Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lesz esélyem felvenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz esélyem felvenni a CSOK-ot ha egyszerűen egy lánynak sem vagyok jó? Hiába szeretnék már kapcsolatot meg olyan dolgokat ami ezzel jár.

Figyelt kérdés
Pedig jó lenne a család is meg az otthonteremtés kedvezőbben többek között.
2019. márc. 13. 18:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes felfogás, hogy a CSOK a legfontosabb neked...
2019. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

A GYIK kezd elérni egy olyan szintet, amit már olvasni is fáj.


Kérdező, adj fel egy hirdetést valamelyik Fidesz-irodában, hogy szeretnél már egy nővel CSOKolózni. Hátha valaki rád harap, és teleszüli neked a hazát.

2019. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem...

Én tényleg nem vagyok rosszindulatú, gonosz ember, sőt! De nagyon remélem, hogy nem lesz gyereked, ha csak a retek nemzeti tenyészetért akarsz gyereket... Komolyan mondom.

2019. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem mindenki áll jól anyagilag.
2019. márc. 13. 19:19
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A CSOK az egy hitel arany bogaram, a hiteles embereket pedig nem nagyon szeretik. Adósságot senki se szeret fizetni.
2019. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
#5 De ha én is találok véletlen valakit, azt csinálunk 3 gyereket akkor nem kell visszafizetni semmit. Nem?
2019. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, tévedsz. Először is kell legyen önerő (10 misi, asszem) aztán felvesztek egy 10 misi hitelt amit vissza kell fizetni és kaptok mellé 10 misi vissza nem térítendő pénz-amennyiben összejön a megfelelő mennyiségű gyermek. Ha nem jön össze, fizethetitek azt is vissza. Semmi sincs ingyen, a csok csak arra volt jó, hogy felnyomja a lakásárakat és a vállalkozók meg a bankok nyerészkedjenek rajta.
2019. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
#7 ja értem. Az nem gyenge. Akkor még én is bőven ráérek ezzel a párkapcsolatos témával foglalkozni... Sőt. Így egyedül lehet könnyebb is..
2019. márc. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A CSOK felvétele a célod és ahhoz kell "partner". SZÁNALMAS!
2019. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
:D
2019. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!