Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti hogy álltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogy álltok a dohányzó nőkkel? Kizáró oknak számít az ismerkedésnél, hogyha egy számotokra szimpatikus nő cigarettázik?

Figyelt kérdés
Van egy férfi aki különösen tetszik, de az a gondolatom támadt, hogy esetleg taszíthatja, hogy dohányzom, ezért nem kezdeményez.

2019. febr. 24. 11:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%
Sárga fog? Srácok fehérítés nélkül fehérek a fogaim pedig dohányzom. Vagy a napi 2 fogmosás elég, vagy titokban alvajárok egy fehérítőüzemben... :D
2019. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nálam egyértelműen kizáró ok.
2019. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kizáró ok nálam, a kiszemelted nevében viszont nem tudok nyulatkozni.
2019. febr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Sok pasi nem ítéli el. Keress olyat aki nem nyafog érte.
2019. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar. Fordított esetben téged érdekelne?
2019. febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 MolotovPunk ***** válasza:
Nekem a legtöbb barátnőm dohányzott,de túlságosan komolyan nem zavart.Elfogadtam.(Mivel nem a lakásban bent dohányoztak.)Viszont én már több mint 12 éve nem dohányzom egyáltalán.Mellesleg kezdeményezhetsz te is a srácnál,ha annyira bejön neked külsőre.
2019. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kapcsolat szempontjából számomra KIZÁRÓ ok a dohányzás! Egyszer próbálkoztam dohányos csajjal, de csak azért, mert nem vettem észre a reglapján hogy dohányzik, és a randin végül is jól eldumáltunk, néhány nap múlva meg jött a szex. Viszont szörnyű volt hogy akció után egyből kipattant az ágyból, hogy menjen az erkélyre rágyújtani. Úgy voltam vele, hogy tart ameddig tart, a szex végül is egész jó volt, és jó teste volt a csajnak. Néhány hét múlva viszont meguntuk egymást. Szóval szexkapcsolatra akár belemennék még egyszer egy jó nővel, de párom sosem lehetne ilyen nő...
2019. febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem repesnék nagyon az örömtől, mert a környezetemben élők is ezt teszik, de mivel ha tetszene, akkor elfogadnám így. Viszont cserébe ő is fogadjon el bennem valami nem épp jó tulajdonságomat. Így kvittek lennénk:).
2019. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Bocsi, nálam kizáró, főleg mert én sem dohányzok. Nagyon nem szeretem a szagát és bárkin kiszúrom egyből. Ok, a lehelleten tudnak javítani, hogy kevésbé érződjön, de a ruhákon nem igazán.


26F

2019. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kapcsolatra nem kellene, mivel én sem dohányzom és egyszerűen BÜDÖS. Nem ítélem el, mindenki úgy veri a saját koporsójába a szegeket, ahogy akarja (ugyebár, a dohányzás káros), de engem zavar, hogy az illető büdös, a haja, lehellete, keze stb.


Ugyanakkor, az egyessel egyetértek, ha minden dohányos csajt eltolnék magamtól, akkor nem lenne nemi életem.


Az elvárásom, hogy ne legyen dohányos, talán nem nagy, én nem dohányzom, alkoholt ritkán fogyasztok, mert rendszeresen edzem, sőt, kávét sem iszom. Lehet, a személyiségem nem mindenki bírná, de amiket itt írtam, talán nem egy rossz ,,alapcsomag".

2019. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!