Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos pasi mennyi lánynál próbálkozik egyszerre?

Figyelt kérdés
Inkább az atlagosokra gondolok,akiknek néha van baratnojuk, és nem mindig mással vannak.
2019. febr. 9. 13:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
35%

A lehető legtöbb lányal tartom a kapcsolatot.De ez nem a férfi mohóságból fakad és nem is abbol mert minden ferfi sexcentrikus.

Nektek könnyű csajok! Rátok ir 30 pasi aztán szórakoztok velül(önbizalom dopping).Szelektáltok aztán leráztok.

Nekünk is kell ámm a pozitiv viaszajelzes mert nekunk is vannak erzeseink.Szóval ha neked nem kellek,akkor majd más valaki ertekelni fog.Szóval ennyi.


Ahogy ti taktikáztok epp ugy mi is

2019. febr. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
32%

Többnél, pont ugyanúgy, ahogy a lányok is. Elég húzós lenne az ismerkedés, ha holnaptól mindenki max. 1 emberrel ismerkedne hónapokig, aztán csak utána a következővel. Kb évente 2-3 embert lehetne megismerni és talán 40-50 évesen összehozni valamit.

Szerintem nincs gond azzal, ha valaki több emberrel ismerkedik. Az ismerkedési szakasz pont arról szól, hogy az ember keressen és szűrjön, találjon egy olyat, akitől többet is akar.


"Ez durva,l sértő, nőt semmibe vevő, titeket lealacsonyító, párkapcsolatot alkalmatlanná tevő viselkedés.Dgásra biztos lesz sok, de magasabb szinvonalra pff még attól fényévekre vagytok."

Ez a 2 mondatod sértőbb és lealacsonyítóbb.

2019. febr. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
74%
Komolyan 1nél de többet is tartok képben.
2019. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
53%
Jobban járnak, ha egynél sem. :D
2019. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
60%
Egyszerre csak egyel.
2019. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
De sok kertész van itt :D
2019. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ahogy tapasztalom, ők is mindenhol bepróbálkoznak, ahol látják az esély szikráját. Amivel nincs gond, amíg a korrektség megvan. Nőknél is sokszor ez a helyzet.
2019. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem gyakran ráztak le lányok társkeresőn azzal a szöveggel hogy valakivel kezd kialakulni egy intenzívebb levelezés(!) és nem lenne tőle sportszerű hogyha több vasat tartana a tűzben..... oké hogy ez többnyire lekoptatóduma mert nem raktam fel a napszemcsit és nem feszítettem eléggé a profilképen de annyi igaz lehet hogy ez valós indok is némely csajoknál . Csakáppen ez nem sportszerűség hanem luxus : “megtehetem hogy csak egyvalakire koncentrálok hisz non stop lesz kapás”. Bírom mikor a nők és a szerencsésebb sorsú pacákok a villamoshoz hasonlítják a csajokat/ pasikat mondván majd jön a következő. Holott némelyikünknél ez inkább hajó akire vágyunk sodródca a tengeren aztán kiderül hogy délibáb szal csak hajótörött lét marad
2019. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
77%
Exemből kiindúlva soknál, azt majd aki bejön.tudod ,ha nincs ló jó a szamár. Én voltam az úgy nevezett ló vagy célpont, de ha nem jöttem volna össze akkor volt b meg c terve. Ez persze késöbb derűlt ki,hogy így bejövök neki,meg úgy bejövök neki, csak rám vágyik, meg valami megfogta bennem,aztán ha én nem sikerülök akkor mindegy a másik is megteszi. Azzal is le tud feküdni.
2019. jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Minél többel beszélsz , annál jobban meglátód a személyiségüket és feltudod használni a többinél..
2019. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!