Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem úgy, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy a nők lényegében mind ugyanazon mozgatórugó mentén működnek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy sokan panaszkodnak, hogy ők nem a pénzes, kigyúrt, BMW-s, akármilyen férfiakra buknak, mégsincs senkijük.


És egyre inkább úgy tűnik, hogy nincs olyan nő, aki ne úgy lőné be a mércéjét, hogy csak a felső 20%-ot vegye észre. Csak a felső 20% nem egy konstans valami, hanem attól függően változik, hogy mi a nő preferenciája.


Gondolok itt arra, hogy egy csajnak például nem számít egy csomó olyan, ami egy plázacicának alap. De cserébe ő meg más tulajdonságok terén (pl. érdeklődési kör, hobbi, minden más) vágyik egy olyan férfira, aki ugyanúgy maximálisan kimeríti ezt az igényt, mint a plázacicánál az egybenyakú BMW-s.


De tegyük fel ez a srác csak havercsajként tekint erre a csajra, mert neki meg a plázacicák jönnének be, de ő meg egy kis gizda gyerek Beatles hajjal, rockeres pólóban.


Gyengébbek kedvéért: A csak csúnyának érzi magát, teljesen ki van lelkileg, amiért ez az EGY srác nem foglalkozik vele.


A srác pedig azért van ki lelkileg, amiért a Tescoban megforduló napi 100 (ismétlem, NAPI 100!!) plázacica nem foglalkozik vele.


Ugyanakkor lehet, hogy ott van az egybenyakú BMW-s, aki már meghúzott 300 plázacicát, de unja a bulizós életet és már elege van abból, hogy mindig más, viszont ilyen életvitellel rendelkező lányokkal nem lehet komoly kapcsolatot kialakítani. Ő mondjuk vágyna arra a lányra, aki reménytelenül szerelmes a Beatles hajú hülyegyerekbe, mert benne lát egy különleges, természetes szépséget és akár még tök jó kapcsolatuk is lehetne, hiszen annyi nő meg ilyen bulizós csapatós élet után már lenyugszik az ember.


De a csaj úgy gondolja, hogy "ennek a srácnak annyi jó nője volt, aki NÁLAM JOBB, hiszen a Beatles hajú hülyegyereknek is azok jönnek be, tehát női logika = nálam jobbak), mit akarhatna tőlem? Biztos csak alkalmi partnert keres, akit meghúzhat, én meg azt nem akarom.



2019. febr. 23. 13:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

É anno reális elvárásokkal ismerkedtem. Volt, igen, hogy magas elvárással rendelkező pasival ismerkedtem, ott alulmaradtam. ( nem bánom) , volt, hogy az én elvárásaim alatt ipasival ismerkedtem, pár randi után kedvesen, de határozottan szakítottam vele.

Aztán egyszercsak találtam egy kb. az elvárásaimhoz passzoló pasit, aki szintén nem topmodellt keresett 90 D mellekkel, hanem egy normális, kedves lányt. Na, azóta ő a férjem. :)

2019. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
A pasik még egyszerubben: jól nézzen ki.
2019. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem mondom hogy nem látok logikát abban amit írsz. Értelemszerűen minden embernek van egy tól-ig határ amin belül bejön neki valaki külsőre és jellemben. De a végét nem értem. Persze van ilyen hogy a csaj kisebbségi komplexus miatt nem jön össze egy sráccal ahogy az is reális hogy egy olyan fiúra vágyik aki még teljesen más nőket akar. De az egész hogy függ össze a fentebb leírtakkal illetve mit bizonyít? Lehet még ezer meg egy oka hogy nem jön össze valaki a BMW- s gyerekkel. Habár amit leírtál egy lehetséges forgatókönyv mégse csak az egyetlen.
2019. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
ne rinyálj itt mint egy napközis
2019. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Tehát ha jól értem, te vagy az egybenyakú BMW-s, akit idegesít, hogy a kiszemeltjének egy Beatles hajú gyerek tetszik, és ez a csaj nem lát benned partnert miután meghúztál 300 plázaribit, pedig te megváltoztál. Ha nem is így van, akkor se értem mi a bajod? Minden csajnak más tetszik, hála a jóistennek. Az a nehéz, hogy az igények találkozzanak, kölcsönössek legyenek, na igen.
2019. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen normális, hogy mindenki a saját maga mércéje alapján a jobbat fogja választani. Egyiknek az intelligencia, másiknak a pénz, harmadiknak az izmok, negyediknek a művészi érzék, ötödiknek a kitudja mi számít. És ha szóbajöhet ilyenből mondjuk 100 szomszédsrácból 20 akkor természetes, hogy azt a 20%-ot fogja mindenki keresni. Vagy szerinted nem normális, hogy mindenki azt keresi aki neki tetszik? Vagy mi a kérdésed lényege?
2019. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

kérdező,


miért érzem úgy, hogy a te mozgatórugód is a pasik mozgatórugójára hajaz, miszerint a nő legyen szép, nőies, lehessen vele nevetni, ne fárasszon és tudjon gyereket szülni?


megsúgom: mert ahogy a többi férfi úgy te is, és úgy minden nő is saját neme szerint van genetikailag kódolva... ezek az elvárások pedig evolúciós szempontok szerinthatékonynak bizonyultak.

2019. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Mi ez a szemérmetlenül sik rizsa?
2019. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6%
Sajnos egy bitesek. :D Használj inkább egy pc-t. :))
2019. febr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%
Azért érzed úgy, mert lényegében így is van. A csajok úgy vannak beállítva, hogy a legeslegjobbat válasszák ki egy adott halmazból. Az átlag sose kell nekik.
2019. febr. 24. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!