Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hódítsam meg, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg, hogyha tudom, hogy tetszek neki, de ő nem lelkesedik értem annyira nyilvánvalóan? 20/f

Figyelt kérdés

Adott egy lány akit pár hónapja ismerek. Most kezdtunk el igazán beszélgetni. Megtetszett, nagyon jót beszéltünk.

Akkor megmozdult bennem valami és többet szeretnék tőle.

Most irogattam neki,de nem veszi a lapot,alig válaszolgat. Múltkor láttam hogy egy másik srác odament hozzajuk beszélni es tegnap is ott volt. hat mit ne mondjak majd szetrobbantam a feltekenysegtol. Tegnap irtam rá h talizzunk ,de lekoppintott mert tanulnia kell.Lehet nyers voltam de tényleg tanult.. Nem tudom fél e tőlem, mert kicsit nagy a pofám, de eddig csak egy lánnyal volt összesen dolgom,mivel csak őt szerettem eddig. Nem szeretném lányok szivet osszetorni.

Visszajelzés hiányában ti mit mondtok? Érdemes lenne harcolni erte?

(régebben mikor még csak spanként gondoltam rá, akkor ő utalgatott h megkapta a poén üzenetem, meg ilyenek de akkor az tolem egy poénos flört volt összesen.) Most nem tudom harcoljak e ,tetszik de feleslegesen nem akarok hülyét csinalni magambol..

Ti mit gondoltok?


köszönöm az értelmes válaszokat!:)


2017. máj. 16. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Tetszel neki, de nem lelkesedik érted? Ez kicsit ellentmondás. Vagy nem tetszel neki, csak azt hiszed, vagy játszmás az illető. Egyik esetben sem érdemes szerintem kezdeni vele.

22/L

2017. máj. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fogalmazzunk úgy,hogy visszahúzódóbb és lehet kicsit sok voltam igy elsore neki. Tudom ,hogy tetszek neki de nem akarja sztem könnyen adni magát.
2017. máj. 16. 10:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell meghódítanod....ez csak a mesékben van.

Kérsz egy találkozót, nyugodt körülmények között elmondod mennyire tetszik Neked, végtelenül őszintén és ráhagyod a döntést. Ha időt kér, akkor vársz egy kicsit, majd ha nem jelentkezik(ami a tiszteletlenség jele)akkor keresel új kihívást. Egy kapcsolatot pont azzal lehet már az elején elrontani, hogy eltolod egyfajta rajongás irányába, ne tedd!!!! A jó kapcsolat ismérve a kölcsönösség, hogy mindkét fél tesz érte és magáénak érzi.

Bármilyen döntést is hoz tiszteld meg azzal, hogy elfogadod a döntését és ha mégsem jönne össze hagyd ott mint egy követ és lépj tovább.

2017. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanulás - dolgozat után ráér-e majd, vagy akkor sem. Azt hiszem ebből tudhatod majd meg, hogy hogyan gondolkodik.
2017. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!