Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az előző munkahelyemen tetszett egy férfi, de amíg ott voltam, nem mertem lépni, nehogy beégjek ha visszautasít.

Egy pár hete viszont rá írtam facebookon és eleinte egész jól elbeszélgettünk, randira is hívtam, amire igent mondott.

Mivel másik városba költöztem (elég messze tőle...) így nem egyből találkoztunk hanem az esedékes időpont most hétvégén lenne.

Csak sajnos az utóbbi 1 hétben nagyon megváltozott. Magától egyáltalán nem ír nekem, és visszaírni is csak 3-4 naponta szokott, ha véletlenül eszébe jutok. És nem elfoglalt, mert egyfolytában elérhető és látom a posztjait is. Úgy gondolom valamivel elijeszthettem, csak nem jövök rá mivel.

Hogyan hódítsam meg? A barátaim azt mondják hogy ezt csak személyesen lehet, na jó, oké, de 120 km-ről odébb elég nehéz személyesen összefutni vele, a megbeszélt randit meg szerintem már el is felejtette....

Nem akarok írni neki, mert a legutolsó mondatomra se reagált, és nem akarok nyomulós lenni, még jobban elijeszteném....



2019. febr. 4. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
120 kilométerről van szó, szóval nem a kertek alatt laksz... Nyugodtan megkérdezheted, hogy érdemes-e még elutaznod a találkozásra, vagy esetleg már meggondolta magát, mivel úgy érzed, hogy mostanság nem nagyon érdekelt részéről a társaságod.. Nincs ebben semmi, még akkor se ha te kezdeményeztél.
2019. febr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megkérdezed, letagadja, nem akar hisztit, azt fogja mondani, hogy semmi baja, csak elfoglalt.

Aztán csak húzza tovább az idegeidet, meg hülyít.

Még most tovább kellene lépned.

Nem kell érte személyesen se teperned, erőltetned, már ismer, ha akarna, talákozna, de annyira nem akar, de dugni jó leszel, igent mondott ezért, energiát nem fog belefeketetni, ha mész, ott lesz, ennyi, ezt láthatod is

2019. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat...

Azt hiszem hagyom a fenébe...

2019. febr. 4. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Rég rossz, ha így kell játszmáznod egy pasiért, meg erőltetni...nálam se volt sose jó vége. Csak én szenvedtem.
2019. febr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!