Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják sokan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan hogy a nőknek magasak az igényeik, mitől lennének magasak?

Figyelt kérdés
2019. febr. 27. 14:00
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
16%

Lássuk csak az igényeket:

1. 175 cm alatti férfiakkal a nők szóba sem állnak. Ez olyan dolog, amin nem tudunk változtatni.

2. Legyen jóképű. Ezen megint csak nem tudunk változtatni (vagy legalábbis elég korlátozottan).

3. Minimum egy százast költsön a nőre havi szinten. A magyar átlagfizetésből ez gyakorlatilag lehetetlen.

4. Legyen kigyúrva. Erre sem képes mindenki, ahogy ideje és pénze sincs rá mindenkinek.

5. Legyen kocsija. Szintén nem mindenkinek futja rá.


"Légyszi, magyarázzátok ezt el: hogy ha a selejt nőknek is jut jó pasi, az átlag nőknek is jut jó pasi, meg a jónőknek is jut jó pasi, akkor az nem azt jelenti, hogy a férfiak 90 %-a jópasi, aki megfelel a magas igényeknek?"

Nem.

1. A fiatal korosztályban jóval több a férfi, mint a nő.

2. A legkapósabb férfiakon több nő osztozik. Néha tudnak egymásról, néha nem (egy szerelmes nő elképesztően naiv tud lenni).

3. Sok magyar nőnek külföldi pasija van, mert a magyarok nem elég gazdagok.

Várom a szokásos lepontozást a brigádtól.

2019. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
17%

,,1. 175 cm alatti férfiakkal a nők szóba sem állnak. Ez olyan dolog, amin nem tudunk változtatni."

Nem igaz,van haverom aki alacsonyabb mint én 175 vagyok ő 170 kb.,igen kigyúrt ez igaz.


"2. Legyen jóképű. Ezen megint csak nem tudunk változtatni (vagy legalábbis elég korlátozottan)."

- Fodrász,ruhatár,szolárium,stylist már is fel vagy turbózva.


"3. Minimum egy százast költsön a nőre havi szinten. A magyar átlagfizetésből ez gyakorlatilag lehetetlen."

- Ez sem igaz feltétlenül,mire gondolsz? Fizetni a szexért vagy mire?

- Egzisztencia kell,de azért,mert ezzel azt jelzed túlélő vagy plusz olyan a mindseted,hogy életre való vagy plusz látszik nem elégszel meg hanem teszel azért,hogy ne sablonosan éljetek.

Ez meg érthető nagyon is.



"4. Legyen kigyúrva. Erre sem képes mindenki, ahogy ideje és pénze sincs rá mindenkinek."

- Kifogás,aki akarja megoldja,mondjuk sört és a cigit leteszi a delikvens máris van pénze edzésre, napi két doboz cigi az havi 36.000 tiszta magyar forint,erre azért van pénz az embereknek,hogy büdös legyen meg mérgezze magát.


"5. Legyen kocsija. Szintén nem mindenkinek futja rá."

- Ebben van valami,melyik csinos lány akarna zötykölődni a BKK-n?

Igen ez helytálló,hogy verda igenis fontos.

2019. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
66%
Legyen okos,nem baj,ha nem magasabb nálam/kb:162 cm vagyok/,dolgozzon,ne a kocsmaba,meg a haverokkal járjon el egy heten ötször,nem fogok azért rongyokba járni,mert elb...a a pénzt.Foglalkozzon a gyerekekkel,ne szóljon bele mire költök/nagyobb kiadásokat megbeszéljük/,ne hisztizzen mindenen,a szex működjön kettőnk között.Ez annyit is jelent,hogy álljon fel magától,és ne ket percig bírja.Amíg nem élünk együtt a kiadásokat mindenki magának intézi,utána közös kassza.És ha elhív valahova ő fizet,egy idő után felváltva,bár nekem ezt jó pár év után se engedi.A kocsi nem fontos.Es olyannak szeressen amilyen vagyok,ha nem jó akkor keressen mást.
2019. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
59%

"Nem igaz,van haverom aki alacsonyabb mint én 175 vagyok ő 170 kb.,igen kigyúrt ez igaz."

Én még nem láttam ilyen alacsony férfit nővel. Magam is ennyi vagyok, és minden nő elutasít emiatt (igaz, nekem az arcom is torz).


"Fodrász,ruhatár,szolárium,stylist már is fel vagy turbózva."

Fodrász, ruhatár szintén pénzbe kerül. Szoláriumba meg stylisthoz az jár, aki pasizni akar, nem az, aki csajozni.


"Ez sem igaz feltétlenül,mire gondolsz? Fizetni a szexért vagy mire?"

Gyakorlatilag igen. Ha a férfi nem fizet semmit a nőnek, vagy csak annyit, amennyit a nő neki, nem lesz hosszú életű a kapcsolat.


