Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos pasi mennyi lánynál próbálkozik egyszerre?

Figyelt kérdés
Inkább az atlagosokra gondolok,akiknek néha van baratnojuk, és nem mindig mással vannak.
2019. febr. 9. 13:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ismerkedni lehet... de ha komolyra fordulna a dolog, azonnal egyértelműen jelezni kell a többinek.

Ez a korrekt.

2019. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint nem vagyok átlagos. Beleolvastam a válaszokba, ahhoz képest mondom. :)

Én egyszerre csak egy hölggyel szeretek ismerkedni.

Lelkiismeretfurdalàsom van ha nem, szerintem így helyes. (Tudom, gáz sokak szerint) :)


Volt olyan is, hogy beszélgettem és jött egy értesítés, hogy kedvelnek a társkeresőn, megnéztem, nekem is tetszett a másik és konkrétan leírtam, hogy mivel törölni (badoo, nem is tudtam hibernálni) nem akarom még magam, de már ismerkedem másikkal, ezért elnézést. Még kaptam egy választ, hogy milyen ritka az ilyen, meg tetszett neki és ha az nem jönne össze, akkor írhatok :)

(elhalt a régebbi és pár napra rá írtam vissza, randiztunk is, de utána nem jöttünk össze más okokból)


40F

(Mindég ilyen voltam, nem korral jött ez a feature)

2019. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Volt,hogy többel is ismerkedtem társkeresőn, aztán pont a randin futottam bele egy másik lányba, kiderült, hogy egy koleszba lakott mindkettő. Szerencsére az első nem tudta meg, de a másik megsértődött és nem írt többet.

Azért túlzás lenne azt írni, hogy több vasat tartottam a tűzben, mivel csak ismerkedésről volt szó. Azóta inkább úgy próbálom alakítani, hogy csak egy valakire koncentrálhassak.

31/F

2019. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én egyszerre egynél, mivel most van egy csaj akivel ismerkedem ezért egy másikat nem hívok el sehova. Rossz taktika de szerintem így tisztességes.
2019. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!