Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha félek a férfiakt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha félek a férfiaktól egy pszichopatától való kapcsolat után?

Figyelt kérdés
2019. febr. 3. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ne félj, próbálkozz, viszont ismerkedj hosszan, ne ugorj fejest új kapcsolatba.


Ha nem megy akkor pedig keress fel szakembert!


(nem minden férfi pszichopata)

2019. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

1.: Dilidoki.

2.: Normális pasik.

3.: Laza kapcsolat. Nem kell mindent kiadni magadról és nem kell összeköltözni! Legyél szerető!

2019. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban voltál egy pszihopatával?
2019. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Még ha rövid időre is, de szakember felkeresését javaslom. Akár terápia közben is otthagyhatod, ha úgy érzed, hogy már önállóan képes vagy folytatni saját magad rendbehozását. Javaslom még, hogy próbálj meg google-on fóbiákkal kapcsolatos öngyógyító könyvek keresését, és azok elolvasását.
2019. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet. Álomból rémálom. Azóta sem tértem magamhoz teljesen és kapcsolatom sem volt. Próbálkozni próbálkoztam, de nagyon bizalmatlan vagyok...
2019. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös, te is meg a kérdező is traumatizáltak vagytok. Ettől "természetes módon" csak évtizedek alatt lehet megszabadulni, vagy pedig terápiával, öngyógyító módszerekkel fel lehet gyorsítani a folyamatot.
2019. febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Terápiás csoport, szakember.
2019. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szichopata
2019. febr. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!