Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják sokan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan hogy a nőknek magasak az igényeik, mitől lennének magasak?

Figyelt kérdés
2019. febr. 27. 14:00
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
A csúnya és kövér nőkért is kapkodnak, ha normálisak.
2019. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
65%
Nem igaz, én mindig megkapom, hogy olyan normális vagyok, rengeteg barátom és ismerősöm van, szeretnek....de nem vagyok vonzó a legtöbb férfi számára. Pedig ápolt vagyok meg minden. Hát ez van :-) A dundi csajok nem vonzóak.
2019. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
91%

#21

Szüleid is ennyire rinyásak és selejtek, mint te?


Párom 172 centi, én 159 centi vagyok. Páromnak se autója, se jogsija. Nekem van jogsim, de nincs autóm. 6 éve együtt vagyunk. Kinek mi a jóképű? Mindenkinek más. Számomra a párom jóképű. Nem dohányzik, nem iszik alkoholt, szeret olvasni, pl. önismereti, pszichológiai könyveket is. Közösen vettünk lakást, aminek a háromnegyede az én nevemen van. 4 és fél évig 200 km-es távkapcsiban éltünk. 2017 decembere óta élünk együtt.

Soha nem vártam el, hogy költsön rám, mivel én is dolgozom, amit akarok, azt megveszem saját magamnak.

Ugyan, annak idején a párom foglalkozott testépítéssel, de abbahagyta, jó pár éve csak jógázik, meg futni jár.

Nagyon fontos számára az egészséges mozgásban gazdag életmód.

Szeret a párom a természetben lenni.


És ugyanezeket tudom én is nyújtani, bár én nem jógázom, hanem itthon tornázom.


Szóval a rinyapinya szöveged megdőlt. De kérdezem, tényleg, szüleid is ilyenek? Tőlük ezt a nevelést kaptad?

2019. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
34%
48%-os hidd el, inkább a személyiséged torz, mint a külsőd.
2019. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

"hogy tudomisén legyek szép, tudjak főzni meg szeressem"


Ez a te véleményed. Más szerint ez nem igénytelenség, hanem ennél többet elvárni pofátlanság.

2019. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
0%

#32 Nem veszed észre és nem veszed férfiszámba azokat, akik vonzódnak hozzád, mert azok nem néznek ki tökéletesen.


#33 Itt azt hazudik bárki, amit akar. Aki találkozott már életében egy pár nővel, az pontosan tudja, hogy amit leírtál, az az első szótól az utolsóig hazugság.


#34 Mert amikor már ráköszönés után lekoptatnak, vagy úgy csinálnak, mintha nem vennének észre, esetleg amikor társkeresőn olvasatlanul törlik az üzenetemet, akkor nagyon sokat tudnak a személyiségemről, ugye? :)

2019. febr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
94%
Az elég sokat elárul a személyiségedről, hogy első szótól utolsóig hazugnak minősítesz bárkit, akinek a hozzáállása nem erősíti meg a rögeszméidet.
2019. febr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
93%
#36 A volt párom, akibe szerelmes voltam 165 cm magas és nem egy főnyeremény. Az a pasi akibe most vagyok szerelmes egy aputestű ötvenes fazon. Szerintem nem elszálltak az igényeim, te viszont az egybites gondolkodásoddal mindent egyszerűsítesz.
2019. febr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
0%
Az válogat, akinek van sok lehetősége. Emiatt nem lehet okolni senkit. Egy nőnek, ha első blikkre nem jössz be vagy nem lát benned lehetőséget, akkor semmi esélyed nincs.
2019. febr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

#36


Egyedüli hazudozó az csak te vagy. Hisz, csak az nevez mindenkit hazugnak, aki saját maga is azt csinálja. Mindenki magából indul ki.


Nem baj, szüleid biztos még így is nagyon büszkék rád. :) Büszkék, hogy egy hazug embert neveltek, biztos ők is ismerik a hazudozás minden csinnyát-binnyát.

2019. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!