Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi ha személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi ha személyiség vonzóságára, külsőre és anyagilag kb rendben van, hány éves koráig tud max 25 éves nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sikeresen. Úgy, hogy a kapcsolat nem anyagiakról szól és a csaj rendesen magáért szereti
2019. márc. 8. 14:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem családom van, 30 fölött vagyok, de 20 évesen el se tudtam képzelni hogy mit akarnak tőlem a 30-40 évesek, pedig visszagondolva sok volt aki próbálkozott volna. 25 évesen se nagyon értettem az idősebbeket. Egyszerűen öregnek tűntek, és sajnáltam őket, hogy nem találnak maguknak senkit. Gondolom hülye voltam, mert most látom hogy milyen soknak van idős párja. El se tudtam volna képzelni, nem férfinak tűntek hanem bácsinak, akiknek valami nagyon nem sikerült, és sokan anyukájukkal együtt laktak. Szóval nem értem én se miért éreztem így.
2019. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
36-37.
2019. márc. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Pl vegyük azt az esetet amit sokan itt kimatekoztak maguknak, hogy a 35-40 éves férfiaknak adjuk oda a 20-25 éves nőket. Most hagyjuk is azt hogy akkor mi lesz a 30 fölötti nőkkel, mert vegyük azt hogy ők már voltak olyan számítóak, hogy összejöttek az idősebb korosztállyal már 25 éves korukban. Na de mi van a 25 éves srácokkal? Ők azok akik közül sokan pszichiátriára kerülnek, öngyilkosok lesznek, mert sehol semmi nő? És tőlük jönnek azok is akikkel titeket csal a 25 éves feleségetek? És akik bepottyantanak 1-2 kakukkfiókát a családotokba? Mert azt ugye azt ti se várjátok hogy a 20-25 évs srácok addig is szépen ülnek és várnak a sorukra, pont a legaktívabb időszakukban. Mert ti kimatekoztátok magatoknak hogy nektek milyen ideális, hogy majd 40 évesen jön a 20 éves feleség.
2019. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Bár nem nők válaszát vártam, mert ők csak saját magukról tudnak nyilatkozni, míg egy férfi meg tudja mondani, hogy mondjuk mit tapasztalt 100 nőnél vagy 1000-nél, amennyinél próbálkozott.
2019. márc. 9. 17:52
 15/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezheted a fiúkat, de akkor nem fogod megtudni az utolsó mondatot amit írtál, hogy rendesen magáért szereti a csaj, vagy nem. Mert azt nyilván a férfiak nem fogják tudni, mind azt hiszi ilyenkor hogy rendesen magáért szeretik, de ezt csak a nők tudják. Vagy kiderülhet pl 20 év együttélés után, akkor azért már valószínűsíthető :)
2019. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!