vagy ha nagyon telilennék akkor prosti."

Ezek szerint különösebben te sem vagy egy igényes férfi.

Az biztos, hogy a szövegből ki is derül miért van ez a 32 éves nő egyedül. Gondolom szép nő, kb tini gondolkodással.

Viszont ahogy itt írtál magadról, ilyen nőtől jobbat ne remélj.

2020. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!