Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt rendszeresen hangozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt rendszeresen hangoztatják, hogy "próbálj meg egyedül is boldog lenni" meg "a párkapcsolat nem az élet egyedüli értelme", azok miben találták meg az életük sava-borsát?

Figyelt kérdés

Az itteni hozzászólók rendszeresen jönnek ezzel. Tudni kell az életet egyedül is boldogan élni, a kapcsolat nem jár alanyi jogon az embernek és hasonlók. Oké, van benne igazság: de akik ezeket írják, ők miben találták meg az élet értelmét?


Mi az nálatok, ami annyira leköt titeket, hogy nem érzitek a mindennapokban a párkapcsolat hiányát, szükségességét? Munka? Hobbi? Valamilyen hivatás, "küldetés"? Vallás? Vagy simán csak át van állva az agyatok arra, hogy mindent, mindig, mindenhol egyedül? Hogy működik ez nálatok?



2019. jan. 5. 10:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
Abba hogy itt osztogatják az észt. Ez a rosszabb. A jobb hogy a karrierüket egyengetik. Vagy a hobbijukkal foglalkoznak. Vagy bármi ilyesmi. Sok mindenbe lehet örömöt lelni.
2019. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

Ha választani kéne, leginkább az utolsó.

Bár jó helyen dolgozom, de nekem a munka az csak munka, így ha letelt a 8 óra, elfelejtem. Egy jó könyv, filmnézés, főzőcskézés, kutyasétáltatás (saját nincs, menhelyen), ezeket mind élveztem egyedül, ill. a macskámmal:) (Azért tettem hozzá, mert a macska nagyon sokat dobott azon, hogy ne érezzem üresnek a lakást).

Aztán voltak ismerőseim, barátoknak nem nevezném őket, de simán jó volt velük elmenni bringázni, vagy kirándulni.

Én sem értettem régen, mit értenek ezalatt a légy egyedül is boldog szöveg alatt, de aztán úgy hozta az élet, hogy meg kellett értenem:D Rájöttem, hogy közel a 30-hoz nem ismertem igazán önmagam, és nem éreztem teljesenek magam valaki nélkül. Ami ugye nem valami jó.

Azóta 30 elmúltam, és két éve kapcsolatban élek. Szeretem a párom, de már nem törnék darabokra, ha úgy alakulna, hogy szétmegyünk..

2019. jan. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Nálam két dolog az, ami eltereli a figyelmem arról, hogy vágyom egy párra. Az egyik a mindennapi elfoglaltságaim: tanulás, saját magam fejlesztése, ismeretszerzés olyan témákban, amik érdekelnek, a barátaimmal, családommal való időtöltés, a hobbijaimmal való foglalkozás. Ezek annyira lekötnek, hogy nem is jut eszembe, hogy mennyire rossz, hogy nincs senkim, és amúgy is jelen pillanatban a tanulás a legfontosabb az életemben. A másik az, hogy ha reálisan nézem, hogy milyen férfiaknál lenne esélyem a személyiségemmel és a kinézetemmel, akkor egyből el is megy a kedvem az egész társkeresés dologtól. Nem leszek az a nő, akit a háta mögött körberöhögnek, mert nála nagyságrendekkel jobb férfiak után ácsingózik, de az sem leszek, aki megelégszik a "maradékkal" és belemegy egy f#s kapcsolatba, csak hogy ne legyen egyedül. Annyira azért nem rossz a magam urának lenni, hogy összeálljak valami kiöregedett, pocakos, elvált apukával.
2019. jan. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Persze, néha elég kínzó a magány... De a munka és a baráti társaság sokat tud segíteni! Mostanában megpróbálok többet relaxálni, pihenni is, hogy kiegyensúlyozott legyek. Meg persze a reményt is őrzöm, hogy tud ez még jobb is lenni. Mást annyira nem lehet tenni.
2019. jan. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%

Lehet rosszul értelmezem a kérdésed, de tényleg nem a kapcsolat adja meg az élet lényegét. Az a szerelem. Az a fajta lelki kötődés ami magától jön, nem lehet csak úgy tenni érte. Önmagában kapcsolatban lenni nem jelent sokat.

Mìg ezt nem találja meg az ember addig "kapcsolatozik" (mert igen ez csak pótlék a fent leìrt nélkül) dolgozik,szórakozik, nekem a tánc volt az életem mìg nem jött :D

2019. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nemtom, én senkinek se mondom, h 'próbáljon egyedül is boldog lenni'. Mert a boldogságot azt nem próbálni kell, hanem az vagy van, vagy nincs.

Én pl. többnyire boldog vagyok egyedül is, meg párkapcsolatban is, ennek az az egyszerű oka, hogy észreveszem az élet apró örömeit, abban is meglátom a jót, amiben sokan nem. Pl. én egy szelet csokit is hatalmas élvezettel falok be. Vagy egy számítógépes játékkal is hatalmas átéléssel tudok játszani, sőt én a munkámat is úgy fogom fel, mintha hobbi/játék lenne. Tuljadonképpen a legapróbb hülyeségben is találok valami örömöt. Az emberekkel általában jól kijövök, mert mindenkit úgy fogadok el, ahogy van, senkit nem akarok megváltoztatni, az emberek szeretik a társaságom, mert bármilyen témáról el lehet velem beszélgetni, illetve jókat lehet velem röhögni. Én nem bosszankodom az emberek hülyeségein, hanem inkább röhögök rajtuk. Elég száraz szarkasztikus humorom van. Sosem próbáltam boldog lenni, én egész egyszerűen boldognak születtem, amióta az eszemet tudom, mindig is ilyen voltam. Sosem volt bennem semmilyen megfelelési kényszer, elégedett vagyok az életemmel, még akkor is ha épp nem csinálok semmi értelmeset:D.

2019. jan. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Mindenkit más köt le, én is így látom a dolgokat attól függetlenül, hogy egyedül nem érzem magam teljesen vagy boldognak, de én annyira nagyon üres vagyok, hogy valószínűleg egyedül is fogok maradni, így bizonyos dolgokban például a főzés és a játék vagy filmek/sorozatok amivel szabadidőmben lefoglalom magam.
2019. jan. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Például normális családból jössz és szeretsz időt tölteni a szüleiddel, testvéreiddel, egyéb rokonaiddal, akik nem csak terhek számodra, hanem van köztetek őszinte megértés, törődés, kommunikáció, szeretet.


Például igazi, normális régi jó barátaid vannak, akikkel tényleg megbeszélhetsz szinte mindent és szeretsz is velük időt tölteni. Tényleg foglalkoztok egymással, keresitek egymást és jól érzitek magatokat együtt és tűzbe tennétek a kezeteket egymásért.

2019. jan. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A munka az, ami ha akarom, ha nem, mindenképpen lefoglal, és leszívja az energiámat. Ez nem feltétlenül jó, de a kérdés szempontjából valamilyen szinten mégis örülök neki. Illetve azon dolgozom, hogy olyan munkám legyen majd a jövőben, amit élvezek. Szóval jelenleg a "tanulás" (az én esetemben nem kifejezetten tanulás, de eléggé elveszi az időmet) foglal le.
2019. jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

Amig nem tudsz egyedul is boldog lenni, addig a masik csak azert Kell, hogy a benned levo urt kitoltse.

Majd megerted.


En utazgatok, fejlesztem magam, elkezdtem egy iskolat, baratokkal talalkoztam, edzem a testem, hogy tenyleg jol erezzem magam a boromben.

2019. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!