Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is jogosan akadt ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jogosan akadt ki?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy lánnyal, aki nagyon szinpatikus volt, komoly kapcsolatot keresünk mind a ketten. Meglátta, hogy lett egy új lány ismerősöm és alá kommentelt az új lány a képem alá hogy milyen helyes vagyok és a lány akivel ismerkedem ezen felhergelte magát és azt hitte csak szórakozom vele ha mással is ismerkedem mellette. Mondta, hogy neki elég ennyi bizonyíték, hogy megbízhatatlan vagyok már az elején.
2019. márc. 1. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Valamilyen szintem megértem a lányt. Neccesen jött ki a helyzet és levonta a következtetéseket. Lehet hogy már nem egyszer csalódott, megcsalták, hülyítették. Sajnos az előző negatív tapasztalatok befolyással bírnak.

Mivel komoly kapcsolatot szeretne, nem férne bele ha mással ismerkednél. Ezen akadt ki. Azt hiszi azért mondod hogy te is komoly kapcsit szeretnél vele, hogy bejuss a bugyijába miközben másokra is nyomulsz.

Próbáld neki elmagyarázni a helyzetet.

2019. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Attól függ ki az új làny. Ha valóban csapod neki a szelet akkor jogos. De normàlis embereknél egy ilyen szitu önmagàban még nem kellene, hogy ilyen reakciót vàltson ki. Elég könnyen, gyorsan ítélkezik a hölgy akivel ismerkedsz, holott semmit nem tud a körülményekről. Nem gondolom, hogy màr az elején ilyen hisztit kell csapni nulla infóval egy új ismerős miatt. A jövőben ez a beteges féltékenység sok problémàt okozhat.Nem biztos hogy érdemes erőltetni vele a tovàbbiakat. 33N
2019. márc. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Nem.


Ez egyszerűen csak shzarul jött ki, senki sem "hibás a történetben".


Neki ez kivűlről lejöhetett úgy, hogy több vasat tartasz egyszerre a tűzben, nem vagy komoly érdeklődő vagy csak ágyba vinni akarod.


Fordított helyzetben téged is zavarna, hiába, hogy a lány nem tehet róla.


Próbáld meg megbeszélni vele.

2019. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha látta,hogy Te is kommentelgetsz az oldalán flörtölgetős stílusban,akkor igen.Ha egyébként nem,akkor nem jogos,hiszen másokat nem tudsz irányítani,mit gondolnak,és hogy ezt szóvá is teszik.

Bár lehet nem csak ennyiből vonta le,esetleg túl sok olyan női ismerősöd van,vagy főként nők vannak,akiknek esetleg még a külsejük is ribizlire hajaz.

2019. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!