Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti összejönnétek egy férfivel akinek nincs senkije (se család, se barátok)?

Figyelt kérdés

Soha nem volt nagy családunk, az Apám egyedül nevelt fel engem. Nemrég elhunyt szegény, így család nélkül maradtam teljesen (a nagyszülők már rég meghaltak). A Karácsonyt is egyedül tartottam, a kutya se nézett rám.

18 évesen voltak barátaim de az egyik elcsábította az akkori barátnőmet, így 10 éve nem beszéltem velük. Aztán lettek barátaim az akkori barátnőm révén, akivel 7 évig voltunk együtt, de a szakításkor mellette maradtak, így velük se beszéltem már 1 éve.

Ismerkedésnél nektek mennyire lehet probléma ez? Őrültnek és furcsának tartanátok? Mert ugye mindenkinek vannak barátai, akinek nincsenek annak meg ott a család.


2019. márc. 15. 10:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőmnek/2 exemnek, ez nem jelentett gondot.


Nekem csak anyum él már, se tesó se rokon, a barátok középsuli után szétszéledtek, akik maradtunk 3-man, azok is pár év után elköltöztek, aztán család gyerekek...más élet...

van aki külföld

2019. márc. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az, hogy nincs családja vagy ha van, de nem szoros a kapcsolat az csakis előny. Nem tudnék családcentrikus emberrel együtt lenni, nem lennék képes heti vagy akár havi rokonlátogatásokra sem, nem lennék képes elviselni azt, ha a kedves rokonok beleszólnak az életembe, akkor se, ha ezt a jószándék vezérli. Azt már furcsállnám, hogy nincsenek barátai, de ha emiatt nem tapadna rám, nem akarna kisajátítani vagy nem akarná azt, hogy minden szabad percem vele töltsem, akkor nem okozna gondot.
2019. márc. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak 2 barátom van,akik 10-20 éve megvannak. Ezen kívül a kollégáim és a munkám kapcsán van szociális életem.

Kicsit antiszociális illetve szociális fobias vagyok, így nem okoz gondot egy nagy társaság hiánya. Jobban szeretek magamban max szűkebb körben lenni.

2019. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

Persze, összejönnének, csak aztán nagyon gyorsan le is lépnének... Mert, ez a dolog, h nincs senkid, se nem őrült, se nem furcsa, csak nagyon egészségtelen! Arról nem tehetsz, h sajnos nincs családod, de arról igenis, h nincsenek barátaid. Az ember társas lény. Ez jó kis szlogennek hangzik, de nem az. Ez egy nagyon durva igazság!

Pszichológiai kutatások is alátámasztják, h a kiegyensúlyozott pszichének szüksége van emberi kapcsolatokra. És ez annyira komoly, h ha nincs, akkor abba bele is halhat. Ugyanolyan fontos, mint az élelem, mint a víz, mint a fény. A magány megbetegít, torzult személyiséget okoz (túlzott ragaszkodás a párkapcsolatban, megfojtja a partnert).

Bármilyen emberi kapcsolat jó, egy kedves mosoly és pár szó a pénztárossal, beszélgetés a szomszéddal, stb. De, törekedni kell az emberi kapcsolatokra, barátokra, nem szabad egyedül érezned magad. Magányos ember nem tud normális kapcsolatot se kialakítani, se megtartani.

Vegyél kutyust, járj emberek közé, alakíts ki magad körül a saját kis "családod", és abba már nagyon szívesen és egészségesen tud majd csatlakozni egy lány is. :) Remélem érted, h mit írtam.

2019. márc. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
SZerintem ez butaság ha valakinek nincs minimum 10 fős baráti társasága az akkor bekattan meg zavart személyiség . Vannak emberek akik egyszerűen nem igényelnek egyfolytában társaságot.
2019. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%

Az előbbiekhez még egy saját gondolatot fűznék hozzá. Sztem nincs introvertált ember, csak olyan ember van, aki nem fedezte fel, nem vallotta be magának, h mennyire jól esik egy másik ember mosolya, pár kedves szava, h meghallgat, h ha mást nem az időjárást jól kiveséztük :), de még ennél is jobb adni, meghallgatni, támogatni a jelenlétünkkel a gondolatainkkal egy másik embert...

És minél több embernek adunk, annál többet kapunk vissza.

És már nem vagyunk magányosak, mert szükség van ránk, mert bárkinek szüksége lehet ránk.


Na, ez milyen szép volt... de igaz. :))

2019. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne gond, ha amúgy nem telepszik rám.

Én is bemutanàm a barátaimnak és par havernak. Hatha valakivel jóban lenne. Szakítás után nyilván a barátaim mellettem lennének, de ez nem zárja ki, hogy veled is jóban maradjanak.

A legjobb barátom jo haverja az exem. Max úgy alakítjuk hogy mi nem akkor talizunk amikor ők.

N27

2019. márc. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Látom, értékelitek bölcs gondolataimat... gonosz introvertált állatok. :) <3
2019. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha ez nem hat negatívan a kapcsolatra, akkor nem lenne baj.
2019. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ágnyeszka, szerintem neked nem sok fogalmad van az introvertált szó jelentéséről.
2019. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!