Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan váltsak ki tiszteletet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan váltsak ki tiszteletet?

Figyelt kérdés

Nincs barátom, ismerkedem a neten, de ugy beszelnek mint egy prostival.

Nem is ismer, meg nem hivna randira, de arrol faggatnak mit hogy szeretek az ágyban, első randira ötletük hogy feljön, vagy akarmit irok pl most megfáztam gyogyulok, azt irják rá hogy szexmasszazs segitene, meg stb


Hiányzik nekem egy barát, társ, aki törődik velem, borzaszto magányosan szenvedni


Hogyan vivjak ki tiszteletet? Gondolom mindegyik ember es nem igy beszélnek alapbol a nőkkel.


Ha mérgesen leoltom is csak beszolnak ujra.


Irtam már azt is nekem olyan kell aki többre is képes, annyi minden van az életben


Van aki olyan primitiv es ronda hogy öszetehetné értem a kezét, de ő is hasonlo. Kihuzza magát a randi alol


Mit csinaljak?

Egyszerű kepem van fent pedig kabátban vagyok, nem r.bis


2019. febr. 16. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Neten a legalja népség is szóhoz jut, sajnos ez ilyen. Tiltani kell azonnal az ilyen embereket, nem pedig nekiállni magyarázkodni, hogy te mit szeretnél. Érdemes kitartónak lenni, mert vannak épeszűek is.
2019. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy 50 éves testépítőnek is olyanokat írnak a neten, hogy nem győz tőle észhez térni.

Személyesen meg még a legmarconább is olyan lehet, mint a kezesbárány.

Nem fogsz tudni, hacsak ki nem teszel egy 70 éves anyókának a profilképét, de akkor meg nem ír senki.

De kereshetsz Te is, nincs kőbe vésve, hogy csak a férfiak kezdeményezhetnek.

2019. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy kép nélküli chat oldalon vagyok fent, hogy csak időt töltsek.


Nem sorolom fel mennyi és milyen szánalmas üzeneteket kapok amikor fellépek az oldalra.

2019. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen karaktereket ignoráld azaz az első ilyen méltatlan megnyilvánulásra tiltod és kész.

Aki pedig normális azzal beszélgetsz ismerkedsz rendesen.


F/32

2019. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most mi van, mit mennyiért vállalsz? :D
2019. febr. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!