Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló lányok, nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok, nők! Miért sírtok, hogy senki sem kezdeményez nálatok, ha pedig megteszi, miért nem kezelitek jól?

Figyelt kérdés

Sok lány, aki egyedül van, panaszkodik, hogy senki sem kezdeményez náluk. Ha pedig megteszi ezt egy igényes, normális férfi, elidiótáskodják, nem tudják kezelni az udvarlást, közeledést.


Miért vagytok ilyen bénák? 🙂


2019. márc. 15. 21:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
hát te aztán ezzel a támadással nagyon okos vagy
2019. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Az igényes, normális férfi kijelentéssel remélhetőleg nem magadra célzol.
2019. márc. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

"Jóisten."


Szólítottál? :-D

2019. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
4%
Ők ezt úgy értik, hogy alfák nem kezdeményeznek náluk. A nem alfa férfiakat, a kezdeményezésükkel együtt megvetik. Így már vili remélem.
2019. márc. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14%

Én rákérdeztem már több ismerős (barát) lánynál erre, mert én is láttam, hogy sör mellett panaszolják, hogy nem kellenek senkinek, aztán egy óra múlva kiderül, hogy van, aki udvarol nekik, de "valahogy nem". Vagy senki nem vált ki belőlük érzelmeket, vagy olyanok váltanak csak ki, akik kívülről nézve parasztok velük.

A közös pont az volt, hogy ezek a lányok a mai értelemben véve nem csinosak, még nem volt tartós kapcsolatuk, illetve az apjuk mindig csesztette őket. Talán összefügg, nem tudom. Nem látok bele az életükbe, és nem is akarom megoldani helyettük a gondjaikat.

2019. márc. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Manapság online közösségi oldalak szerint mérik az embert , hogy mennyien lájkolták a képeit..
2019. márc. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Azon sírnak hogy az alfák nem udvarolnak nekik. A nyomikat nem veszik férfiszámba mint mondjuk a kérdezőt aki ezt félreérti.
2019. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nálam a belső számít,de ne felejtsük el,hogy a külsőn át vezet a belsőhöz az út.:)
2019. márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!