Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól sejtem, hogy az egyik oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem, hogy az egyik oka ez lehet a sikertelenségemnek?

Figyelt kérdés
Sajnos kreol a bőröm, emiatt gyakran cigánynak nézhetnek, pedig nem vagyok az, szimplán lebarnultam. Már hallottam ilyenről, hogy aki barna az, ne számítson arra, hogy egykönnyen csaja legyen. Így is megkaptam már ezt a jelzőt, ami nem esik jól, főleg a múltam néhány eseménye miatt. Az általános iskolában finoman szólva sem volt egyszerű a helyzetünk a roma gyerekekkel, eléggé sokat kaptunk tőlük. A hajam is sötétbarna, a szemem szintén. Végül is annak nézek ki, pusztán a nevem lehet árulkodó, hogy az emberek feltevése hamis, mert szlávos hangzású. Ezért is kerülöm a párválasztási lehetőségeket, fordulok magamba. Mindezt úgy mondom, hogy nem vagyok rasszista, ismerek rengeteg normális roma embert, na meg a magyarba is megvan a legalja. Meg is értem a nőket, hisz ki akarna szégyenkezni a családja előtt? Mert adott esetbe a lány hiába tudná, hogy Én magyar vagyok, a szülei, rokonsága, barátai nem jönnének rá azonnal.
2019. febr. 18. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Valószínű ez is olyan dolog mint a többi, ha te ezt problémásnak tartod magadon és komplexusaid vannak akkor kisugárzod. Tudom ez nehéz dió sokan vannak így különféle komplexusokkal.
2019. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Te magad is leírtad, hogy kerülöd a lehetőségeket....
2019. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Sokan szeretik a barna bőrű férfiakat, szerintem nem ez a gond. Főleg, ha tisztán, ápoltan nézel ki.
2019. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
A félig üres pohár hogy észreveszed hogy vannak akiket zavar taszít, a félig teli hogy nem veszed észre hogy vannak és lehetnek akiknek bejön.
2019. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Nem. A barna bőrre buknak a nők, a cigányokra szintén. Lehet, hogy csak csúnya az arcod, vagy alacsony vagy.
2019. febr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne síránkozz cigány fiúúú😂
2019. febr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem a bőröd az oka, hanem a komplexusaid, ami sugárzik belőled. Plusz te is kerülöd a párválasztási lehetőségeket. Így, hogy is várod, hogy legyen párod?
2019. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!