"Egzisztencia kell,de azért,mert ezzel azt jelzed túlélő vagy plusz olyan a mindseted,hogy életre való vagy plusz látszik nem elégszel meg hanem teszel azért,hogy ne sablonosan éljetek.

Ez meg érthető nagyon is."

Rendben, de a nők nagy része még saját magát sem képes eltartani. Akkor miért várnak el egzisztenciát a férfiaktól?


"Kifogás,aki akarja megoldja,mondjuk sört és a cigit leteszi a delikvens máris van pénze edzésre, napi két doboz cigi az havi 36.000 tiszta magyar forint,erre azért van pénz az embereknek,hogy büdös legyen meg mérgezze magát."

Sokaknak cigire sincs pénzük, épp csak valahogy kihúzzák hónap végéig, hogy éhen ne haljanak. Ahogy már említettem, a legtöbb lány erre sem képes, vagy a pasijukra, vagy a szüleikre támaszkodnak.


"Ebben van valami,melyik csinos lány akarna zötykölődni a BKK-n?

Igen ez helytálló,hogy verda igenis fontos."

Akkor vegyen magának a lány!

2019. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
82%

Hát én nem tudom, ki kikre hajtotok. Nekem van pénzem, autóm nincs, de ha akarnék, megtanulnék vezetni, és vennék.


Olyanok vagytok, mint mikor itt szidjátok a dagadt nőket, hogy folyamat kifogásokat gyártanak, hogy miért nem fogynak le. Nem kell 10 évet gyúrni. Próbáld ki, fél év alatt mennyit változol. Úgysem fogod megtenni, mert ez vagy te. Semmit nem tesz, csak hisztizik.


A két nem a legalapabb dolgokat várja el egymástól. Legyen őszinte, ne legyen tapló, legyen gondoskodó, lehessen vele beszélgetni, ne legyen agresszív... ja, hogy ezekért megint csak tenni kell? Egyszerűbb bőgni, hogy a csóró szüleim miatt nincs diplomám, mint nem egy kibszott nagy incel phasznak lenni, aki egész nap a neten lóg, és ZÉRÓ élettapasztalattal osztja a bölcsességeket.


A jó pasikat lenézitek - igen, mint a kövér nők a soványakat, csak hiszti, rinya, picsogás, és mérges farokverés. Nem hiszem el, hogy ez a sok kis életképtelen abortuszszökevény volt a leggyorsabb sperma. Menjetek vissza anyukátokhoz, vagy kössétek fel magatokat végre, ne rontsátok a levegőt. Már qrvára elég belőletek.


Változtatás vagy öngyilkosság. Mindkettőhöz bátorság kell, úgyhogy vegetáltok tovább.

2019. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
8%

Én szívesen költök a barátnőmre, ezzel nekem nincs bajom, nem rinyálok emiatt. Az nem tetszik csak, hogy mindig egyre többet akarnak, mert ha el akarod vinni valahova, ahhoz pénz kell és ahhoz kell dolgozni, de akkor evidens, hogy kevesebbet vagy vele. Mindent nem lehet egyszerre.

A nők sokkal könnyebben kaphatóak, mint a férfiak, és válogathatnak is. Számokban azért nem lehet gondolkodni, mert több nőre is ráhajthat ugyanaz a férfi. Sajnos a nők megtehetik, hogy az aktuális igényeinek megfelelően alakítják, hogy milyen típusú férfi kell nekik.

A nőknek fontos a stabilitás, fontosak a külső dolgok, de ez nem jelenti azt, hogy a belső nem az, csak ez alapján tud válogatni. Mivel mindig a nő választ, ezért, ha egy pasi nem olyan, aki a nők bálványa, akkor nagyon kevés esélye van. Egy normál alkatú, tisztességes, mindig a nő kegyeiért küszködő férfi nem igazán érdekes egy nő számára. Ha a pasi pl. agresszív, vagy nem úgy bánik vele, mint egy nővel kellene, de néha rendes vele, akkor az egy nőnek lehet már egyfajta motiváció, hogy meg tudja változtatni és van egyfajta terve, hogy pl. előbb haza kell érjen 1 órával, hogy ki legyen takarítva, akkor nem lesz veszekedés és még talán meg is dícséri. Az agresszió a nők körében férfiasságot tükröz.

2019. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Az igen 25-ös.Hm.Nem semmi.Te ennyire mindent tudsz?
2019. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
3%

"Legyen őszinte, ne legyen tapló, legyen gondoskodó, lehessen vele beszélgetni, ne legyen agresszív"

Férfiként mindez egyenes út a barátzónába.

2019. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
2019. febr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
90%

Azért az nem igaz, hogy minden nő kedvére vàlogathat.

A csúnyákért és kövérekért nem igazán kapkodnak, csak a jó csajokért.

2019. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!