Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pesten kivel csináltathatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten kivel csináltathatnék magamról olyan fényképeket, amivel tinderen sokkal több matchem lesz?

Figyelt kérdés

elég kevés matchem van, azok is többnyire duci csúnya nők.


ez azért igen nagy probléma, mert nekem voltak szép nőim is.


azt egy kicsit meredek lenne mondani, hogy a hozzáállásommal van a baj meg a személyiségemmel, miközben a KÉPEIMRŐL beszélgetünk.


Elég megalázó, amikor még odáig sem jutok el, hogy irjak egy nőnek, mert az azonnal le is töröl.


Jöttek a szövegek, hogy azért rosszak a képeim, mert nem mosolygok és nem látszik a szemem.


A fogaim össze vissza állnak, a mosolygás ezért nem túl elönyös, az egész fejem nagyon gyerekes, ezért mosolyogva több szempontból is nullára csökken a férfias vonások száma.


A 170 centi meg a 60 kiló tovább fokozza a bajt.


és mindezt majdnem 30 évesen.


persze ettől még elég sok nővel voltam, de ez többnyire a nagy számok törvénye miatt volt lehetséges, illetve kényelmes életem miatt ráértem 0,1%-os sikerráta mellett is néha felszedni valakit.


tipp?


2019. márc. 11. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én tippem az, hogy ne akarj túl előnyös képeket feltölteni, mert ha élőben meglát a csaj, lehet ott is hagy, de 2. tali biztos hogy nem lesz.
2019. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Szép csajokkal 1-2 közös kép beválhat, de a többi legyen egyedül, hogy lássák, hogy "tudsz valamit", de szingli vagy már.
2019. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az a baj, ha szép nőkkel látnak akkor rögtön jön a fúrás, mert nem hiszik el hogy én tényleg szép nővel vagyok.
2019. márc. 11. 21:15
 4/12 anonim ***** válasza:

A nőkkel való fotók nagyon suttyók. Normális nő nem áll párba "hárem" fotós férfiakkal.


Nem látszik a szemed? Miért? Vedd le a napszemüveget, szintén mezei bunkó 101 akin minden fotón napszemüveg van.

Mosolyogni nem csak minden fogat villantva lehet. Nem lóvásár, lehet normálisan szolidan is mosolyogni.


Kérd meg egy őszinte barátod/barátnőd, hogy csináljatok pár képet.

2019. márc. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért nem látszik a szemed? Napszemüveg miatt? Azt vedd le, automatikus balos nálam, aki napszemüvegben pózol.

A háremfotók is balosok.

Mosolyogni lehet vigyorgás nélkül is, de nekem pl. nagyon tetszenek azok a képek, ahol látszik, hogy tényleg tud vlki mpsolyogni. Némelyik komoly képtől pedig elmegy a kedvem, néha még ilyesztő is.

A 170/60 sem rossz, max ha rosszul öltözöl.

Ha a fogaid zavarnak, csináltasd meg, de szerintem nem ezen múlik. Az nagyobb baj, ha rosszak.

2019. márc. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jah, és bármelyik fényképésszel csináltathatsz, de akár valamelyik ismerősöd is fényképezhet. Legyen közeli is, és távoli is.
2019. márc. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne akarj csalni ... az az út nem vezet sehova .
2019. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tipp. a Tinderen csak a külső számít, hiteles statisztikák szerint a csajok 80%-a a férfiak 20%-át húzza jobbra, a maradék 20% csajra jut a férfiak 80%-a: szerinted mennyi esélyed van?

Én is így voltam, nem vagyok túl jóképű, egy évig próbálkoztam, összesen 2 randim jött össze. Való életben kell ismerkedni, nekem a PUA tanfolyam jött be.

2019. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor most fotóst vagy modellt keresel?
2019. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tinderen a magadnál legalább 2 ponttal rosszabb csajoknál van esélyed. Ha 9/10-es pasi vagy, abba beleesik néhány csinos is. Ha lejjebb, akkor ismerkedj élőben.
2019. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!