Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti éreztétek már magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztétek már magatokat így? Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki tetszik és udvarlok neki. De van egy másik srác is a képben aki szintén udvarol neki. Amikor megláttam hogy milyen ez a gyerek nagyon mélyre süllyedtem, kisebbnek éreztem magam sokkal. A gyerek magasabb, erősebb nálam sokkal (én is magas vagyok meg erős is) de ez felülmúl nagyon , kiütné a sz*rt is belőlem. Katona volt, okosabb nálam, viccesebb, önbizalommal teli, rengeteget beszél és szórakoztatja a csajt. Olyanokat mond, ami nekem soha az életemben eszembe se jutnának. A srác LEDOMINÁL engem, kicsinek érzem magam mellette meg a lány mellett is mostmár gyengének érzem magam.Eddig úgy éreztem van esélyem. Mostmár rájöttem, ahogy jön egy jobb, én mehetek a kukába. Ez ritkán történik meg velem, de ezek után nagyon lecsökkent az önbizalmam. A másik srác sokkal nagyobb biztonságot tud nyújtani neki mindenebe (katona volt, verekedett rengeteget, mindig ő nyert mert tényleg egy nagy darab) többet tud nyújtani neki mint én.Én most itt ülök egyedül és úgy érzem esélyem sincs ennél a lánynál. Nem vagyok biztos benne hogy a lánynak tetszik e a srác, de szerintem igen. Amúgy társaságban voltunk 5 en és itt láttam a srácot hogy udvarolt neki. Én csak hallgattam, fülem farkam behúztam és elvesztettem az összes önbizalmam kb. Nem merek mást lányt se keresni, mert mindig jön egy jobb aki eltemet engem, sz*rrá aláz.
2019. márc. 9. 02:14
 1/8 A kérdező kommentje:
A csaj szemében már úgy érzem hogy egy férfiatlan senki vagyok, Aki lelkileg összetört.Mert az is lelátszott rólam mennyire lehangolt voltam, de nem tudták hogy emiatt, hanem azt hazudtam hogy fáradt vagyok mert dolgoztam. Féltékeny is voltam de nem mutattam ki. Kellene ez a lány, ha magától nem ír rám, én nem erőltetem, mert csak sérülnék.
2019. márc. 9. 02:20
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedvelem én a gyereket, nincs ezzel gond. De szinte a kisfiának érzem magam. Meg emelett még az a csaj kell neki amelyik nekem is.
2019. márc. 9. 02:24
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyidősek vagyunk a sráccal, 21 évesek
2019. márc. 9. 02:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Túltoltad a srác dícsérését.""LEDOMINÁL""csupa nagy betűvel kiemelve.Nagyon gáz vagy.A kérdés meg kamu.
2019. márc. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy gáz vagyok, de a kérdés nem kamu
2019. márc. 9. 09:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni vele. Te csak udvarolj tovább, nem tudhatod ki tetszik a lánynak igazából! Hívd el valahová, előzd be. :)
2019. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaja, csak ez a lány nem szeret kettesben találkozni, hanem társasággal, úgy hogy ott a másik srác is.. Én így nem tudok nyitott lenni felé, kettesben viszont igen
2019. márc. 9. 09:46
 8/8 A kérdező kommentje:
A srác meg a társaság központjában van mindig. Alapból olyan típus, úgyhogy itt nem én vagyok az alfa. Nem is lehetek, mert nem vagyok olyan típus
2019. márc. 9. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!