Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tartom magam jóképűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tartom magam jóképűnek még ezek után sem? Miért nem merek csajozgatni?

Figyelt kérdés

Eléggé önbizalomhiányos voltam az elmúlt években, ezért úgy döntöttem, hogy változtatok a saját jövőm és életem miatt.

Megváltoztattam a külsőmet, több lány is elkezdett érdeklődni felőlem, némelyik kezdeményezett is. Viszont továbbra sem éreztem magam túl jól a bőrömben, elkezdtem hát edzeni, szeretem is, de továbbra sem semmi javulás.

Ruhákra is sokat költök, odafigyelek a hajamra stb. de mégis hiányzik valami. Ha a tükörbe nézek tetszem pedig magamnak, de úgy vagyok vele, hogy másnak biztos nem, mivel vannak nálam jobbak. Igaz még tanulok, (ez az utolsó évem a fősulin) de van jövőképem, tudom mit szeretnék csinálni, mit akarok elérni az életben.

Úgy hallottam, hogy ezek a dolgok plusz önbizalmat is adnak, de nekem mégsem.



2019. febr. 27. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy jóképū vagy, még lehetnek hiányosságaid, ami hátrányos lehet az ismerkedésnél. Pl. Kommunikációs készség, humor, lazaság hiánya nagyban megnehezítheti a csajozást, hiába nézel ki jól.


Vagy valószínūséggel ez lehet a probléma nálad, hisz mind csak felületes dolgokat soroltál fel, úgy látszik a szocializáltság, meg ilyen dolgok egyáltalán nem szempontok nálad.

2019. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy rengeteg férfi van, aki nem néz ki annyira volt, mégis magabiztosabbak, mernek kezdeményezni. Talán ezt is vedd figyelembe. Tehát a kinézetednek semmi köze ehhez.
2019. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

annyira jól*


valami autokorrekt hiba, bocs:)

2019. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szocializáltság... Nos, annyira visszahúzódó sem vagyok, aki meg sem mer szólalni, nincs egy barátja sem, mert fiú, lány egyaránt van, és olyan sem vagyok, aki egy társasághoz nem tartozik. Szaktársakkal jól elvagyok, nem ismerkedem nehezen sem, de úgy ismerkedni meg soha nem jön össze valami miatt.

De igazad is van, bulizni például utálok járni. Inkább itthon szoktam maradni egyedül mintsem elmenjek egy buliba.

2019. febr. 27. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb hasonlóan vagyok. Nekem például ha a hobbimat csinálhatom, akkor jobb kedvem van utána és ez meglátszik rajtam, ilyenkor minden jó. Viszont ha nem, akkor kicsit "szomorú" vagyok és ez látszik és ez gátol is. Pedig nincs bajom magammal, csak valahogy nem érzem magamat egésznek olyankor.
2019. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"több lány is elkezdett érdeklődni felőlem, némelyik kezdeményezett is." De az uraság nem volt hajlando kinyitni a szájacskáját, hogy belerepüljön a sült galamb? Akkor meg mit panaszkodsz? Az a jo neked?
2019. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem ilyen egyszerű. Kapcsolatot nem tudtam elképzelni egyikőjükkel sem, úgy meg nem ér semmit az egész. Nem húzom sem a magam, sem az ő idejüket. Szerintem ez így fair.
2019. febr. 27. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!