Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják sokan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan hogy a nőknek magasak az igényeik, mitől lennének magasak?

Figyelt kérdés
2019. febr. 27. 14:00
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
82%

,,1, jó testi adottság ami melle minimum 10 éve edz hogy jól nézzek ki"

- És ki tartja vissza a delikvenst,hogy fiatalon elkezdje a sportot?

Mondjuk cigi helyett költhet edzőre,terembérletre és kajára is.


"2, elég kitartás és ész a tovább tanuláshoz , ha persze a családja volt eléggé jó anyagi helyzetbe hogy a fiacskaja 30 éves koráig csak tanuljon és ne keressen pénz"

- Kitartás kell de az élethez,na ez a baj,hogy a mai palik kitartása a béka s_gge alatt van.

- Egyetem mellett dolgozni is lehet én is így tettem,suli,edzés,munka,nyelvtanulás ez ment évekig.



"A kettes pont azért fontos mert leginkább ettől függ hogy a srác később mit fog dolgozni és mennyit fog keresni ! Mert az olyan elvárásokhoz hogy legyen saját lakása , autója , 500 ezres havi nettója ahhoz ez kell..."

- Piacképes szakma vagy diploma kell ennyi a titok.

Amúgy ma már egy Lidl üzletvezető kap 400e nettóban igen egy Lidl üzletvezető OKJ-val jah természetesen céges kocsi is jár hozzá.

2019. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
85%

Biztos feltűnt már, hogy ezt leginkább azok szokták hangoztatni, akik

- nagyon akarnak nőt, de semmi sikerük sincs

- kapcsolatban vannak, de nem szeretnek túl sok energiát belefektetni

- elváltak, vagy épp válófélben vannak

Ezzel meg is vagy magyarázva a miértje. Egyszerűbb a másikat okolni, mint magadba nézni, és vállalni a felelősséget a hibáidért.

2019. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
17%
Fura, én sok kisportolt, diplomás, jó állással rendelkező, normális srácot látok egyedül, miközben dagi, láncdohányos, kiállhatatlan természetű, max. érettségivel valami vegyesboltban dolgozó nők is fölényesen válogatnak a pasik közül (főleg neten). Erről ennyit, kedves mangina... izé, Übermesch férfi hozzászólók. :D
2019. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
95%
13-as na pont ők akik válogathatnak a nők között,és nekik is magas a léc hidd el,mert megtehetik.
2019. febr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
73%
Azt is meg lehetne kérdezni, hogy bizonyos férfiaknak miért ilyen alacsonyak az elvárásaik? Ha valaki csak annyit várna el tőlem, hogy tudomisén legyek szép, tudjak főzni meg szeressem, akkor hiába tudnám teljesíteni, az életben nem állnék össze vele, hiszen ez azt jelenti, hogy durván igénytelen..
2019. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
36%

Nyílván mindenki a saját tapasztalatából indul ki,én is.

Évek óta sokat dolgozom, hogy legyen pénzem nyaralásra, szórakozásra, barátnőmet elviszem ingyen napokra wellness-be, emellett persze rezsi és más is meg legyen oldva. Most hétvégén megkaptam 3 év után, hogy nem megyünk el sehová, meg csak itthon ülünk, vagyunk, ha eljön hozzám, csak mert vannak olyan időszakok, amikor valóban nem akarok sehová elmenni, mert fáradt vagyok és egész héten rohangálok. Szóval kicsit el kellene gondolkodni...

2019. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
57%
Azt sem szerettek, ha rá kell költeni a nore, de az se jó, ha karriert épít es jobban keres, mint ti. Csak a rinya allandoan.
2019. febr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
27%

Azert, mert a petesejtbol csak havi 1 termelodik, himivarsejtbol havi normalalakban is alig kifejezheto mennyiseg.


Mindig az er tobbet, amibol kevesebb van. Ezert rakjak rohadt magasra a nok a lecet...


35f

2019. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
77%

"miközben dagi, láncdohányos, kiállhatatlan természetű, max. érettségivel valami vegyesboltban dolgozó nők is fölényesen válogatnak a pasik közül"


Légyszi, magyarázzátok ezt el: hogy ha a selejt nőknek is jut jó pasi, az átlag nőknek is jut jó pasi, meg a jónőknek is jut jó pasi, akkor az nem azt jelenti, hogy a férfiak 90 %-a jópasi, aki megfelel a magas igényeknek? Tehát akkor az igények nem magasak, mivel a férfiak nagy %-a megfelel ezeknek az igényeknek.

2019. febr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
27%
Nem, a "jópasik" dugnak min. 3-4 nővel párhuzamosan (a Tindernek köszönhetően náluk kategóriákkal csúnyábbakkal is), elköteleződni nem akarnak (hülyék is lennének), míg a nők panaszkodnak, hogy sehol egy komoly szándékú férfi (mert akik belemennének velük komoly kapcsolatba, azokat levegőnek nézik).
2019. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!