Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magasabb 175, de még inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magasabb 175, de még inkább 180 cm és afeletti nők milyen magas párt szeretnének maguknak?

Figyelt kérdés

Először is nem csak a magas nőkért vagyok oda, de eléggé bejön egy nőn a magasság, mert férfiban én is eléggé magas vagyok, pár centi híján két méter. De sosem voltam velük biztos a dolgomban, mert nagyon sok magas nőt látok vele egymagas férfival (ami férfiban már nem is olyan magas, pl 180 cm-es férfi és nő egymás mellett, vagy 185 cm-es).


Szóval általában kérdezem, hogy egy majdnem két méteres férfinak van esélye a durván 180-185 cm körüli nőknél?


Ja és egy másik kérdés, hogy egyéb külső tulajdonságokban mik jönnek be nektek? Mert az teljesen érthető, hogy nem kizárólag azért tetszik meg valaki, mert magas, hanem mondjuk testalkat/hajszín, stb is benne vannak


2019. márc. 9. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem a GYIK-ból kellene kiindulni, hanem élőben ismerkedni a csajokkal, dumálni velük...


De te tudod


30/F

2019. márc. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
A nőknek a férfiak abszolút magassága számít, és ez független attól, hogy az egyes nők milyen magasak. Kb. 175-180 centitől felfelé tekintik férfinak az embert, de általánosságban minél magasabb, annál jobb. Ez ugyanúgy igaz a 150 centis nőkre, mint a 190 centisekre.
2019. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Karena26 ***** válasza:
Persze, a párom legyen nálam minimum 1-2 centivel magasabb, de inkább többel, hogy ne kelljen összehúznom magam, ha magasabb sarkú cipőben vagyok, és nőnek érezhessem magam mellette. Meg persze ő se frusztrálódjon mellettem! :D Ami sajnos sűrűn előfordul a férfiakkal, ha a közelemben állnak... :)
2019. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Általában a nők szeretik a magasabb férfiakat.

Azért látsz sok egy magas párt, mert mint írtad a férfiaknál átlag magasságnak számít az ami nőnél már magas. statisztikailag annak van a legnagyobb esélye, hogy hasonló magasságú párjuk lesz. Ha teljesen kizárnák a velük közel egymagas férfiakat, olyan lenne mint lábon lőni magukat iszonyatosan megnehezítenék a párkeresést.

2019. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a nagyon magas pasik, csak mindig inkább az alacsony lányokat veszik észre, ahogy eddig tapasztaltam. Én az arcát és a szemét szoktam először megnézni egy pasinak (na meg legyen magára igényes, de azért ne vigye túlzásba). Testalkat nekem teljesen mindegy, tetszett már masszívabb, de vékonyabb is. Aztán persze nem ez fog dönteni a későbbiekben hanem legfőképpen a személyisége:) (19/l, 185cm)
2019. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

180 cm vagyok, 190cm magas a férjem, így tökéletes nekem.


28/N

2019. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg éppen egy nálam egy fejjel magasabb nőnek tetszek...
2019. márc. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!