Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért félek a férfiaktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a férfiaktól?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de ha egy pasi van a közelembe folyton feszengek, még akkor is ha nem jön be, ha meg még be is jön akkor még pánikolok is. Nagyon fura. Lány barátaim voltak többségében mindig, velük rendesen tudok beszélgetni, hülyéskedni, elengeni magam, de fiúkkal ez nem megy, teljesen feszült vagyok a közelükben azt hittem ez változni fog, de csak rosszabb lett, pedig már nem vagyok tini. SZerintetek ez mitől lehet?

2019. márc. 3. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Apukáddal milyen volt a kapcsolat? Férfi rokonokkal is ez a helyzet?
2019. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vannak viták, de nem rossz a kapcsolatunk. Igen rokonoknál is, de ott azért jobb a helyzet, meg ha már beszéltünk párszor, de így is feszült vagyok néha a közelükben.
2019. márc. 3. 17:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A saját szexualitásod meglétéhez nem vagy hozzászokva.
2019. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Mert okos vagy.
2019. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Ez, hogy alakul, ha van párkapcsolatod? Van? Volt? Vagy emiatt ki se tudsz alakítani?
2019. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Eddig egy embernek sikerült ezt a falat lerombolnia, de hát nem volt valami egyszerű. És abból is csak ilyen se veled se nélküled kapcsolat lett. Azóta viszont ha próbálkozik is valaki egyszerűen nem jutunk emiatt egyről a kettőre.
2019. márc. 3. 18:40
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha sikerült lerombolnia a falat, akkor nem lehet olyan nagy gond. Nem gondoltál rá, hogy újra megpróbáld vele? Volt vele valami konkrét bajod?


Akit én ismerek, ő 30-on felül van, és ugyanilyen problémával küzd, mint te. Semmi baj nincs vele, de tény, hogy kell egy bizalmi helyzet, ahol fel tud oldódni.

2019. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#6 neki mivel sikerült? ott miért volt más?


egyébként nem lehet, hogy valami konkrét félelmeid vannak. ez lehet valami aprónak tűnő dolog is. és valahogy arra gondolsz, amikor férfiak vannak a közeledben, hogy úgy sem lehetne amiatt, amitől félsz és akkor meg zavaró lesz ez, hogy hiába akarnának valami úgyse lenne értelme?

2019. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy az elutasítástól félsz. Talán nincs önbizalmad, vagy szégyellsz magadon valamit.


Másrészt érdemes lenne kifejtősebben reagálni a felvetésekre, különben azt kommunikálod, hogy még téged sem érdekel igazán a saját kérdésed... Nem leoltásból mondom, de úgy láttam itt többen foglalkoztak volna a dologgal, és szívesen kommunikáltak volna a problémádról.

2019. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!